SOBOTA 1. ŘÍJNA
Moravskoslezská divize žen – skupina A, 7. kolo, 13.15 Slavia Stachovice – Spartak Lubina (Krasula), 15.30 TJ Sokol Trojanovice I. – Fotbal Studénka (Bečica)
I. B třída – skupina B, 9. kolo, 15.30 TJ Klimkovice – FC Biocel Vratimov (Tobola, Kubánek)
I. Btřída – skupina D, 9. kolo, 15.30 FC Kopřivnice – TJ Sokol Kateřinice (Sikora – Kolarský, Hrňa)
Okresní přebor mužů, 9. kolo, 15.30 Stachovice – Bartošovice, Skotnice – Příbor, Bordovice - Mořkov, Kunín - Velké Albrechtice
III. třída, 9. kolo, 15.30 Pustějov – Vražné, Studénka – Žilina, Petřvald na Moravě B – Rybí, Fulnek – Tísek
IV. třída – skupina A, 9. kolo, 15.30 Tichá B - Veřovice B, Mořkov B - Straník (hřiště Životice), Lubina - Vlčovice- Mniší B, Hodslavice – Ženklava
IV. třída – skupina B, 9. kolo, 15.30 Heřmanice – Bravantice, Vrchy – Lubojaty, Olbramice - Odry B
Krajská soutěž dorostu – skupina B, 9. kolo, 13.00 Fotbal Fulnek – TJ Internacionál Petrovice (Dresler), 13.15 FC Kopřivnice - FK Bohumín (Hrňa)
Okresní přebor dorostu, 9. kolo, 10.00 Kateřinice - Trojanovice I., 13.00 Pustějov – Rybí, Tichá - Starý Jičín, Studénka – Štramberk, 13.15 Kunín – Vražné, 15.30 Spálov – Lichnov
Moravskoslezská liga žáků U-15 – skupina Sever, 9. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – FK SAN JV Šumperk (Krasula – Tisovský, Haluska)
Moravskoslezská liga žáků U-14 – skupina Sever, 9. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec – FK SAN JV Šumperk (Tisovský - Krasula, Haluska)
Krajský přebor starších žáků, 9. kolo, 9.00 FC Kopřivnice - SKBrušperk (Bartoš)
Krajský přebor mladších žáků, 9. kolo, 10.45 FC Kopřivnice - SKBrušperk
Okresní přebor starších žáků, 9. kolo, 10.00 Fulnek – Štramberk, Suchdol nad Odrou – Studénka
Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 9. kolo, 13.30 Petřvald na Moravě - Straník (Beseda)
NEDĚLE 2. ŘÍJNA
I. A třída – skupina A, 9. kolo, 15.30 FC Bílovec - FK Velké Hoštice (Trigas – Pavlásek, Bartoš)
I. B třída – skupina B, 9. kolo, 15.30 TJ Sokol Vřesina - FK Darkovičky (Polák – Malchárek, Broskevič)
I.B třída – skupina D, 9. kolo, 15.30 TJ Sokol Tichá – TJ Tatran Jakubčovice (Kubánek, Tisovský), NFC Lichnov - FK Nový Jičín B (Filipský, Břežný), FC Libhošť – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Žáček, Brabec), TJ Sokol Starý Jičín – FC Vlčovice-Mniší (Dytko, Krokosz)
Okresní přebor mužů, 9. kolo, 15.30 Jistebník nad Odrou – Štramberk, Sedlnice - Trojanovice I., Hladké Životice – Zbyslavice
III. třída, 9. kolo, 15.30 Bravinné - Trojanovice-Bystré, Spálov - Nová Horka
IV. třída – skupina A, 9. kolo, 15.30 FK Prosperita Bartošovice B – Sokol Hostašovice, Skotnice B-Mošnov - Bernartice nad Odrou (hřiště Mošnov)
IV. třída – skupina B, 9. kolo, 15.30 Pustějov B - Velké Albrechtice B, Kujavy – Mankovice, Děrné – Kravín
Krajská soutěž dorostu – skupina A, 9. kolo, 13.00 FC Bílovec – TJ Olympia Bruntál (Bartoš), 13.15 TJ Sokol Vřesina – FK SK Polanka (Broskevič)
Krajská soutěž dorostu – skupina B, 9. kolo, 10.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Durman Staré Město u Frýdku-Místku (Orálek)
Okresní přebor dorostu, 9. kolo, 13.00 Libhošť – Mořkov
Okresní přebor starších žáků, 9. kolo, 10.00 Libhošť – Veřovice, Kunín – Příbor, 13.30 Starý Jičín – Kateřinice
Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 9. kolo, 10.00 Lichnov - Trojanovice- Bystré, Rybí - Vlčovice-Mniší, 13.30 Tichá - Ženklava (Rýdel), Sedlnice - Mořkov (Fieber)
Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 9. kolo, 13.00 Jistebník nad Odrou – Bravantice (Novák), Hladké Životice - Bartošovice (Bogár), 13.15 Spálov - Jeseník nad Odrou (Ertel), 13.30 Pustějov - Vražné (Mikunda)
Okresní přebor mladších žáků, 6. kolo, 10.00 Zbyslavice - Velké Albrechtice, 12.00 Starý Jičín – Kujavy