VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem na Novojičínsku

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

17.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv VLP

SOBOTA 18. DUBNA

2. liga, 23. kolo, 17.00 Fotbal Fulnek – FC Vítkovice

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 9. kolo, 10.30 Slavia Stachovice – Valašské Meziříčí (Kotík)

SYNOT TIP krajský přebor, 21. kolo, 16.00 Hájek a Synové Jakubčovice – TJ Háj ve Slezsku (Futerko – Ochodek, Pobořil)

I. B třída – skupina D, 19. kolo, 16.00 SK Velké Albrechtice – FC Vlčovice-Mniší (Rýdel, Klement), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Petřvald na Moravě (Dytko, Krokosz)

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 17. kolo, 10.00 ŠSK IR-PROGRES Bílovec – FC Baník Ostrava B

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 17. kolo, 11.45 ŠSK IR-PROGRES Bílovec – FC Baník Ostrava B

Krajský přebor staršího dorostu, 21. kolo, 10.00 FC Kopřivnice – FC Bílovec (Takáč)

Krajský přebor mladšího dorostu, 21. kolo, 12.15 FC Kopřivnice – FC Bílovec

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 19. kolo, 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FK Staříč (Brabec)

Krajský přebor mladších žáků, 19. kolo, 12.30 Hájek a Synové Jakubčovice – FC Hlučín B

Krajský přebor starších žáků, 19. kolo, 14.00 Hájek a Synové Jakubčovice – FC Hlučín B (Pobořil)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 9.00 TJ Vagonka Studénka –FK Slavia Opava (Burian)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 17. kolo, 10.45 TJ Vagonka Studénka –FK Slavia Opava

Okresní přebor mužů, 19. kolo, 16.00 Veřovice – Štramberk (Fieber, P. Lakomý), Kunín – Kopřivnice (Bartoš, Bogár)

III. třída mužů, 17. kolo, 16.00 Fulnek C – Hladké Životice (Kyselý, Mikolanda) hřišta Stachovice, Trojanovice I – Žilina (Pavelek, Tisovský), Lubina – Straník (Šelepa), Studénka – Vražné (L. Glogar, Macháč), Skotnice – Petřvald na Moravě B (Žitník)

IV. třída mužů – skupina A, 17. kolo, 16.00 Mankovice – Odry B (Heligmann), Mořkov B – Bernartice nad Odrou (S. Glogar) hřiště Životice, Tichá B – Hostašovice (Rýdel)

IV. třída mužů – skupina B, 17. kolo, 15.00 Bílov – Hájek a synové Jakubčovice B (Fegler) hřiště Stará Ves, 16.00 Olbramice – Bravantice (Valošek), Vrchy – Heřmanice (Baroň), Kravín – Stachovice (Fišer) hřiště Bílovec

Okresní přebor dorostu, 19. kolo, 13.30 Trojanovice I – Starý Jičín (Tisovský), 13.45 Stachovice – Vlčovice-Mniší (Mikolanda), Studénka – Jeseník nad Odrou (Macháč), Suchdol nad Odrou – Příbor (Mastný)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 13.45 Kunín – Žilina (Bogár), 15.30 Spálov – Vražné (Strnadel), 16.00 Lichnov – Jistebník nad Odrou (Veselka)

Okresní přebor starších žáků, 17. kolo, 10.00 Kunín – Tísek (P. Lakomý)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 14.00 Tichá – Hostašovice (Rýdel), Štramberk B – Kopřivnice B (Tobola)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou – Spálov (Klučka)

NEDĚLE 19. DUBNA

Moravskoslezská liga žen, 15. kolo, 13.15 Spatrak Lubina – Sokol Studenec (Tobola)

A třída – skupina B, 19. kolo, 16.00 NFC Lichnov – TJ Smilovice (Mikeska – Tabášek, Hubert), FC Libhošť – TJ Bystřice (Hess – Kaloč, Klučka)

