VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové soutěže mládeže

Novojičínsko - Výsledky moravskoslezské divize dorostu a žáků.

1.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Moravskoslezská divize staršího dorostu, skupina E

4. kolo: Vítkovice B - Litovel 3:3 (2:2), Coufal, Gunar, Matiášek - Gazdík, Dokoupil, Látal, Zábřeh – Frýdek-Místek B 2:2 (1:1), Beran, Olejník - Jan Blažek 2, Nový Jičín - Přerov nehlášeno, HFK Olomouc - Uničov 1:1 (1:0), Havířov - Bystřice pod Hostýnem 3:2 (1:1), Jašek, Baláž, Bandy - Kušík, Vašík, SFK Opava B - Hranice 6:0 (1:0), Slavia Opava - Slušovice nehlášeno

1. Vítkovice B 3 2 1 0 9:4 7
2. SFC Opava B 3 2 0 1 16:6 6
3. Nový Jičín 2 2 0 0 5:2 6
4. Havířov 3 1 2 0 6:5 5
5. Litovel 3 1 2 0 8:7 5
6. HFK Olomouc 3 1 1 1 8:3 4
7. Hranice 3 1 1 1 3:8 4
8. Přerov 1 1 0 0 5:0 3
9. Sl. Opava 1 1 0 0 4:3 3
10. Slušovice 2 1 0 1 3:6 3
11. Zábřeh 3 0 1 2 6:8 1
12. Uničov 3 0 1 2 3:6 1
13. Frýdek B 3 0 1 2 5:14 1
14. Bystřice p. H. 3 0 0 3 3:12 0

Kanonýři: 3 - Pezzotti (HFK Olomouc)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu, skupina E

4. kolo: Vítkovice B - Litovel 11:0 (4:0), Richtár 2, Procházka 2, Marec, Fiedor, Wilk, Badura, Šimák, Němec, Rácz, Zábřeh – Fotbal Frýdek-Místek B 3:1 (3:0), Balcárek, Chudoba, Sčambura - Matula, TJ Nový Jičín - Přerov 1:1 (0:1), HFK Olomouc - Uničov 5:0 (3:0), Havířov - Bystřice pod Hostýnem 3:0 (2:0), Babič, Gody, Antl, SFK Opava B - Hranice nehlášeno, Slavia Opava - Slušovice nehlášeno

1. HFK Olomouc 3 3 0 0 20:0 9
2. Vítkovice B 3 2 1 0 17:2 7
3. Havířov 3 2 0 1 13:3 6
4. Uničov 3 2 0 1 8:5 6
5. Zábřeh 3 2 0 1 5:6 6
6. SFC Opava B 2 1 1 0 9:0 4
7. Přerov 2 1 1 0 6:1 4
8. Nový Jičín 3 1 1 1 5:3 4
9. Hranice 2 1 0 1 2:9 3
10. Frýdek B 3 0 2 1 2:4 2
11. Sl. Opava 1 0 0 1 0:1 0
12. Slušovice 2 0 0 2 0:11 0
13. Bystřice p. H. 3 0 0 3 0:14 0
14. Litovel 3 0 0 3 1:29 0

Kanonýři: 3 - Godyň, Rohel (Havířov), Hrbáč (Opava B), Kopečný (HFK Olomouc), Pospíšil (Uničov)

Moravskoslezská divize starších žáků, skupina E

1. kolo: Třinec - Uničov 0:3, Val. Meziříčí - Sigma Olomouc B odloženo na 7. září, Frýdek-Místek B - Opava B 1:2 (1:1), HFK Olomouc - Hranice B 2:0 (1:0), Havířov - Ostrava B 3:0 (1:0), Kubiena 2, Kubecki, Bílovec - Šumperk 2:3 (2:1), Wolf, Bandy - Strnad 2, Marcinov, Vítkovice B - Přerov 0:1 (0:0), 4. kolo: Třinec - HFK Olomouc 0:0, Valašské Meziříčí – Frýdek-Místek B 8:1, Mydlář 2, Surovec 2, Bártek, Slovák, Borák, Lasovský - Tvrdý, Ostrava B - Přerov 1:3 (1:2), nehl. - Havlíček 2, Klimek, Hranice B - Vítkovice B 1:3 (1:1), Jos. Šindelek - Miklas, Trohalm, Čech, Opava B - Bílovec nehlášeno, Uničov - Šumperk 4:2 (1:0)

1. Uničov 4 4 0 0 16:4 12
2. Havířov 4 3 0 1 13:7 9
3. Přerov 4 3 0 1 7:6 9
4. HFK Olomouc 4 2 2 0 5:2 8
5. Třinec 4 2 1 1 6:4 7
6. Sig. Olomouc B 3 2 0 1 14:6 6
7. Šumperk 4 2 0 2 15:9 6
8. Ostrava B 4 2 0 2 13:9 6
9. Opava B 3 1 1 1 4:6 4
10. Bílovec 3 1 0 2 13:10 3
11. Val. Meziříčí 3 1 0 2 9:8 3
12. Vítkovice B 4 1 0 3 5:17 3
13. Frýdek B 4 0 0 4 5:20 0
14. Hranice B 4 0 0 4 1:18 0

Kanonýři: 5 - Smrček (Uničov), 4 - Bandy (Bílovec), Barnet, 3 - Markovič (oba Sigma Olomouc B), Kubiena (Havířov), Muzikant (Uničov), Wolf (Bílovec)

Moravskoslezská divize mladších žáků, skupina E

1. kolo: Třinec - Uničov 5:1 (2:0), Sliwka, Kubala, Doležal, Bažanowski, Stavowiak - nehl., Valašské Meziříčí - Sigma Olomouc B odloženo na 7. září, Frýdek-Místek B - Opava B 7:1 (4:0), Smítal 3, Vávra, Smutňák, Baďura, HFK Olomouc - Hranice B 1:2 (1:0), Nykodým - Vymětalík, Pak, Havířov - Ostrava B 0:7 (0:2), Herák 3, Regec 2, Buchta, Richtár, Bílovec - Šumperk 0:10 (0:6), Ševčík 2, Hejl 2, Španihel 2, Vyhlídal, Hilbert, Šimek, Ondráček, Vítkovice B - Přerov nehlášeno. 4. kolo: Třinec - HFK Olomouc 9:1 (6:0), Statowiak 4, Kubala 2, Kotas 2, Bažanowski - nehl., Valašské Meziříčí – Frýdek-Místek B 6:1, Dlouhý 3, Furmánek, Nejedlý, Jasný - Smítal, Ostrava B - Přerov 9:0, Hranice B - Vítkovice B 0:3 (0:2), Kunčický 2, Russmann, Opava B - Bílovec nehlášeno, Uničov - Šumperk 0:2 (0:1)

1. Ostrava B 4 4 0 0 30:0 12
2. Šumperk 4 4 0 0 29:1 12
3. Třinec 4 4 0 0 25:3 12
4. Sig. Olomouc B 3 3 0 0 19:3 9
5. Val. Meziříčí 3 2 0 1 11:9 6
6. Hranice B 4 1 1 2 4:9 4
7. Frýdek B 4 1 0 3 10:15 3
8. Opava B 3 1 0 2 5:12 3
9. HFK Olomouc 4 1 0 3 7:15 3
10. Uničov 4 1 0 3 4:12 3
11. Vítkovice B 3 1 0 2 4:14 3
12. Havířov 4 1 0 3 6:22 3
13. Bílovec 3 0 1 2 1:21 1
14. Přerov 3 0 0 3 0:19 0

Kanonýři: 8 - Herák (Ostrava B), 6 - Chytil (Sigma B), Ondráček, Ševčík (oba Šumperk), 4 - Nykodým (HFK Olomouc), Rege (Ostrava B), Spáčil, Zifčák (oba Sigma B), Hilbert, 3 - Hejl, Španihel (všichni Šumperk), Buchta, Richtár (oba Ostrava B), Smítal (Frýdek-Místek B), Zmrzlý (Sigma B)

1.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Klimkovický tunel. Ilustrační foto.
14

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Jakub Bittner je u Formanu spokojený

Novojičínská cyklistická stáj získala na domácí Grand Prix Forman jubilejní třetí vítězství v řadě, když na předešlé triumfy Petra Hudečka a Ondřeje Fierly tentokráte navázal novic Jakub Bittner. Rodák z Litovle si trať v okolí Starého Jičína vyzkoušel již vloni. Tehdy ještě hájil barvy týmu ex-Puskinak.cz.

Senioři mohou trávit podzim v Příboře v muzejní škole

Oblíbená akce se v rodišti Sigmunda Freuda koná již posedmé.

Extraligovou Kopřivnici čeká Valašský pohár

Extraligové házenkáře Kopřivnice, kteří jsou v plné přípravě na blížící se sezonu tuzemské nejvyšší soutěže, kterou odstartují 9. září na palubovce Nového Veselí, čeká tento pátek a sobotu turnaj na Valašsku, který pořádá celek HC Robe Zubří. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení