TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – FK NOVÝ JIČÍN 1:3 (1:2)

Přestože domácí družina byla od začátku aktivnější a již v 18. minutě se ujali po brance Macíčka vedení, pečlivá defenziva hostí nakonec slavila úspěch. Nový Jičín dokázal potrestat dvě školácké hrubky a během osmi minut skóre otočil – 1:2.

V úvodní čtvrthodině druhé půle vstřelili hosté třetí branku a cenné tři body si již vzít nenechali. Výhra je o to cennější, protože v kádru Novojičínských chyběli Jakub Hanzelka a Tomáš Hejdušek.

V dalším kole se Nový Jičín představí naposledy v sezoně před vlastním publikem, kdy v sobotu 9. června od 15.30 hostí Brumov.

Branky: 18. Macíček – 20. a 60. Repa, 40. Bajer, ŽK: 0:0, diváci: 150

Val. Meziříčí: Štěpán – Krása, Michálek, O. Malina, Molnár – Macíček, Fröhlich, Plešek, Baroš – Horák, Neuberger.

Nový Jičín: Honus – Kiss Farkas, Bajer, nippert, Málek – Polášek, Lokša, Kalich, Tobola – Repa, Smolarčík. Trenér Jan Žemlík

Ostatní výsledky 27. kola: Orlová – Lískovec 3:0 (1:0), Prostějov – Mikulovice 2:1 (0:1), Dolní Benešov – L. Petrovice 3:2 (1:1), Brumov – Mohelnice 1:3 (1:1), Krnov – Slavičín 1:4 (0:1), Šumperk – Havířov 1:2 (1:2), Kravaře – Opava B 0:3 (0:3)

Los 28. kola, sobota 9. června, 15.30 FK Nový Jičín – FC Elseremo Brumov, FK Mohelnice – FC MSA Dolní Benešov, Lokomotiva Petrovice – SK Kravaře, FK Mikulovice – FK Slavia Orlová-Lutyně, Sokol Lískovec – FK Krnov, neděle 10. června, 10.15 Slezský FC Opava B – FK SAN-JV Šumperk, FC TVD Slavičín – TJ Valašské Meziříčí, 14.30 Městský FK Havířov – 1. FK Prostějov.