Tři body získala i Slavia Stachovice, když na svém hřišti porazila po gólech Mičkové a Vávrové, Vítkovice 2:1. Za ně skórovala Václavíková.
Výsledky 12. kola: Spartak Lubina – Sokol Lískovec 2:0 (1:0) góly: Michnová 2, Slavia Stachovice – FC Vítkovice 2:1 (1:0) góly: Mičková, Vávrová – Václavíková, FK Nové Sady – DFK Holešov 2:0 (1:0) góly: Lexová, Crhová, ČSAD Havířov – TJ Krnov 0:0, Slovan Ostrava – FMK Přerov 7:0 (4:0) góly: Jankovová 3, Robotová 2, Kotásková, Hudcová.
Tabulka MSFLŽ
1. | Spartak | 12/ | 9/ | 3/ | 0/ | 30:4/ | 30 |
2. | FK Nové Sady | 12/ | 8/ | 3/ | 1/ | 38:5/ | 27 |
3. | TJ Krnov | 12/ | 8/ | 2/ | 2/ | 26:9/ | 26 |
4. | Slovan Ostrava | 12/ | 7/ | 0/ | 5/ | 31:16/ | 21 |
5. | ČSAD Havířov | 12/ | 5/ | 5/ | 2/ | 22:7/ | 20 |
6. | Sokol Lískovec | 12/ | 4/ | 4/ | 4/ | 15:13/ | 16 |
7. | Slavia Stachovice | 12/ | 3/ | 2/ | 7/ | 6:21/ | 11 |
8. | FMK Přerov | 12/ | 2/ | 3/ | 7/ | 11:34/ | 9 |
9. | DFK Holešov | 12/ | 1/ | 3/ | 8/ | 7:25/ | 6 |
10. | FC Vítkovice | 12/ | 0/ | 1/ | 11/ | 6:58/ | 1 |
I. A třída skupina A
1. | Odlřišov | 17/ | 14/ | 0/ | 3/ | 39:18/ | 42 |
2. | Hať | 17/ | 9/ | 1/ | 7/ | 32:23/ | 28 |
3. | Bolatice | 17/ | 9/ | 1/ | 7/ | 24:23/ | 28 |
4. | Štěpánkovice | 17/ | 8/ | 3/ | 6/ | 34:28/ | 27 |
5. | Stará Bělá | 17/ | 7/ | 5/ | 5/ | 28:22/ | 26 |
6. | Slavia Opava | 17/ | 7/ | 3/ | 7/ | 26:21/ | 24 |
7. | Slavkov | 17/ | 7/ | 3/ | 7/ | 22:19/ | 24 |
8. | Mokré Lazce | 17/ | 7/ | 3/ | 7/ | 23:31/ | 24 |
9. | Suché Lazce | 17/ | 6/ | 5/ | 6/ | 22:23/ | 23 |
10. | Dol. Benešov B | 17/ | 6/ | 3/ | 8/ | 30:29/ | 21 |
11. | Píšť | 17/ | 5/ | 5/ | 7/ | 18:29/ | 20 |
12. | FC Ostrava-Jih | 17/ | 5/ | 3/ | 9/ | 30:29/ | 18 |
13. | Krásné Pole | 17/ | 5/ | 3/ | 9/ | 21:30/ | 18 |
14. | Vřesina | 17/ | 4/ | 2/ | 11/ | 20:36/ | 14 |
I. A třída skupina B
1. | Lískovec | 17/ | 10/ | 5/ | 2/ | 34:22/ | 35 |
2. | Bystřice n. O. | 17/ | 10/ | 4/ | 3/ | 32:13/ | 34 |
3. | Dolní Lutyně | 17/ | 10/ | 2/ | 5/ | 40:23/ | 32 |
4. | Stonava | 17/ | 9/ | 4/ | 4/ | 28:22/ | 31 |
5. | Staré Město | 17/ | 8/ | 4/ | 5/ | 26:20/ | 28 |
6. | Hodslavice | 17/ | 6/ | 8/ | 3/ | 32:20/ | 26 |
7. | Brušperk | 17/ | 7/ | 4/ | 6/ | 29:21/ | 25 |
8. | Vendryně | 17/ | 5/ | 8/ | 4/ | 24:20/ | 23 |
9. | Libhošť | 17/ | 5/ | 6/ | 6/ | 19:29/ | 21 |
10. | Mosty | 17/ | 5/ | 4/ | 8/ | 27:21/ | 19 |
11. | Raškovice | 17/ | 4/ | 7/ | 6/ | 19:24/ | 19 |
12. | Příbor | 17/ | 4/ | 4/ | 9/ | 17:28/ | 16 |
13. | Dobrá | 17/ | 4/ | 3/ | 10/ | 14:30/ | 15 |
14. | Bohumín B | 17/ | 0/ | 1/ | 16/ | 8:56/ | 1 |
I. B třída skupina D
1. | Jakubčovice B | 17/ | 15/ | 2/ | 0/ | 60:9/ | 47 |
2. | Petřvald n. M. | 17/ | 10/ | 5/ | 2/ | 37:16/ | 35 |
3. | Tichá | 17/ | 10/ | 1/ | 6/ | 27:22/ | 31 |
4. | Vlčovice | 17/ | 8/ | 2/ | 7/ | 28:22/ | 26 |
5. | Metylovice | 17/ | 7/ | 5/ | 5/ | 33:28/ | 26 |
6. | Kateřinice | 17/ | 7/ | 5/ | 5/ | 30:27/ | 26 |
7. | Kozlovice | 17/ | 6/ | 4/ | 7/ | 28:28/ | 22 |
8. | Mořkov | 17/ | 6/ | 4/ | 7/ | 21:27/ | 22 |
9. | V. Albrechtice | 17/ | 5/ | 5/ | 7/ | 22:25/ | 20 |
10. | Suchdol n. O. | 17/ | 5/ | 4/ | 8/ | 35:40/ | 19 |
11. | Odry | 17/ | 4/ | 5/ | 8/ | 22:38/ | 17 |
12. | Bílovec | 17/ | 2/ | 8/ | 7/ | 23:33/ | 14 |
13. | Tísek | 17/ | 3/ | 4/ | 10/ | 12:24/ | 13 |
14. | Janovice | 17/ | 2/ | 4/ | 11/ | 19:58/ | 10 |