B třída – skupina B, 19. kolo, 16.00 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Dolní Lhota (Kielar, Ostřanský)

B třída – skupina D, 19. kolo, 16.00 TJ Sokol Tichá – FC Bílovec (Budař, Klega), TJ Sokol Starý Jičín – FC Kozlovice (Pasterčák, Nemec)

Krajský přebor starších žáků, 19. kolo, 9.00 ŠSK IR-PROGRES Bílovec B – Fotbal Třinec B (Klement), hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 19. kolo, 10.45 ŠSK IR-PROGRES Bílovec B – Fotbal Třinec B

Okresní přebor mužů, 19. kolo, 16.00 Sedlnice – Nový Jičín B (Dresler, Fieber), Mořkov – Tísek A (Macháč, Veselka), Rybí – Trojanovice-Bystré (Ertel, P. Lakomý), Zbyslavice – Jeseník nad Odrou (Přívratský, Tisovský), Bravinné – Spálov (Mastný, Fišer)

III. třída mužů, 17. kolo, 16.00 Bartošovice – Kujavy (Bogár)

IV. třída mužů – skupina A, 17. kolo, 16.00 Ženklava – Bordovice (Žitník), Mošnov – Životice (Hodslavice) B (Polák)

IV. třída mužů – skupina B, 17. kolo, 16.00 Pustějov – Tísek B (Kontoršikov), Děrné – Jistebník nad Odrou (Mikolanda)

Okresní přebor dorostu, 19. kolo, 13.30 Tichá – Trojanovice-Bystré (Šelepa), 13.45 Mořkov – Tísek (Veselka)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 13.00 Libhošť – Petřvald na Moravě (Klučka), 13.45 Pustějov – Štramberk (Mareček), Rybí – Straník (P. Lakomý)

Okresní přebor starších žáků, 17. kolo, 10.00 Lichnov – Příbor (Knoll), Trojanovice I – Štramberk (Rýdel), Mořkov – Trojanovice-Bystré (Baroň), Kateřinice – Vražné (Tisovský), Skotnice – Petřvald na Moravě (Haluska)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 10.00 Sedlnice – Nový Jičín B (Fišer), Rybí – Straník (Krba), Libhošť – Lubina (Kubánek)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 12.00 Pustějov – Hladké Životice (Mareček), 13.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Bernartice nad Odrou (Fegler), 14.00 Starý Jičín – Jeseník nad Odrou (Pavelek)

Autor: Jan Kešelák

17.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Divoké prase, ilustrační foto.

Proti africkému moru bojují i vojenští veterináři z Hlučína

Ilustrační foto

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Ondrášek jako první v republice bude lékaře učit, jak pomáhat při umírání

Ostravský mobilní hospic Ondrášek získal akreditaci k výuce paliativní medicíny. Je prvním českým zařízením svého druhu, jež začne vzdělávat lékaře toužící pomáhat pacientům nejen při uzdravování, ale i při umírání.  

Den D se přiblížil. Ve čtvrtek se rozhodne o osudu OKD

Karvinsko – Už ve čtvrtek se sejdou věřitelé společnosti OKD, která je od loňského května v insolvenci, aby rozhodli o osudu největší těžební firmy v zemi a tím i budoucnosti jejích zaměstnanců.

Raškův memoriál ovládl Rakušan Steiner

/FOTOGALERIE/ Po dvou závodech letní Grand Prix žen, ve kterých triumfovaly Japonky Ito a Takanashi, vyvrcholil skokanský víkend ve Frenštátě pod Radhoštěm nedělním 6. ročníkem Memoriálu Jiřího Rašky, který byl zároveň závěrečným závodem nově vzniklého Beskydského turné v rámci FIS Kontinentálního poháru mužů.

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

FOTO+VIDEO/ Hluk čtyř motorů letounu blížícího se k přistání na ostravském letišti poutal k obloze zraky lidí na trase od Opavy přes Bílovec, Frýdek-Místek, Havířov, Šenov či Ostravu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení