Jak hezky první druholigový zápas u Litavky začal, tak špatně mohl skončit. Exligová Příbram nakonec remizovala s ambiciozním nováčkem z Fulneku. Marila – Fulnek 1:1 (1:1)

Zpočátku to vypadalo na jasnou záležitost. Marila si vypracovala několik šancí, ale dlouho se nedostávala do zakončení. Až v 17. minutě si za obránce naběhl Polodna, u centru Pleška byl dříve než vybíhající gólman a zakončil – 1:0. V tu chvíli však veškerá euforie skončila. Příbramští fotbalisté vyklidili hřiště a iniciativu převzali hosté. Loňský suverénní vítěz MSFL tažený exligistou Slončíkem se tlačil na polovinu domácích, ti však pozorně bránili.

Ve 36. minutě přišla první hostující rána na brankáře Hrušku, ten si s projektilem Vajdy poradil. Na druhé straně lehce tečoval Otepkův centr Klesa, míč však skončil těsně mimo tyče. A pak udeřilo před Hruškou. Centr aktivního Sokola usměrnil z bezprostřední blízkosti do sítě Malohlava a začínalo se znova – 1:1.

V poslední minutě prvního poločasu unikal hostům Klesa, Vyskočil jej stáhl, ale od rozhodčího uviděl jen žlutou kartu. Z následného trestného kopu mířil Otepka mimo.

Druhý poločas načala povedená střela Tarczala, která se zakroutila těsně nad branku a tvrdá hlavička Pence, jehož vychytal Pospěch. V 59. minutě se po lajně protáhl hostující Vyskočil, také jeho bomba ale skončila na brankáři.

V 64. minutě poslal trenér Daněk na hřiště dlouhána Smetanu, a ten v následujících šesti minutách mohl dvakrát rozhodnout. Naštěstí pro domácí ale nejprve střílel levačkou slabě a poté si míč dobře nezpracoval a obránci jej vyhnali ze střeleckého úhlu.

Hra Příbramských znovu ožila až po příchodu Pilíka. Nejprve čekali domácí fanoušci pokutový kop po střetu Klesy s Vyskočilem, ale rozhodčí od pískal faul příbramského útočníka, v 89. minutě pak Penc trefil po centru Otepky břevno.

V nastaveném čase se dožadovali penalty i hosté, když Hejdušek stáhl Vajdu, ale ani tento střet rozhodčí Hrubeš pokutovým kopem neodměnil.

Branky: 17. Polodna – 40. Malohlava.

ŽK: Penc – Vyskočil, Lukaštík.

Rozhodčí: Hrubeš – Štěrba, Urban.

Diváků: 2000.

Marila: Hruška – Hejdušek, Penc, Hunal (62. Navrátil), Pleško – Šindelář (57. Huňa), Nechvátal, Tarczal, Otepka – Polodna (73. Pilík), Klesa.