VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal o víkendu

Novojičínsko – Kam za fotbalem o víkendu?

2.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto. Foto: František Panec

PÁTEK 2. ŘÍJNA

Okresní přebor starší přípravky, 6. kolo, 16.00 Odry - Frenštát pod Radhoštěm, Studénka – Fulnek, 17.00 Kopřivnice - Tísek

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 6. kolo, 17.00 Tichá – Mořkov, Veřovice – Kateřinice, Vlčovice-Mniší – Lichnov

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 6. kolo, 17.00 Pustějov – Bartošovice, Libhošť – Kunín, Jeseník nad Odrou - Suchdol nad Odrou, Kujavy - Velké Albrechtice

Okresní přebor mladší přípravky, 6. kolo, 16.00 Odry - Frenštát pod Radhoštěm, Studénka – Fulnek, Kopřivnice - Tísek

SOBOTA 3. ŘÍJNA

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 9. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – Slezský FC Opava B (Zelník – Klement, Dresler)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 9. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – Slezský FC Opava B (Zelník – Klement, Dresler)

Krajský přebor mužů, 9. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – FK Baník Albrechtice (Krištof – Křenek, Brezovský)

I. B třída – skupina B, 9. kolo, 15.30 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Markvartovice (Kubánek – Tomšík, Tomai), TJ Klimkovice - FK Darkovičky (Budař, Broskevič)

I. B třída – skupina D, 9. kolo, 15.30 AFC Veřovice – TJ Tatra Příbor (Bartoš, Uličný)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 9. kolo, 13.15 TJ Sokol Vřesina - TJ Ludgeřovice (Tomai)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 9. kolo, 13.15 FC Kopřivnice - ČSAD Havířov (Brabec)

Krajský přebor starších žáků, 9. kolo, 9.00 FC Kopřivnice - Fotbal Třinec B (Brabec)

Krajský přebor mladších žáků, 9. kolo, 10.45 FC Kopřivnice - Fotbal Třinec B

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 9. kolo, 9.00 TV MSA Studénka – TJ Unie Hlubina (Pobořil)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 9. kolo, 10.45 TV MSA Studénka – TJ Unie Hlubina

Okresní přebor mužů, 9. kolo, 15.30 Kopřivnice - Spálov (Pobořil, Brabec), Skotnice - Kunín (Bogár, Kontoršikov), Nový Jičín B - Trojanovice I (T. Lakomý, P. Lakomý), hřiště Hodslavice, Štramberk - Rybí (Baroň)

III. třída, 9. kolo, 15.30 Petřvald na Moravě B - Bordovice (Pavelek, Pargáč), Fulnek B - Trojanovice-Bystré (Rýdel), Vražné - Bartošovice (Mastný), Studénka - Jistebník nad Odrou (Tobola, Knoll)

IV. třída – skupina A, 9. kolo, 15.30 Tichá B - Mořkov B (Veselka), Vlčovice-Mniší B - Ženklava (Mikolanda), Hostašovice - Lubina (Malina)

IV. třída – skupina B, 9. kolo, 14.00 Odry B - Bravantice (Fegler), 15.30 Pustějov - Stachovice (L. Glogar), Mankovice - Kravín (Vrábel), Vrchy - Bílov (Strnadel), Olbramice - Hájek a synové Jakubčovice B (Fišer)

Okresní přebor dorostu, 9. kolo, 13.15 Petřvald na Moravě - Spálov (Pargáč), Studénka - Suchdol nad Odrou (Knoll), 15.30 Příbor - Trojanovice-Bystré (Haluska), Kateřinice - Mořkov (Neckář), Starý Jičín - Trojanovice I (Tisovský)

Okresní soutěž dorostu, 9. kolo, 13.00 Pustějov - Rybí (Přívratský), 15.30 Lichnov - Lubina (Mareček)

Okresní přebor starších žáků, 9. kolo, 10.00 Štramberk - Kateřinice (Mareček), 13.15 Hostašovice - Tísek (Malina), 13.30 Vražné - Mořkov (Mastný), Veřovice - Suchdol nad Odrou (Žitník)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 9. kolo, 13.30 Tichá - Vlčovice-Mniší (Veselka)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 9. kolo, 11.00 Pustějov - Spálov (Přívratský)

NEDĚLE 4. ŘÍJNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 6. kolo, 14.00 Kotouč Štramberk – ČSAD Havířov (Pustějovský)

I. A třída – skupina B, 9. kolo, 15.30 FC Libhošť - TJ Janovice (Bednář – Klimek, Brabec)

I. B třída – skupina D, 9. kolo, 15.30 TJ Petřvald na Moravě – TJ Sokol Fryčovice (Malchárek, Herda), FC Bílovec – SK Slavie Třebovice (Kyselý – Knoll, Klement), TJ Sokol Kateřinice – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (K. Kantor, V. Kantor), NFC Lichnov – TJ Sokol Tichá (Krpel, Nitra)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 9. kolo, 13.00 FC Bílovec – TJ Jiskra Rýmařov (Klement)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 9. kolo, 13.15 AFC Veřovice - TJ Lokomotiva Petrovice (Žáček)

Krajský přebor starších žáků, 9. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B - 1. FK Spartak Jablunkov (Burian)

Krajský přebor mladších žáků, 9. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B - 1. FK Spartak Jablunkov

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 9. kolo, 9.00 Fotbal Fulnek – TJ VOKD Poruba Tchas (Seidler)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 9. kolo, 10.45 Fotbal Fulnek – TJ VOKD Poruba Tchas

Okresní přebor mužů, 9. kolo, 15.30 Sedlnice - Mořkov (Kontoršikov, Mikolanda), Zbyslavice - V. Albrechtice (Přívratský, Malina), Jeseník n. O. - Tísek (Žitník, P. Lakomý)

III. třída, 9. kolo, 15.30 Hladké Životice - Straník (Fišer), Bravinné - Kujavy (Ertel)

IV. třída – skupina A, 9. kolo, 15.30 Skotnice B-Mošnov - Nová Horka (Kniezek), hřiště Mošnov, Životice-Hodslavice - Žilina (Rýdel), hřiště Hodslavice, Veřovice B - Bernartice nad Odrou (Žáček)

IV. třída – skupina B, 9. kolo, 15.30 Děrné - Heřmanice (Pavelek)

Okresní soutěž dorostu, 9. kolo, 12.30 Libhošť - Straník (Brabec), 13.15 Sedlnice - Kunín (Mikolanda), 14.00 Vražné - Žilina (Fegler)

Okresní přebor starších žáků, 9. kolo, 10.00 Skotnice - Kunín (Mastný), 13.30 Petřvald na Moravě - Příbor (Bogár)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 9. kolo, 10.00 Sedlnice - Trojanovice-Bystré (Tisovský), Lichnov - Rybí (Pargáč), 11.00 Štramberk B - Straník (Veselka)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 9. kolo, 13.00 Hladké Životice - Bartošovice (Fišer), Slavoj Jeseník nad Odrou - Bernartice nad Odrou (P. Lakomý)

Autor: Jan Kešelák

2.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Jistebník doma zdolal v derby Libhošť

/FOTOGALERIE/ Novojičínské derby v I. A třídě, sk. B, nakonec dopadlo lépe pro nováčka, který porazil oslabené hosty 2:0.  

Město zřídilo rozptylovou loučku

Další možnost, jak se rozloučit se svými blízkými zesnulými, budou mít obyvatelé Fulneku.

AKTUALIZOVÁNO

ON-LINE rozhovor s Alfrédem Šrámkem, kandidátem na poslance za Realisty

JUDr. Alfréd Šrámek, kandidát na poslance za Realisty byl hostem on-line rozhovoru Deníku.

Čtyřproudovka má být bezpečnější

Osmapadesátiletou chodkyni srazilo ve Frenštátě pod Radhoštěm vozidlo, které řídil jednatřicetiletý řidič. Žena v tu chvíli přecházela silnici po přechodu pro chodce.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení