VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal o víkendu na Novojičínsku

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

29.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Zdeněk Prager

PÁTEK 29. KVĚTNA

Okresní přebor starší přípravky, 15. kolo, 15.30 Studénka – Kopřivnice, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice – Frenštát pod Radhoštěm, Fulnek – Odry

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 13. kolo, 16.30 Vlčovice-Mniší – Kateřinice, Kopřivnice B – Veřovice, Štramberk – Mořkov, Lichnov – Tichá

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 13. kolo, 16.30 Kujavy – Bartošovice, Pustějov – Velké Albrechtice, Rybí – Jeseník nad Odrou, Libhošť – Suchdol nad Odrou

Okresní přebor mladší přípravky, 15. kolo, 15.30 Hájek a synové Jakubčovice – Frenštát pod Radhoštěm, Studénka – Kopřivnice, Fulnek – Odry

SOBOTA 30. KVĚTNA

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 23. kolo, 10.00 ŠSK IR PROGRES Bílovec – FC Vítkovice B (Czene – Trigas, Břežný)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 23. kolo, 11.45 ŠSK IR PROGRES Bílovec – FC Vítkovice B (Czene – Trigas, Břežný)

Krajský přebor, 27. kolo, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice – FC IRP Český Těšín (Latoň – Prasek, Čech)

I. A třída – skupina B, 25. kolo, 16.30 TJ Tatra Příbor – TJ Durman Staré Město u Frýdku-Místku (Selník – Havlík, Knoll)

II. B třída – skupina D, 25. kolo, 16.30 SK Velké Albrechtice – TJ Petřvald na Moravě (Uličný, Klement)

Krajský přebor mladšího dorostu, 27. kolo, 11.30 Hájek a synové Jakubčovice – FC MSA Dolní Benešov

Krajský přebor staršího dorostu, 27. kolo, 13.30 Hájek a synové Jakubčovice – FC MSA Dolní Benešov (Šnek)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 25. kolo, 10.15 TJ Sokol Skotnice – FK Staříč (Kubánek), 14.15 AFC Veřovice – FK Bohumín (Bartoš), 16.30 TJ Sokol Kateřinice – TJ Lokomotiva Petrovice (Tobola)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 12. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – FK Bohumín (Malý)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 12. kolo, 13.00 FC Kopřivnice – FK Bohumín

Okresní přebor mužů, 25. kolo, 16.30 Kopřivnice – Trojanovice-Bystré (S. Glogar, Veselka), Nový Jičín B – Jeseník nad Odrou (Žitník), hřiště Hodslavice, Veřovice – Spálov (Pavelek), Kunín – Zbyslavice (Macháč, Malina)

III. třída, 15. kolo, 16.30 Trojanovice I – Fulnek C (Fišer, Pargáč), Lubina – Kujavy (Fegler), Studénka – Žilina (Šelepa), Skotnice – Straník (Ertel), Petřvald na Moravě B – Vražné (Rýdel, Mareček)

IV. třída – skupina A, 15. kolo, 16.30 Mankovice – Bordovice (Fieber), Mořkov B – Odry B (Baroň), hřiště Životice, Tichá B – Životice (Hodslavice) B (Mikolanda), Nová Horka – Hostašovice (Kontoršikov)

IV. třída – skupina B, 15. kolo, 16.30 Olbramice – Pustějov (Valošek), Vrchy – Bravantice (Bogár), Bílov – Kravín (Přívratský), hřiště Stará Ves, Stachovice – Heřmanice (Vrábel)

Okresní přebor dorostu, 25. kolo, 10.00 Starý Jičín – Trojanovice-Bystré (Mastný), 14.00 Trojanovice I – Studénka (Pargáč), 14.15 Stachovice – Příbor (Haluska)

Okresní soutěž dorostu, 15. kolo, 12.30 Spálov – Žilina (Tisovský), 14.15 Kunín – Pustějov (Malina), Petřvald na Moravě – Vražné (Mareček)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 15. kolo, 10.00 Štramberk B – Veřovice, 14.30 Tichá – Kopřivnice B (Mikolanda)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 15. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou – Bernartice nad Odrou (Tisovský)

NEDĚLE 31. KVĚTNA

Moravskoslezská divize – skupina E, 27. kolo, 16.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – VOKD Poruba Tchas (Vacula – Gloser, Skřítecký)

Moravskoslezská liga žen, 21. kolo, 13.15 Spartak Lubina – Ocmanice (Priesol)

Krajský přebor, 27. kolo, 16.30 TJ Nový Jičín – TJ Háj ve Slezsku (Durák – Bátrla, Vyzina)

I. B třída – skupina B, 25. kolo, 16.30 TJ Sokol Vřesina – FK Darkovičky (Pfleger, Šištík)

II. B třída – skupina D, 25. kolo, 16.30 TJ Sokol Kateřinice – FC Vlčovice-Mniší (Kielar, Nitra), TJ Odry – FC Kozlovice (Jurajdová – Herda, Tomšík)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 25. kolo, 14.15 TJ Odry – TJ Sokol Kobeřice (Tomšík)

Krajský přebor starších žáků, 25. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín – FC Hlučín B (Krba)

Krajský přebor mladších žáků, 25. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín – FC Hlučín B (Krba)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 12. kolo, 9.00 Fotbal Fulnek – FK Avízo Město Albrechtice (Klučka), TJ Odry – FK Slavia Opava (Klement)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 12. kolo, 10.45 Fotbal Fulnek – FK Avízo Město Albrechtice, TJ Odry – FK Slavia Opava

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 12. kolo, 13.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FK Staříč

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 12. kolo, 14.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FK Staříč (Žáček)

Okresní přebor mužů, 25. kolo, 16.30 Tísek A – Štramberk (L. Glogar, Tisovský), Sedlnice – Bravinné (Bogár, Pargáč), Mořkov – Rybí (Býma, P. Lakomý)

III. třída, 15. kolo, 16.30 Bartošovice – Hladké Životice (Mastný)

IV. třída – skupina A, 15. kolo, 16.30 Mošnov – Ženklava (Dresler)

IV. třída – skupina B, 15. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Jistebník nad Odrou (Fieber), 16.30 Děrné – Tísek B (Polák)

Okresní přebor dorostu, 25. kolo, 14.15 Sedlnice – Suchdol nad Odrou (Pargáč), Mořkov – Tichá (P. Lakomý)

Okresní soutěž dorostu, 15. kolo, 13.15 Rybí – Jistebník nad Odrou (Haluska), 13.30 Libhošť – Straník (Veselka), 16.30 Lichnov – Štramberk (Rýdel)

Okresní přebor starších žáků, 15. kolo, 10.00 Lichnov – Tísek (Žitník), Trojanovice I – Kunín (Macháč), Mořkov – Příbor (Baroň), Kateřinice – Štramberk (Fišer), Skotnice – Trojanovice-Bystré (Mikolanda), 14.30 Petřvald na Moravě – Vražné (Neckář)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 15. kolo, 10.00 Rybí – Nový Jičín B (Kontoršikov), Libhošť – Straník (Takáč), Lubina – Hostašovice (Mareček)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 15. kolo, 10.00 Bartošovice – Hladké Životice (Burian), 14.15 Spálov – Jeseník nad Odrou (Fegler), 14.30 Starý Jičín – Bravantice (Malina)

29.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rychlovlak. Ilustrační foto.

Proč nejezdí vlaky rychleji

Den se záchranáři ve Frenštátě pod Radhoštěm přilákal řadu zvědavců.
12

OBRAZEM: Frenštátské hřiště ovládli hasiči i záchranáři

Po pivobraní má Nový Jičín i medobraní

Premiérová snůška přinesla 15 kilogramů pochoutky, která bude dále sloužit k propagačním účelům města Nový Jičín.

S bagrem a hráběmi na pstruhy. Ryb pak přibylo

Ochránci přírody společně s lesníky a rybáři vytvořili v Beskydech umělá trdliště a školky pro pstruhy.

Na Severce budou mít lanovou dráhu

Pokud všechno vyjde, bude Ski areál Severka prvním v Těšínských Beskydech (nepočítáme-li Javorový), kde budou mít lanovou dráhu. O její vybudování majitel usiluje už několik let. Zdá se, že by se stavba konečně mohla pohnout kupředu.

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Do nejvyšších partií Jeseníků vyráží v těchto týdnech parta s křovinořezy. V chráněných lokalitách sekají borůvčí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení