VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal o víkendu

Novojičínsko - Fotbal o víkendu na Novojičínsku.

11.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto. Foto: František Panec

PÁTEK 11. ZÁŘÍ

Okresní přebor starší přípravky, 3. kolo, 16.00 Studénka – Bílovec, 17.00 Kopřivnice - Nový Jičín, Tísek – Odry, Fulnek - Kopřivnice B

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 17.00 Štramberk – Tichá, Vlčovice-Mniší – Veřovice, Lichnov – Mořkov

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 17.00 Jeseník nad Odrou – Pustějov, Kujavy – Libhošť, Velké Albrechtice – Bartošovice, Suchdol nad Odrou – Kunín

Okresní přebor mladší přípravky, 16.00 Studénka – Bílovec, Kopřivnice - Nový Jičín, Tísek – Odry, Fulnek - Kopřivnice B


SOBOTA 12. ZÁŘÍ

Moravskoslezská liga, 6. kolo, 16.30 Fotbal Fulnek – FC Baník Ostrava B (Sedláček – Antoníček, Páral)

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 6. kolo, 16.00 Hájek a synové Jakubčovice – FC MSA Dolní Benešov (Krpec - Horák, Anýž)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 3. kolo, 13.30 Slavia Stachovice – ČSAD Havířov (Orieščík)
I. B třída – skupina D, 6. kolo, 16.30 TJ Tatra Příbor - FC Bílovec (Krpel, Žvak), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - FC Kozlovice (Břežný, Andrýsek)

Krajský přebor staršího dorostu, 6. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín - Slavia Opava (Seidler)

Krajský přebor mladšího dorostu, 6. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín - Slavia Opava

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 6. kolo, 10.15 TJ Sokol Skotnice - FK Staříč (Kubánek), 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - TJ Internacionál Petrovice (Žáček)

Krajský přebor mladších žáků, 6. kolo, 12.30 Hájek a synové Jakubčovice - ŠSK IR-Progres Bílovec B

Krajský přebor starších žáků, 6. kolo, 14.00 Hájek a synové Jakubčovice - ŠSK IR-Progres Bílovec B (Latoň)

Okresní přebor mužů, 6. kolo, 16.30 Velké Albrechtice - Skotnice (Klement, Baroň), Trojanovice I - Kopřivnice (Pustějovský, P. Lakomý)

IV. třída – skupina A, 6. kolo, 16.30 Mořkov B - Veřovice B (Rýdel), hřiště Životice, Lubina – Životice-Hodslavice (Mareček)

III. třída, 6. kolo, 16.30 Bordovice - Studénka (Bogár), Kujavy - Vražné (Kontoršikov)

IV. třída – skupina B, 6. kolo, 14.00 Bílov - Odry B (Baroň), hřiště Velké Albrechtice, 16.30 Stachovice - Vrchy (Strnadel), Olbramice - Mankovice (Přívratský), Kravín - Pustějov (Fišer), hřiště Bílovec, Heřmanice - Bravantice (Pavelek)

Okresní přebor dorostu, 6. kolo, 14.15 Suchdol n. O. - Příbor (S. Glogar), Trojanovice I - Petřvald na Moravě (P. Lakomý), 15.30 Spálov - Studénka (Vrábel), 16.30 Jeseník nad Odrou - Starý Jičín (Fegler)

Okresní soutěž dorostu, 6. kolo, 10.00 Lubina - Vražné (Neckář), 16.30 Lichnov - Libhošť (Haluska)

Okresní přebor starších žáků, 6. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou - Skotnice (Tůma), 14.15 Tísek - Vražné (Pobořil), 14.30 Příbor - Veřovice (Mastný)


NEDĚLE 13. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 6. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek – 1. FC Přerov (Mojžíš)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 6. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek – 1. FC Přerov (Mojžíš)

Krajský přebor mužů, 6. kolo, 16.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Biocel Vratimov (Hess – Bátrla, Pobořil)

I. A třída – skupina B, 6. kolo, 16.30 FC Vlčovice-Mniší - TJ Heřmanice (Kuběna – Adamec, Žáček)

I. B třída – skupina D, 6. kolo, 16.30 NFC Lichnov – TJ Sokol Kateřinice (Kyselý, Kubánek), TJ Sokol Tichá - FK Staříč (Sikora, Klečacký), TJ Sokol Starý Jičín - TJ Petřvald na Moravě (Tobola, Brabec)

Krajský přebor staršího dorostu, 6. kolo, 10.00 Hájek a synové Jakubčovice – FK Fotbal Třinec B (Krba)

Krajský přebor mladšího dorostu, 6. kolo, 12.15 Hájek a synové Jakubčovice – FK Fotbal Třinec B

Krajský přebor starších žáků, 6. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín - Slavia Opava (Knoll)

Krajský přebor mladších žáků, 6. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín - Slavia Opava

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 6. kolo, 13.00 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Vrbno pod Pradědem (Fanc)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 6. kolo, 14.30 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Vrbno pod Pradědem (Fanc)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 6. kolo, 13.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Biocel Vratimov

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 6. kolo, 14.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Biocel Vratimov (Pobořil)

Okresní přebor mužů, 6. kolo, 16.30 Spálov - Štramberk (Žitník, Takáč), Jeseník nad Odrou - Zbyslavice (S. Glogar, Veselka), Tísek - Nový Jičín B (Kniezek, Burian), Rybí - Sedlnice (Šelepa, Bartoš), Mořkov - Kunín (T. Lakomý, P. Lakomý)

III. třída, 6. kolo, 16.30 Bravinné - Hladké Životice (Fegler), Jistebník nad Odrou - Fulnek B (Novák), Straník - TJ Petřvald na Moravě B (Rýdel, Tisovský), Bartošovice - Trojanovice-Bystré (Mastný)

IV. třída – skupina A, 6. kolo, 10.00 Hostašovice - Vlčovice-Mniší B (Ertel), 10.15 Žilina - Nová Horka (Baroň), 16.30 Bernartice nad Odrou - Skotnice B-Mošnov (Bogár), Ženklava - Tichá B (Kontoršikov)

IV. třída – skupina B, 6. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B - Děrné (Mikolanda)

Okresní přebor dorostu, 6. kolo, 14.00 Tichá - Kateřinice (Polák), 14.15 Mořkov - Trojanovice-Bystré (P. Lakomý)

Okresní soutěž dorostu, 6. kolo, 12.30 Žilina - Kunín (Baroň), 14.00 Straník - Pustějov (Tisovský), 14.15 Rybí - Štramberk (Bartoš)

Okresní přebor starších žáků, 6. kolo, 10.00 Kateřinice - Petřvald na Moravě (Veselka), Mořkov - Kunín (Mareček), 14.15 Hostašovice - Štramberk (Ertel)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 6. kolo, 10.00 Lichnov – Libhošť, Rybí – Sedlnice (Fišer), Straník - Tichá (Tůma), 14.30 Vlčovice-Mniší - Štramberk B (Žáček)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 6. kolo, 10.00 Bartošovice – Bravantice, 14.00 Jeseník nad Odrou - Hladké Životice (Veselka), 14.30 Starý Jičín - Pustějov (Vrábel)

11.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kdysi proslulý Hotel Vlčina ve Frenštátě pod Radhoštěm již léta chátrá. Nyní svitla naděje, že by se z něj mohlo stát opět vyhledávané místo.

Hotel Vlčina ve Frenštátě pod Radhoštěm: skončí chátrání?

Druholigové hokejisty Nového Jičína (v bílém) a Kopřivnice čeká odveta v úterý 22. srpna.

Start přípravy: Hokejisté Kopřivnice otočili duel v Novém Jičíně

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Po sestupu z A třídy je čeká sezona v I. B třídě, sk. B, která je složena z celků z Ostravska a Opavska. Petřvald na Moravě, jako jediný novojičínský zástupce v této soutěži, zahájil nový ročník duelem v Píšti, kde remizoval 1:1.

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Novojičínsko - Roli favorita potvrdil hned na úvod Fulnek, který roznesl Vlčovice 7:0. Kopřivnice pak doma podlehla v divokém zápase nováčkovi z Hukvald 2:5.  

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení