VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal v okrese má nového předsedu

Nový Jičín - Po dvaceti letech ve funkci předsedy Okresního fotbalového svazu předal Vladimír Nippert minimálně na další čtyřleté volební období „žezlo“ nejvyššího představitele okresního fotbalu nově zvolenému předsedovi Břetislavu Piterákovi. Stalo se tak na Valné hromadě OFS, která se uskutečnila za účasti 47 z pozvaných 57 delegátů oddílů a klubů okresu v sále ZK Visteon-Autopal.

17.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK / Matej Slávik

Volbě předsedy OFS předcházela zpráva stávajícího předsedy o činnosti, zpráva revizní komise, informace předsedy STK, Miloše Holíka, o průběhu podzimní části sezony a připravenosti jarní části a zpráva místopředsedy OFS, Piteráka, o hospodaření s návrhem rozpočtu na letošní rok. V nejdůležitější fázi jednání Valné hromady delegáti rozhodli tajnou volbou 31 hlasy o zvolení nového předsedy OFS, Břetislava Piteráka (AFC Veřovice), když druhý kandidát na tuto funkci, Vojtěch Jalůvka (FC Vlčovice-Mniší), obdržel 14 hlasů.

V následné, opět tajné, volbě byli ze sedmi navržených zvoleni zbývající členové výkonného výboru OFS, Miloš Holík (TJ Fulnek), Vojtěch Jalůvka (FC Vlčovice-Mniší), Rostislav Klement (TJ Fulnek), Jaroslav Kvita (TJ Nový Jičín), Libor Macháč (Slavoj Jeseník nad Odrou) a Antonín Patka (TJ Mořkov), když Jaroslav Skoček (Družstevník Děrné) obdržel nejmenší počet hlasů.

Ze tří navržených kandidátů byla zvolena i revizní komise, ve složení Ladislav Bogár (FC Kopřivnice), Vladimír Nippert (Sokol Vražné) a Ondřej Gerhard (TJ Odry). Po provedených volbách poděkoval odstupující předseda všem funkcionářům OFS, oddílů a klubů za dlouholetou velmi dobrou spolupráci, popřál nově zvolenému předsedovi hodně elánu a úspěchů do dalšího volebního období a všem, kteří obětují pro fotbal mnoho volného času ať už členům VV, RK, dalších komisí OFS či v oddílech a klubech našeho okresu, aby se jim práce dařila.

„Chtěl bych na závěr nejen poděkovat odstupujícímu předsedovi za jeho dlouholetou práci, ale i celému výkonnému výboru a členům komisí, kteří pracovali v minulém období, rovněž trenérům, rozhodčím a všem činovníkům, kteří pracujete tam dole, tedy všem, co ve fotbale dělají, protože bez nich by fotbal nebyl“, řekl na závěr jednání nově zvolený předseda Břetislav Piterák a dodal: „Čeká nás v dalším období všechny mnoho práce. Měli bychom se zaměřit především na řešení dlouhotrvajícího problému v okrese, jímž je získávání nových rozhodčích, a taky na zkvalitnění práce s mládeží, zejména v kategorii dorostu. Přeji nám všem společně hodně elánu do další práce při zajišťování všeho, co s fotbalem v našem okrese souvisí.“

Jarní část sezony 2009/2010 začne, pokud tomu klimatické podmínky dovolí, soutěží okresního přeboru mužů o posledním březnovém víkendu (27. a 28. března), ostatní soutěže mužů a dorostu mají zahájení 11. dubna, žákovské soutěže začínají ještě o týden později, 18. dubna, a soutěže přípravek pak 23. dubna. (jak)

17.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Ilustrační foto.

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

Komplikace pro všechny. Tak se dá nejvýstižněji nazvat plánovaná nedělní uzavírka dálničního tunelu v Klimkovicích. Pravidelná odstávka způsobí komplikace obyvatelům Klimkovic, ale i samotným řidičům.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Jakub Bittner je u Formanu spokojený

Novojičínská cyklistická stáj získala na domácí Grand Prix Forman jubilejní třetí vítězství v řadě, když na předešlé triumfy Petra Hudečka a Ondřeje Fierly tentokráte navázal novic Jakub Bittner. Rodák z Litovle si trať v okolí Starého Jičína vyzkoušel již vloni. Tehdy ještě hájil barvy týmu ex-Puskinak.cz.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení