VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal o víkendu

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

30.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

SOBOTA 31. ŘÍJNA

Moravskoslezská divize – skupina E, 13. kolo, 14.00 Hájek a synové Jakubčovice - FK Mikulovice (Machálek – Kolář, Vykopal)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, dohrávka 7. kola, 14.00 TJ Slavia Stachovice – 1. Dámský FC Hlučín B (Durák)

Krajský přebor mužů, 13. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Záloha – Latoň, Slaný)

I. B třída – skupina B, 13. kolo, 14.30 TJ Sokol Vřesina – FC MSA Dolní Benešov B (Tomšík – Kubánek, Klega), TJ Klimkovice – FK SK Polanka (Fanc, Levinger)

I. B třída – skupina D, 13. kolo, 14.30 AFC Veřovice - TJ Odry (Seidler, Klučka), TJ Tatra Příbor – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Hubert, Třuslo)

Krajský přebor staršího dorostu, 13. kolo, 10.00 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Nový Jičín (Neděla)

Krajský přebor mladšího dorostu, 13. kolo, 12.15 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Nový Jičín

Krajská soutěž staršího dorostu - skupina A, 13. kolo, 12.15 TJ Sokol Vřesina – FK SK Polanka (Klega)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 13. kolo, 10.15 TJ Sokol Skotnice – TJ Durman Staré Město u Frýdku-Místku (Kubánek)

Krajský přebor mladších žáků, 13. kolo, 10.30 Hájek a synové Jakubčovice - 1. FK Spartak Jablunkov

Krajský přebor starších žáků, 13. kolo, 12.00 Hájek a synové Jakubčovice - 1. FK Spartak Jablunkov (Šafařík)

Okresní přebor mužů, 11. kolo, 14.30 Skotnice - Spálov (Novák, Pobořil), Nový Jičín B - Kunín (Glogar, Kyselý) hřiště Hodslavice, Štramberk - Trojanovice I (Mastný, Pargáč)

III. třída, 11. kolo, 14.30 Fulnek B - Bordovice (Baroň), Vražné - Petřvald na Moravě B (Bogár), Studénka - Bartošovice (Vrábel), Kujavy - Jistebník nad Odrou (Valošek)

IV. třída – skupina A, 11. kolo, 14.30 Vlčovice-Mniší B - Nová Horka (Kontoršikov), Hostašovice - Ženklava (Žitník), Lubina - Bernartice nad Odrou (Veselka)

IV. třída – skupina B, 11. kolo, 14.00 Odry B - Stachovice (Pavelek), 14.30 Mankovice - Bravantice (Mikolanda), Vrchy - Heřmanice (Fišer), Olbramice - Kravín (Přívratský)

Okresní přebor dorostu, 11. kolo, 12.15 Příbor - Spálov (Tisovský), Studénka - Mořkov (Vrábel), 14.30 Kateřinice - Petřvald na Moravě (Haluska), Starý Jičín - Trojanovice-Bystré (P. Lakomý), Jeseník nad Odrou - Trojanovice I (Fegler)

Okresní soutěž dorostu, 11. kolo, 12.15 Štramberk - Žilina (Pargáč), 14.30 Lichnov - Straník (Mareček)

Okresní přebor starších žáků, 11. kolo, 10.00 Štramberk - Kunín (Mareček), 12.15 Hostašovice - Kateřinice (Žitník), Tísek - Suchdol nad Odrou (Klement), 12.30 Vražné - Petřvald na Moravě (Bogár), Veřovice - Mořkov (Tobola)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 3. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Lichnov, 12.30 Tichá - Štramberk B (Rýdel)

NEDĚLE 1. LISTOPADU

I. A třída – skupina B, 13. kolo, 14.30 FC Libhošť - TJ Sokol Stará Bělá (Kuběna – Podracký, Čuba), FC Vlčovice-Mniší - TJ Janovice (Levinger – Fanc, Foltynek)

I. B třída – skupina D, 13. kolo, 14.30 FC Bílovec – TJ Sokol Fryčovice (Němec – Pasterčák, Dresler), TJ Sokol Kateřinice – TJ Petřvald na Moravě (Klučka, Klement), NFC Lichnov - SK Slavie Třebovice (Závodný – Ostřanský, Mužík), TJ Sokol Tichá – TJ Sokol Starý Jičín (Klečacký, Sikora)

Krajská soutěž staršího dorostu - skupina A, 13. kolo, 12.00 FC Bílovec – FK Nova Vávrovice (Dresler)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 13. kolo, 12.15 AFC Veřovice – TJ Internacionálo Petrovice (Bartoš)

Krajský přebor starších žáků, 13. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B - FK Slavia Opava (Dresler)

Krajský přebor mladších žáků, 13. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B - FK Slavia Opava (Dresler)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 3. kolo, 9.00 TJ Odry – TJ VOKD Poruba Tchas (Klement)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 3. kolo, 10.45 TJ Odry – TJ VOKD Poruba Tchas

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 3. kolo, 11.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - TJ Unie Hlubina

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 3. kolo, 12.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - TJ Unie Hlubina (Knoll)

Okresní přebor mužů, 11. kolo, 14.30 Sedlnice - Kopřivnice (Takáč, Pavelek), Zbyslavice - Mořkov (Kniezek, Novák), Jeseník nad Odrou - Velké Albrechtice (Šelepa, P. Lakomý), Tísek - Rybí (Kontoršikov, Bogár)

III. třída, 11. kolo, 14.30 Hladké Životice - Trojanovice-Bystré (Ertel), Bravinné - Straník (Polák)

IV. třída – skupina A, 11. kolo, 14.30 Skotnice B-Mošnov - Mořkov B (Baroň) hřiště Mošnov, Životice-Hodslavice - Tichá B (Pargáč) hřiště Hodslavice, Veřovice B - Žilina (Bartoš)

IV. třída – skupina B, 11. kolo, 14.30 Děrné - Pustějov (Fegler), Hájek a synové Jakubčovice B - Bílov (Mikolanda)

Okresní přebor dorostu, 11. kolo, 12.00 Tichá - Suchdol nad Odrou (Rýdel)

Okresní soutěž dorostu, 11. kolo, 11.30 Libhošť - Kunín (Burian), 12.15 Sedlnice - Rybí (Pavelek), 14.00 Vražné - Pustějov (Fišer)

Okresní přebor starších žáků, 11. kolo, 10.00 Skotnice - Příbor (Mastný)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 3. kolo, 10.00 Straník - Vlčovice-Mniší (Malina), Sedlnice - Libhošť (Žitník)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 3. kolo, 12.30 St. Jičín - Spálov (P. Lakomý), Bravantice - Jeseník nad Odrou

30.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Divoké prase, ilustrační foto.

Proti africkému moru bojují i vojenští veterináři z Hlučína

Ilustrační foto

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Ondrášek jako první v republice bude lékaře učit, jak pomáhat při umírání

Ostravský mobilní hospic Ondrášek získal akreditaci k výuce paliativní medicíny. Je prvním českým zařízením svého druhu, jež začne vzdělávat lékaře toužící pomáhat pacientům nejen při uzdravování, ale i při umírání.  

Den D se přiblížil. Ve čtvrtek se rozhodne o osudu OKD

Karvinsko – Už ve čtvrtek se sejdou věřitelé společnosti OKD, která je od loňského května v insolvenci, aby rozhodli o osudu největší těžební firmy v zemi a tím i budoucnosti jejích zaměstnanců.

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

FOTO+VIDEO/ Hluk čtyř motorů letounu blížícího se k přistání na ostravském letišti poutal k obloze zraky lidí na trase od Opavy přes Bílovec, Frýdek-Místek, Havířov, Šenov či Ostravu.

Proč nejezdí vlaky rychleji

Například na frekventované trase Praha - Ostrava trvala téměř celou druhou polovinu 20. století cesta až šest hodin. Dnes jsou to pouhé tři hodiny a cesta je mnohdy díky servisu jednotlivých dopravců a moderním vozům spíše relaxem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení