Vprvní půli nic nenasvědčovalo tomu, že Trenčín, pro něhož to byl poslední test před jarní částí sezony, soupeře „přejede“. Fulnek měl dokonce do přestávky mírně navrch, jenže šance Vajdy a Vlčka zůstaly nevyužity. Do druhého poločasu prostřídal trenér Václav Daněk několik hráčů a domácí sjejich přispěním šestkrát pokořili gólmana Jiřího Pospěcha. Hattrickem se blýskla útočná akvizice Trenčína Depetris. „Je to ostuda, snad to byla facka vpravý čas,“ přiznal Daněk, pro kterého to byla nejkrutější prohra na lavičce Fulneku.

Pospěch třikrát kapituloval po dlouhém balonu, který nechala obrana přeletět za sebe a dobíhající hráči Trenčína fulneckého brankáře přehodili. „Apo třech brankách jsme nepochopitelně rezignovali,“ popsal Daněk. Kdo ho zklamal nejvíce, nechtěl rozebírat. „Nechci aby si to kluci nejprve přečetli vnovinách. Všechno rozebereme na dnešním tréninku, a nebude to příjemný pohovor,“ přiznal fulnecký lodivod a dodal: „Špatně můžete jednou za čas zahrát. ale to, co jsme předvedli po přestávce vTrenčíně nespadalo ani do této kategorie.“

Daněk neodmítl, že prohře napomohlo iposunutí Kováře zobrany do záložní řady. Vmístech stoperů pak při zranění Sedláka zůstala po přestávce nejdéle dvojice Kaprálik, Doležal. „Celou přípravu jsme hráli systémem 4– 4– 2, chtěl jsem vyzkoušet ivysunutí Kováře do středu hřiště,“ poukázal trenér.

Poslední přípravný zápas před jarním startem II. fotbalové ligy absolvuje celek Fotbal Fulnek za týden sFrýdkem-Místkem. Kdy a kde ale ještě kouč Daněk přesně neví. „Určitě bych ho chtěl sehrát na přírodní trávě,“ poznamenal.

AS Trenčín– Fotbal Fulnek 6:0 (0:0)

Branky: Depetris 3, Chanti 2, Hlohovský

Trenčín: D. Rožník– Jakúbek (Čögley), Cs. Horváth, Kleščík, Ree (Olej)– Báez (Godál)– Marček (Jašurek), Gergel, Sluijter– Depetris (M. Rožník), Chanti (Hlohovský). Mužstvo vedli Peter Ančic a MartinStano

Fulnek: J. Pospěch– Michal Vyskočil (46. Staš), R. Krása (58. Kaprálik), M. Kovář, (46. Doležal) Staš (46. Sedlák, 58.R. Krása)– M. Sokol (46. Smutný), Lukaštík, Slončík (46. M. Kovář), Vajda– Vlček (70. Koštuřík), Traxl. Trenér VáclavDaněk