FC Tescoma Zlín B – Hájek a synové Jakubčovice 3:2 (3:1)

Juniorka zlínské Tescomy se už ve druhé minutě ujala zásluhou Šroma vedení. Jakubčovice však záhy vyrovnaly, když chybu stopera Malého potrestal Kunc. Ve 22. minutě zahrávali Zlínští pokutový kop, Bačík však napálil tyčku, stejně jako z následné dorážky Novák. Nicméně Bačík ještě do poločasu napravil své zaváhání, třetí gól pak přidal Novák. Po změně stran už zaujal jen vlastní gól domácího Kašpara.

„První poločas nám vyšel na jedničku. Ačkoliv to nedělám často, kluky musím pochválit. Nezlomily je ani vyrovnávací branka a neproměněná penalta. Naopak. Jednoznačně šli za vítězstvím,“ uvedl kouč zlínské juniorky Marek Kalivoda.

Výsledky 15. kola: Orlová - Mikulovice 2:3, Hranice - Hulín 1:1, Brumov - Poruba 2:4, Kravaře - Dolní Benešov 3:1, Havířov – Valašské Meziříčí 3:1, Velké Losiny - Opava B 2:2, Rýmařov - Šumperk 1:5. (rš)

1.Tescoma Zlín B1594238:2031 (7)
2.Šumperk1593328:1330 (9)
3.Jakubčovice1577121:928 (7)
4.Hulín1576222:1127 (6)
5.Poruba1582527:2126 (5)
6.Mikulovice1574432:2025 (4)
7.Opava B1573525:1724 (3)
8.Orlová1563623:2221 (0)