Parlament Ostrava – Baracuda Jakubčovice 1:1 (1:0)

Zápasy obou mužstev končí většinou přestřelkami, kde padne minimálně deset branek, avšak v tomto zápase bylo vše úplně jinak. Baracuda přijela do Ostravy pouze se šesti hráči do pole. I proto od začátku utkání měli převahu domácí hráči. Baracuda však také nebyla bez šancí, když vyrukovala na soupeře netradiční hrou na brejky. Do ohrožení ostravské branky se postupně dostali Anděl, jenž mířil nepovedenou střelou pouze do náruče připraveného brankáře, a Michálek, který dělovkou střílel vedle. První branky se dočkali Ostravští, když se jejich útočník v 10. minutě dokázal obtočit přes obránce a nad padajícím Pavelkou se štěstím skóroval - 1:0.

Hned v první minutě druhého poločasu dokázala Baracuda bleskově srovnat skóre na 1:1 Škopkem střelou k tyči. Ve 30. minutě podržel Jakubčovické gólman Pavelka, který vyřešil závar před svou brankou a poté rychlým výhozem poslal sám na brankáře Kamila Molnára. Ten jej ale prostřelit nedokázal. Do konce utkání měl ještě vyloženou šanci Michálek, když obešel i gólmana Parlamentu, ale střelou z úhlu netrefil odkrytou část brány. Utkání skončilo remízou. Tento výsledek je však pro Baracudu výhrou, s ohledem na situaci, ve které byla.

Branka Baracudy: Škopek Libor

Baracuda: Pavelka – Škopek, Anděl, Dresler – Michálek, Molnár K., Ďurica, Kocmich T.

Tatran Baracuda Jakubčovice – Oskarol Orlová 6:5 (2:3)

V domácím zápase měli hráči Baracudy co dělat, aby dokázali zvítězit nad mužstvem Oskarol Orlová. Přesto, že oba týmy dělilo od sebe v tabulce sedm míst, utkání rozhodně nenasvědčovalo tomu, že hraje první s osmým. Hned ve 2. minutě otevřeli skóre hosté. Jejich hráč se dostal sám před branku, oběhl domácího gólmana Pavelku a vsítil první branku zápasu – 0:1. Minutu na to domácí Dresler nahrál Ďuricovi, který se nemýlil – 1:1. Po další minutě znovu hostující hráč oběhl brankáře Pavelku a poslal svůj tým zpět do vedení – 1:2. Družstvo Oskarolu vůbec nevypadalo, jako téměř předposlední v tabulce a domácím doslova zatápělo. V 10. minutě už mohl být stav 1:3, když za Pavelku v bráně musel zaskočit Dostál, jenž vykopával téměř z branky. Jakubčovický David Molnár byl aktivní a trefil svou třetí střelu, když z dálky prostřelil vše, co mu stálo v cestě a srovnal na 2:2. Po žluté kartě hostů se Baracuda zdála být konečně aktivnější a bojovnější, Kunc ani Ďurica se však netrefili. Naopak, dva hráči hostů se dostali do brejku a přehráli Pavelku v domácí bráně – 2:3.

Hned v 1. minutě druhé části hry poslal Kunc míč k levé tyči, od níž se odrazil do brány – 3:3. Hosté obdrželi červenou kartu. Ve 22. minutě se domácí Baracuda poprvé dostala do vedení brankou kapitána Michálka, po níž hostující brankář dostal žlutou kartu – 4:3. Jakubčovičtí se však radovali pouze 22 vteřin. Po přímém kopu Orlové se domácí hráči dopustili hrubé chyby v obraně, míč se prokutálel mezi zdí a padla vlastní branka – 4:4. Po dalších pěti minutách prostřelil orlovského brankáře znovu Kunc a Baracuda zase vedla – 5:4. Ve 30. minutě utkání Baracuda ztratila míč v útoku, hosté využili převahy a na jakubčovickou branku mířil osamocený hráč Oskarolu. Pavelka vyběhl, srazil se s útočníkem, jenž však stihl vystřelit a srovnal na 5:5. Ve 32. minutě padla poslední branka utkání, a to do orlovské sítě. Kapitán domácích, Michálek, poslal na branku tvrdou střelu, která prolétla brankáři mezi nohama – 6:5. Od 36. minuty hráli hosté power play, ale nedokázali početní převahy v poli využít.

Baracuda si stále udržuje první pozici v tabulce futsalové divize F, kde má sedmibodový náskok před týmem Eximpo Náklo. Další zápas odehrají futsalisté Tatranu Baracuda Jakubčovice v úterý 22. března na půdě týmu Zvěřaci Ostrava.

Branky Baracudy: Kunc 2x, Michálek 2x, Ďurica, Molnár D.

Baracuda: Pavelka - Anděl, Dresler, Molnár D., Dostál – Michálek, Molnár K., Ďurica, Kunc. (dan)