VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal o víkendu

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

30.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Zdeněk Píša

PÁTEK 30. DUBNA

Okresní přebor starší přípravky, 11. kolo, 16.00 Studénka - Nový Jičín, 17.00 Fulnek - Frenštát pod Radhoštěm, Tísek - Kopřivnice B, Kopřivnice – Odry
Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 11. kolo, 16.00 Kateřinice – Tichá, 17.00 Lichnov – Veřovice
Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 11. kolo, 17.00 Suchdol nad Odrou – Bartošovice, Velké Albrechtice – Libhošť, Kujavy - Jeseník nad Odrou, 18.00 Kunín – Pustějov, umělá tráva v novém Jičíně
Okresní přebor mladší přípravky, 11. kolo, 16.00 Fulnek - Frenštát pod Radhoštěm, Tísek - Kopřivnice B, Kopřivnice – Odry, Studénka - Nový Jičín

SOBOTA 1. KVĚTNA

Moravskoslezská liga – skupina E, 24. kolo, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice – Slezský FC Opava B (Mojžíš – Osička, Klíma)
Moravskoslezská divize žen – skupina A, 15. kolo, 13.30 Slavia Stachovice – FC Vítkovice (Kotík)
I. B třída – skupina D, 20. kolo, 16.30 TJ lokomotiva Suchdol nad Odrou - FC Bílovec (Tisovský, Brabec), TJ Tatra Příbor - FK Staříč (Chýlek, Krpel)
Okresní přebor mužů, 20. kolo, 16.30 Trojanovice I - Skotnice (Glogar, Neckář), Velké Albrechtice - Sedlnice (Seidler, Fišer), Jeseník nad Odrou - Štramberk (Pavelek, Glogar S.), hřiště Mankovice
III. třída, 18. kolo, 16.30 Bordovice - Trojanovice-Bystré (Veselka), Jistebník nad Odrou - Vražné (Burian), Kujavy - Hladké Životice (Vrábel)
IV. třída – skupina A, 18. kolo, 16.30 Mořkov B - Nová Horka (Mareček), hřiště Životice, Spartak Lubina - Vlčovice-Mniší B (Pargáč), Hostašovice - Veřovice B (Baroň, Fieber)
IV. třída – skupina B, 18. kolo, 14.00 Bílov - Děrné (Fišer), hřiště Velké Albrechtice, 16.30 Slavia Stachovice - Bravantice (Malina), Heřmanice - Pustějov (Žitník), Kravín - Odry B (Heligmann), hřiště Bílovec, Olbramice - Vrchy (Rýdel)
Moravskoslezská liga staršího dorostu – skupina E, 22. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek – SK Hranice (Tobola – Hess, Pobořil)
Moravskoslezská liga mladších dorostu – skupina E, 22. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek – SK Hranice (Hess - Tobola, Pobořil)
Krajský přebor staršího dorostu, 22. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín - FK Slavia Orlová-Lutyně (Hrňa)
Krajský přebor mladšího dorostu, 22. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín - FK Slavia Orlová-Lutyně
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 20. kolo, 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Kopřivnice (Tomšík), 13.30 TJ Sokol Skotnice – 1. FK Spartak Jablunkov (Šelepa)
Okresní přebor dorostu, 18. kolo, 14.15 Trojanovice I - Příbor (Neckář), Suchdol nad Odrou - Kateřinice (Bartoš), 15.30 Spálov - Trojanovice-Bystré (Lakomý P.)
Okresní soutěž dorostu, 18. kolo, 10.00 Lubina - Libhošť (Mastný), 16.30 Lichnov - Štramberk (Mikolanda)
Krajský přebor mladších žáků, 20. kolo, 13.00 Hájek a synové Jakubčovice – FC Hlučín B
Krajský přebor starších žáků, 20. kolo, 14.30 Hájek a synové Jakubčovice – FC Hlučín B (Mudra)
Okresní přebor starších žáků, 18. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou - Vražné (Baroň), 14.15 Tísek - Štramberk (Tobola), Hostašovice - Veřovice (Fieber), 14.30 Příbor - Kunín (Kontoršikov)

NEDĚLE 2. KVĚTNA

Moravskoslezská liga žen, 17. kolo, 15.00 Spartak Lubina – 1. FC Přerov (Tobola)
Moravskoslezská divize žen – skupina A, 15. kolo, 10.00 AFC Veřovice – Sokol Poličná (Nesrsta)
Krajský přebor mužů, 22. kolo, 16.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Záloha - Prasek, Čech)
I. A třída – skupina B, 20. kolo, 16.30 FC Vlčovice-Mniší - SK Stonava (Foltýnek - Beran, Žáček)
I. B třída – skupina D, 20. kolo, 16.30 TJ Sokol Starý Jičín - FC Kozlovice (Knoll, Brabec), TJ Sokol Tichá – TJ Sokol Kateřinice (Šimurda, Klečacký), NFC Lichnov - AFC Veřovice (Tobola, Tomšík)
Okresní přebor mužů, 20. kolo, 10.15 Kunín - Spálov (Baroň, Lakomý P.), hřiště Suchdol nad Odrou, 16.30 Mořkov - Kopřivnice (Ertel, Baroň), Rybí - Nový Jičín B (Žitník, Mareček), Tísek - Zbyslavice (Fegler, Pavelek)
III. třída, 18. kolo, 16.30 Bartošovice - Petřvald na Moravě B (Bogár), Straník - Fulnek B (Mastný, Malina)
IV. třída – skupina A, 18. kolo, 10.15 Žilina - Tichá B (Mikolanda), 14.00 Ženklava - Skotnice B-Mošnov (Rýdel), 16.30 Bernartice nad Odrou – Životice-Hodslavice (Polák)
IV. třída – skupina B, 18. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B - Mankovice (Kniezek)
Krajský přebor starších žáků, 20. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín – FC MSA Dolní Benešov (Dresler)
Krajský přebor mladších žáků, 20. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín – FC MSA Dolní Benešov
Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 18. kolo, 9.00 Fotbal Fulnek - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem (Kubánek), 14.30 TJ Sokol Vřesina - TJ Odry (Fanc)
Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 18. kolo, 10.45 Fotbal Fulnek - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, 13.00 TJ Sokol Vřesina - TJ Odry
Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 18. kolo, 13.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Stará Bělá
Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 18. kolo, 14.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Stará Bělá (Kontoršikov)
Okresní přebor dorostu, 18. kolo, 14.00 Tichá - Starý Jičín (Pobořil), 14.15 Mořkov - Petřvald na Moravě (Baroň), Jeseník nad Odrou - Studénka (Veselka), hřiště Mankovice
Okresní soutěž dorostu, 18. kolo, 12.30 Žilina - Pustějov (Mikolanda), 14.00 Straník - Sedlnice (Malina), 14.15 Rybí - Kunín (Mareček)
Okresní přebor starších žáků, 18. kolo, 10.00 Mořkov - Petřvald na Moravě (Vašenda), Kateřinice - Skotnice (Pešta)
Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 16. kolo, 10.00 Straník - Sedlnice (Veselka), Rybí - Libhošť (Vlček), Lichnov - Štramberk B (Beseda), 14.30 Vlčovice-Mniší - Trojanovice-Bystré (Žáček)
Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 16. kolo, 10.00 Bartošovice - Pustějov (Fišer), 14.15 Spálov - Bravantice (Fegler), Bernartice nad Odrou - Hladké Životice (Polák)

Autor: Jan Kešelák

30.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Petřvald na Moravě nyní čeká druhé domácí utkání v řadě, když v sobotu od 17.00 vyzve Ostravu-Jih.

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Fotbalisté Jeseníku zažívají podařený vstup do sezony, když uspěli i ve druhém zápase, ve kterém zvítězili v Odrách 3:2.

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Frenštát jede. Vykradl Český Těšín a teď hostí nováčka

Fotbalisté Frenštátu otočili duel v Českém Těšíně a i díky dvěma trefám kanonýra Klimpara slavili vítězství 3:1.  

Bílovec neuspěl na hřišti Staré Bělé

Tým Tomáše Černína prohrál na hřišti Staré Bělé 1:4 a o první výhru v novém ročníku krajského přeboru se může pokusit v neděli, kdy doma vyzve Pustou Polom.  

Vznikla petice kvůli silnici

Přejít z jedné části Kunína do druhé je velký problém. Důvodem jsou projíždějící auta. Obyvatelé obce proto podepisují petici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení