Turnaj čtyř týmů z podhůří Beskyd zahájil zápas mezi Frenštátem a Trojanovicemi I. Favorit se v tomto utkání poněkud trápil, přesto po gólech obránce Sládečka a Jana Pláničky (bratr brankáře Jakuba Pláničky – pozn. autora) vyhrál 2:0 a zajistil si postup do finále.

Ve druhém zápase mezi Tichou a domácím týmem došlo až k pokutovým kopům. V nich zvítězil 4:2 tým hrající I. B třídu, který už ale nevedl úspěšný kouč Radim Špaček, který se vydal zkusit štěstí do rakouské regionální soutěže.

O třetí příčku se utkaly sousední obce Trojanovice a Bystré. Lépe začali hosté z Trojanovic, kteří vyhráli poločas 1:0. Ovšem exlichnovský Břetislav Martinák dvěma góly převážil skóre ve prospěch rivala a zajistil mu bronzový pohár.

Finále mělo jednoznačného favorita, který papírové předpoklady splnil do puntíku. V první pětačtyřicetiminutovce se trefil do sítě tichavského brankáře Koňaříka patičkou Radim Košelík, tentýž hráč upravil v 63. minutě na rozdíl dvou branek. Poslední gól turnaje vstřelil opět do sítě Tiché Dalibor Petrželka.

Výsledky: TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Trojanovice I 2:0, góly: Sládeček, Jan Plánička, TJ Sokol Tichá – TJ Trojanovice-Bystré 4:2 na pok. kopy, utkání o 3. místo: TJ Trojanovice-Bystré – TJ Trojanovice I 2:1, finále: TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Tichá 3:0 (1:0), góly: 25. a 63. Radim Košelík, 65. Petrželka, rozhodčí: Fieber – Mikolanda, Knoll

Frenštát p. R.: Pejger (46. J. Maléř) – Minks, René Kovařík, Sládeček – Petr, B. Škopek, Maruchnič, Šimek, Jurek – R. Kaša (46. Petrželka), Rad. Košelík. Trenér Marian Bedrich