Tatran Baracuda Jakubčovice – Medvědi Malé Hoštice 6:2 (4:1)

Utkání začalo aktivnější hrou domácích, kteří si svou převahu dokázali udržet téměř po celých 40 minut hry. Hosté ohrozili domácího Richtra v bráně dvakrát v úvodu utkání, ale marně. V prvních pěti minutách zápasu rozehrávali Medvědi několik rohových kopů, ale žádný nebyl proměněn. V 6. minutě, po faulu na Aleše Michálka, kopal domácí kapitán přímý kop, avšak rovněž bez úspěchu. Převaha domácích byla citelná, a tak nebylo divu, že právě oni otevřeli skóre zápasu, když se v 7. minutě trefil David Molnár - 1:0. Baracuda měla stále více ze hry, hosté nebyli nijak výrazní. Po neproměněných šancích Michálka, Tomáše Kocmicha a obou bratrů Molnárových nakonec v 11. minutě, po pěkné kombinaci s Michálkem, zamířil přesně Kamil Molnár - 2:0. Hned po 18 vteřinách, po rovněž vydařené kombinační akci s Davidem Molnárem, vsítil třetí branku Baracudy Michálek - 3:0. Jakubčovice stále útočily a promarnily dalších několik pěkných akcí. Ve 48 vteřinách inkasovali hosté žlutou a následně druhou žlutou, respektive červenou kartu. Po chybě domácího brankáře Richtra při rozehrání míče, v 17. minutě utkání, hosté snížili na 1:3 z jejich pohledu. Po dalších neproměněných šancích Baracudy se znovu předvedl David Molnár, který zmátl hoštickou obranu a střelou z dálky navýšil svému týmu vedení na poločasových 4:1. Další gólovou tutovku spálil 23 vteřin před koncem první půlky Aleš Pavelka, který po nahrávce Michálka, mířícího samotného na branku, minul.

Druhý poločas začal brankou hostí po nedorozumění v obraně Jakubčovických - 4:2. Po nepřesných útocích na bránu hostí, ve 26. minutě, mířil přesně nad ležícího brankáře Kamil Molnár - 5:2. Hosté kopali dva přímé kopy, ve kterých nebyli úspěšní, jednou ohrozili Richtra přímo. Další minuty patřily znovu hráčům Baracudy, avšak jejich několik útočných kombinací do branky neprošlo. Hra na jednu bránu pokračovala. Ve střelbě se prostřídali všichni hráči domácích. V posledních minutách utkání se hosté probudili, ale domácího Richtra v bráně nepřekvapili. Po mnoha střeleckých pokusech domácích překonal hostujícího brankáře přesně mířenou střelou Radim Dresler, a upravil tak skóre na konečných 6:2.
Baracuda odehrála pohledný zápas, plný kombinačních akcí, avšak také neproměněných gólových šancí. Hostující tým nepůsobil příliš aktivně, ale rovněž měl několik zajímavých útočných nájezdů.

„Byl to zápas se soupeřem z konce tabulky, takže výhra byla povinná,“ nepřeceňoval výkon svých svěřenců trenér Baracudy Josef Molnár a pokračoval: „Nehrajeme na nějaké výsadní postavení v tabulce, ale chceme hrát s chutí. Myslím, že dnes bylo vidět, že kluci hrají pro zábavu a dobrý pocit ze hry.“

K dalšímu utkání, už 7. kola soutěže, zajíždějí hráči Tatranu Baracuda Jakubčovice v úterý 17. listopadu, kdy se utkají s týmem VŠB TU Ostrava B.

Branky: 7. a 19. Molnár David, 11. a 26. Molnár Kamil, 11. Michálëk Aleš, 38. Dresler Radim – 17. Kurka Tomáš, 21. Černý Ondřej, ŽK: Černý Jakub, Černý Ondřej, ČK: 14. Černý Jakub, rozhodčí: Molík, Pivoňka, delegát: Pelikán, diváci: 150

Jakubčovice: Richter - Molnár David, Šesták Jaroslav, Dostál Patrik – Michálek Aleš, Molnár Kamil, Kocmich Tomáš, Pavelka Aleš, Dresler Radim. Trenér Josef Molnár

Ostatní výsledky 6. kola: Zvěřáci Ostrava - VŠB-TU Ostrava 2:1 (1:1), United Frýdek-Místek - SK Krmelín 4:4, Česká Ves - C.I.P. Ostrava 6:10, dohrávka 5. kola: Parlament Ostrava - Závodní Česká Ves 11:3 (1:1).

1.SK Krmelín641126:1913 (7)
2.Gamaspol Jeseník540134:2212 (3)
3.Zvěřáci Ostrava631225:2810 (1)
4.Baracuda Jakubčovice630327:219 (-3)
5.FT Brušperk430120:169 (3)
6.VŠB-TU Ostrava530212:159 (3)
7.United Frýdek-Místek622220:188 (-1)
8.Parlament Ostrava421120:127 (-2)