VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal o víkendu

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

3.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Zdeněk Majer

PÁTEK 3. ZÁŘÍ

Okresní přebor mladších žáků – skupina B, 3. kolo, 18.00 Sokol Kunín - Sokol Zbyslavice (hřiště Nový Jičín)

Okresní přebor starší přípravky, 1. kolo, 16.00 Fotbal Studénka – TJ Odry, 16.30 FC Kopřivnice A - FC Kopřivnice B, Fotbal Fulnek - TJ Nový Jičín B

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 3. kolo, 17.00 Lokomotiva Suchdol nad Odrou – Tísek, Prosperita Bartošovice – Pustějov

Okresní přebor mladší přípravky, 1. kolo, 16.00 Fotbal Studénka – TJ Odry, 16.30 FC Kopřivnice A - FC Kopřivnice B, Fotbal Fulnek - TJ Nový Jičín B, 17.00 TJ Nový Jičín A - TJ Petřvald na Moravě (hřiště Nový Jičín)

SOBOTA 4. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 3. kolo, 14.45 Slavia Stachovice – ČSAD Havířiv (Proske)

I. B třída - skupina B, 5. kolo, 17.00 TJ Klimkovice - TJ Darkovice (Klečacký, Kolarský)

I. B třída – skupina D, 5. kolo, 17.00 TJ Petřvald na Moravě – TJ Sokol Fryčovice (Malchárek - Jež, Kontoršikov), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - Hájek a synové Jakubčovice (Třuslo – Kubáček, Žáček)

Okresní přebor mužů, 5. kolo, 17.00 Trojanovice I. - Niva Hladké Životice, Sokol Skotnice – FC Kopřivnice, SK Velké Albrechtice – Mořkov, Sokol Bordovice – Štramberk

III. třída, 5. kolo, 17.00 Nová Horka – Vražné, Slavia Stachovice – Bravinné, Pustějov A - Petřvald na Moravě B

IV. třída – skupina A, 5. kolo, 17.00 Hostašovice - Mořkov B, Fotbal Studénka – Spartak Lubina, Vlčovice-Mniší B - Bernartice nad Odrou, Sokol Tichá B – Hodslavice

IV. třída – skupina B, 5. kolo, 14.30 Velké Albrechtice B – Družstevník Děrné, 17.00 Fulnek – Olbramice, Heřmanice – Kravín, Vrchy – Bravantice, Mankovice - Odry B

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 5. kolo, 10.15 Sokol Skotnice - FC Kopřivnice (Haluska), 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - FK Staříč (Kyselý), 14.45 TJ Petřvald na Moravě - 1. FK Spartak Jablunkov (Kontoršikov), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - FK Bohumín (Žáček)

Okresní přebor dorostu, 5. kolo, 14.30 Fotbal Fulnek – Mořkov, Sokol Tichá – Tísek, Pustějov – AFC Veřovice, 14.45 Fotbal Studénka – Lubina, 15.30 Spálov - Starý Jičín

Okresní soutěž dorostu, 5. kolo, 11.00 Sokol Kunín - NFC Lichnov (hřiště Nový Jičín), 14.45 TJ Trojanovice I. - TJ Slavoj Jeseník nad Odrou

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 5. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – SK Sigma Olomouc B (Proske – Krba, Seidler)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 5. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec – SK Sigma Olomouc B (Proske – Krba, Seidler)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 5. kolo, 13.30 TJ Sokol Vřesina - TJ Petřvald u Karviné

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 5. kolo, 15.00 TJ Sokol Vřesina - TJ Petřvald u Karviné (Němec)

Okresní přebor starších žáků, 5. kolo, 10.00 Fotbal Fulnek – TJ Tatra Příbor, TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – FK Tísek, Kotouč Štramberk – AFC Veřovice

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 5. kolo, 10.00 TJ Sokol Trojanovice-Bystré - TJ Sokol Kateřinice (hřiště Trojanovice I.)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 5. kolo, 9.00 Sokol Kunín - Sokol Sedlnice (hřiště Nový Jičín)

NEDĚLE 5. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 3. kolo, 14.00 Kotouč Štramberk – AFC Veřovice (Slaný)

Fincentrum krajský přebor, 5. kolo, 17.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - FK Bohumín (Bátrla - Čuba, Adamec)

I. A třída – skupina A, 5. kolo, 17.00 FC Bílovec - FC Slavoj Bruntál-Staré Město (Poledník - Šištík, Sikora)

I. B třída – skupina D, 5. kolo, 17.00 TJ Sokol Starý Jičín – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Kielar, Krpel), FC Libhošť – TJ Sokol Tichá (Klement, Dresler), NFC Lichnov - FK Staříč (Jež, Malchárek), TJ Sokol Kateřinice - TJ Odry (Knoll, Kyselý)
Okresní přebor mužů, 5. kolo, 10.15 Sokol Kunín - Sokol Sedlnice (hřiště Suchdol nad Odrou), 17.00 TJ Jistebník nad Odrou – Tatra Příbor, Spálov – Zbyslavice

III. třída, 5. kolo, 17.00 FK Tísek - Sokol Trojanovice-Bystré, Kujavy – Sokol Žilina

IV. třída – skupina A, 5. kolo, 17.00 Sokol Straník – Ženklava, Skotnice B-Mošnov - Veřovice B (hřiště Mošnov)

IV. třída – skupina B, 5. kolo, 17.00 Lubojaty - Pustějov B

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 14.45 TJ Sokol Vřesina – FK SK Polanka (Třuslo)

Okresní soutěž dorostu, 5. kolo, 14.00 FC Libhošť – Sokol Sedlnice, 14.45 Rybí – Vražné

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 5. kolo, 9.00 TJ Odry - FC Slavoj Bruntál-Staré Město (Krba)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 5. kolo, 10.45 TJ Odry - FC Slavoj Bruntál-Staré Město

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 5. kolo, 9.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Biocel Vratimov (Tisovský)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 5. kolo, 10.45 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Biocel Vratimov

Okresní přebor starších žáků, 5. kolo, 10.00 FC Libhošť – TJ Mořkov, Sokol Skotnice – Fotbal Studénka, 15.00 Starý Jičín - Jeseník nad Odrou

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 5. kolo, 10.00 Sokol Rybí - FC Vlčovice-Mniší, NFC Lichnov – Sokol Tichá, 11.00 Kotouč Štramberk B - Petřvald na Moravě, 14.45 Straník – Ženklava

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 5. kolo, 10.00 Bartošovice - Hladké Životice, 14.30 Jistebník nad Odrou – Vražné

Okresní přebor mladších žáků – skupina A, 3. kolo, 13.30 Starý Jičín – Skotnice, 14.45 Bernartice nad Odrou – Veřovice

3.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Druholigové hokejisty Nového Jičína (v bílém) a Kopřivnice čeká odveta v úterý 22. srpna.

Start přípravy: Hokejisté Kopřivnice otočili duel v Novém Jičíně

Fotbalisté Petřvaldu na Moravě (v bílém) zahájili nový ročník dělbou bodů.

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Novojičínsko - Roli favorita potvrdil hned na úvod Fulnek, který roznesl Vlčovice 7:0. Kopřivnice pak doma podlehla v divokém zápase nováčkovi z Hukvald 2:5.  

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Užili si dovolenou i festivaly. Teď už krajští lídři vyhlížejí volby

/ANKETA, KANDIDÁTKY PRO VOLBY 2017/ Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 20. a 21. října, do včerejška ale musely strany podat své kandidátky. Kdo jsou lídři v Moravskoslezském kraji a jak v létě nabírali síly do předvolebních soubojů?  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení