VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jarní los fotbalových soutěží mužů

Novojičínsko - Los čtvrté třídy skupiny A i B.

31.3.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

IV. TŘÍDA, SKUPINA A

(Fotbal Studénka, TJ Sokol Tichá B, Spartak Lubina, FC Vlčovice-Mniší B, TJ Sokol Ženklava, TJ Sokol Hostašovice, FK Hodslavice, TJ Skotnice B-Mošnov, AFC Veřovice B, TJ Sokol Bernartice nad Odrou, TJ Sokol Straník, TJ Mořkov B)

15. kolo

Sobota 16. dubna, 16.00 Tichá B – Ženklava, Studénka - Bernartice nad Odrou, Hostašovice – Lubina, neděle 17. dubna, 16.00 Skotnice B-Mošnov - Mořkov B (hřiště Mošnov), Straník - Veřovice B, Vlčovice-Mniší B - Hodslavice

16. kolo

Sobota 23. dubna, 16.00 Mořkov B - Hostašovice (hřiště Životice), Lubina – Studénka, neděle 24. dubna, 16.00 Bernartice nad Odrou - Vlčovice-Mniší B, Hodslavice - Tichá B, Ženklava – Straník, Veřovice B - Skotnice B-Mošnov

17. kolo

Sobota 30. dubna, 16.30 Tichá B - Bernartice nad Odrou, Studénka – Hostašovice, neděle 1. května, 16.30 Veřovice B - Mořkov B, Skotnice B-Mošnov - Ženklava (hřiště Mošnov), Straník – Hodslavice, Vlčovice-Mniší B - Lubina

18. kolo

Sobota 7. května, 16.30 Mořkov B - Studénka (hřiště Životice), Hostašovice - Vlčovice-Mniší B, Lubina - Tichá B, neděle 8. května, 16.30 Bernartice nad Odrou – Straník, Hodslavice - Skotnice B-Mošnov, Ženklava - Veřovice B

19. kolo

Sobota 14. května, 16.30 Tichá B – Hostašovice, Ženklava - Mořkov B, neděle 15. května, 16.30 Veřovice B – Hodslavice, Skotnice B-Mošnov - Bernartice nad Odrou (hřiště Mošnov), Straník – Lubina, Vlčovice-Mniší B - Studénka

20. kolo

Sobota 21. května, 17.00 Mořkov B - Vlčovice-Mniší B (hřiště Životice), Studénka - Tichá B, Hostašovice – Straník, Lubina - Skotnice B-Mošnov, neděle 22. května, 17.00 Bernartice nad Odrou - Veřovice B, Hodslavice - Ženklava

21. kolo

Sobota 28. května, 17.00 Tichá B - Vlčovice-Mniší B, neděle 29. května, 14.30 Veřovice B – Lubina, 17.00 Hodslavice - Mořkov B, Ženklava - Bernartice nad Odrou, Skotnice B-Mošnov - Hostašovice (hřiště Mošnov), Straník - Studénka

22. kolo

Sobota 4. června, 17.00 Mořkov B - Tichá B (hřiště Životice), Studénka - Skotnice B-Mošnov, Hostašovice - Veřovice B, Lubina – Ženklava, neděle 5. června, 17.00 Vlčovice-Mniší B – Straník, Bernartice nad Odrou - Hodslavice

14. kolo

Sobota 11. června, 17.00 Mořkov B - Lubina (hřiště Životice), neděle 12. června, 17.00 Bernartice nad Odrou – Hostašovice, Hodslavice – Studénka, Ženklava - Vlčovice-Mniší B, Veřovice B - Tichá B, Skotnice B-Mošnov - Straník (hřiště Mošnov)

IV. TŘÍDA, SKUPINA B

(Fotbal Fulnek, Družstevník Děrné, TJ Odry B, FC Kravín, TJ Sokol Olbramice, Rozkvět Heřmanice, FK Pustějov B, Sokol ČOS Bravantice, SK Velké Albrechtice B, TJ Tatran Mankovice, FK Lubojaty, SK Vrchy)

15. kolo

Sobota 16. dubna, 13.30 Velké Albrechtice B - Bravantice, hřiště Velké Albrechtice, 16.00 Mankovice – Olbramice, Vrchy - Odry B, Heřmanice – Děrné, Fulnek - Pustějov B, neděle 17. dubna, 16.00 Lubojaty - Kravín

16. kolo

Sobota 23. dubna, 14.00 Odry B – Mankovice, 16.00 Olbramice – Fulnek, Pustějov B – Lubojaty, Kravín - Heřmanice, hřiště Bílovec, neděle 24. dubna, 16.00 Děrné - Velké Albrechtice B, Bravantice - Vrchy

17. kolo

Sobota 30. dubna, 14.00 Odry B – Olbramice, Velké Albrechtice B - Kravín, hřiště Velké Albrechtice, 16.30 Mankovice – Bravantice, Vrchy – Děrné, Heřmanice - Pustějov B, neděle 1. května, 16.30 Lubojaty - Fulnek

18. kolo

Sobota 7. května, 16.30 Olbramice – Lubojaty, Fulnek – Heřmanice, Pustějov B - Velké Albrechtice B, Kravín - Vrchy, hřiště Bílovec, neděle 8. května, 16.30 Děrné – Mankovice, Bravantice - Odry B

19. kolo

Sobota 14. května, 14.00 Odry B – Děrné, Velké Albrechtice B - Fulnek, hřiště Velké Albrechtice, 16.30 Mankovice – Kravín, Vrchy - Pustějov B, Heřmanice – Lubojaty, neděle 15. května, 16.30 Bravantice - Olbramice

20. kolo

Sobota 21. května, 17.00 Olbramice – Heřmanice, Fulnek – Vrchy, Pustějov B – Mankovice, Kravín - Odry B, hřiště Bílovec, neděle 22. května, 17.00 Lubojaty - Velké Albrechtice B, Děrné - Bravantice

21. kolo

Sobota 28. května, 14.00 Odry B - Pustějov B, 14.30 Velké Albrechtice B - Heřmanice, hřiště Velké Albrechtice, 17.00 Mankovice – Fulnek, Vrchy – Lubojaty, neděle 29. května, 17.00 Děrné – Olbramice, Bravantice - Kravín

22. kolo

Sobota 4. června, 17.00 Olbramice - Velké Albrechtice B, Heřmanice – Vrchy, Fulnek - Odry B, Pustějov B – Bravantice, Kravín - Děrné, hřiště Bílovec, neděle 5. června, 17.00 Lubojaty - Mankovice

14. kolo

Sobota 11. června, 14.00 Odry B - Velké Albrechtice B, 17.00 Olbramice - Pustějov B, Kravín - Fulnek, hřiště Bílovec, Mankovice – Vrchy, neděle 12. června, 17.00 Děrné – Lubojaty, Bravantice - Heřmanice

31.3.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sečení borůvčí ve Velkém Kotli a na Petrových kamenech v Jeseníkách
8

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

AKTUALIZOVÁNO

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

 Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení