VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem na Novojičínsku

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

17.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv VLP

SOBOTA 18. DUBNA

2. liga, 23. kolo, 17.00 Fotbal Fulnek – FC Vítkovice

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 9. kolo, 10.30 Slavia Stachovice – Valašské Meziříčí (Kotík)

SYNOT TIP krajský přebor, 21. kolo, 16.00 Hájek a Synové Jakubčovice – TJ Háj ve Slezsku (Futerko – Ochodek, Pobořil)

I. B třída – skupina D, 19. kolo, 16.00 SK Velké Albrechtice – FC Vlčovice-Mniší (Rýdel, Klement), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Petřvald na Moravě (Dytko, Krokosz)

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 17. kolo, 10.00 ŠSK IR-PROGRES Bílovec – FC Baník Ostrava B

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 17. kolo, 11.45 ŠSK IR-PROGRES Bílovec – FC Baník Ostrava B

Krajský přebor staršího dorostu, 21. kolo, 10.00 FC Kopřivnice – FC Bílovec (Takáč)

Krajský přebor mladšího dorostu, 21. kolo, 12.15 FC Kopřivnice – FC Bílovec

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 19. kolo, 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FK Staříč (Brabec)

Krajský přebor mladších žáků, 19. kolo, 12.30 Hájek a Synové Jakubčovice – FC Hlučín B

Krajský přebor starších žáků, 19. kolo, 14.00 Hájek a Synové Jakubčovice – FC Hlučín B (Pobořil)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 9.00 TJ Vagonka Studénka –FK Slavia Opava (Burian)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 17. kolo, 10.45 TJ Vagonka Studénka –FK Slavia Opava

Okresní přebor mužů, 19. kolo, 16.00 Veřovice – Štramberk (Fieber, P. Lakomý), Kunín – Kopřivnice (Bartoš, Bogár)

III. třída mužů, 17. kolo, 16.00 Fulnek C – Hladké Životice (Kyselý, Mikolanda) hřišta Stachovice, Trojanovice I – Žilina (Pavelek, Tisovský), Lubina – Straník (Šelepa), Studénka – Vražné (L. Glogar, Macháč), Skotnice – Petřvald na Moravě B (Žitník)

IV. třída mužů – skupina A, 17. kolo, 16.00 Mankovice – Odry B (Heligmann), Mořkov B – Bernartice nad Odrou (S. Glogar) hřiště Životice, Tichá B – Hostašovice (Rýdel)

IV. třída mužů – skupina B, 17. kolo, 15.00 Bílov – Hájek a synové Jakubčovice B (Fegler) hřiště Stará Ves, 16.00 Olbramice – Bravantice (Valošek), Vrchy – Heřmanice (Baroň), Kravín – Stachovice (Fišer) hřiště Bílovec

Okresní přebor dorostu, 19. kolo, 13.30 Trojanovice I – Starý Jičín (Tisovský), 13.45 Stachovice – Vlčovice-Mniší (Mikolanda), Studénka – Jeseník nad Odrou (Macháč), Suchdol nad Odrou – Příbor (Mastný)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 13.45 Kunín – Žilina (Bogár), 15.30 Spálov – Vražné (Strnadel), 16.00 Lichnov – Jistebník nad Odrou (Veselka)

Okresní přebor starších žáků, 17. kolo, 10.00 Kunín – Tísek (P. Lakomý)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 14.00 Tichá – Hostašovice (Rýdel), Štramberk B – Kopřivnice B (Tobola)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou – Spálov (Klučka)

NEDĚLE 19. DUBNA

Moravskoslezská liga žen, 15. kolo, 13.15 Spatrak Lubina – Sokol Studenec (Tobola)

A třída – skupina B, 19. kolo, 16.00 NFC Lichnov – TJ Smilovice (Mikeska – Tabášek, Hubert), FC Libhošť – TJ Bystřice (Hess – Kaloč, Klučka)

B třída – skupina B, 19. kolo, 16.00 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Dolní Lhota (Kielar, Ostřanský)

B třída – skupina D, 19. kolo, 16.00 TJ Sokol Tichá – FC Bílovec (Budař, Klega), TJ Sokol Starý Jičín – FC Kozlovice (Pasterčák, Nemec)

Krajský přebor starších žáků, 19. kolo, 9.00 ŠSK IR-PROGRES Bílovec B – Fotbal Třinec B (Klement), hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 19. kolo, 10.45 ŠSK IR-PROGRES Bílovec B – Fotbal Třinec B

Okresní přebor mužů, 19. kolo, 16.00 Sedlnice – Nový Jičín B (Dresler, Fieber), Mořkov – Tísek A (Macháč, Veselka), Rybí – Trojanovice-Bystré (Ertel, P. Lakomý), Zbyslavice – Jeseník nad Odrou (Přívratský, Tisovský), Bravinné – Spálov (Mastný, Fišer)

III. třída mužů, 17. kolo, 16.00 Bartošovice – Kujavy (Bogár)

IV. třída mužů – skupina A, 17. kolo, 16.00 Ženklava – Bordovice (Žitník), Mošnov – Životice (Hodslavice) B (Polák)

IV. třída mužů – skupina B, 17. kolo, 16.00 Pustějov – Tísek B (Kontoršikov), Děrné – Jistebník nad Odrou (Mikolanda)

Okresní přebor dorostu, 19. kolo, 13.30 Tichá – Trojanovice-Bystré (Šelepa), 13.45 Mořkov – Tísek (Veselka)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 13.00 Libhošť – Petřvald na Moravě (Klučka), 13.45 Pustějov – Štramberk (Mareček), Rybí – Straník (P. Lakomý)

Okresní přebor starších žáků, 17. kolo, 10.00 Lichnov – Příbor (Knoll), Trojanovice I – Štramberk (Rýdel), Mořkov – Trojanovice-Bystré (Baroň), Kateřinice – Vražné (Tisovský), Skotnice – Petřvald na Moravě (Haluska)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 10.00 Sedlnice – Nový Jičín B (Fišer), Rybí – Straník (Krba), Libhošť – Lubina (Kubánek)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 12.00 Pustějov – Hladké Životice (Mareček), 13.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Bernartice nad Odrou (Fegler), 14.00 Starý Jičín – Jeseník nad Odrou (Pavelek)

Autor: Jan Kešelák

17.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

DUO NEJZKUŠENĚJŠÍCH! Letní posila kopřivnické Tatry David Stříž (vlevo) spolu s hrajícím asistentem Martinem Tomáškem, jenž hrával extraligu za Vítkovice a působil třeba i v ruském Novosibirsku.

Obránce kopřivnické Tatry Stříž: Na Švédsko i Francii budu rád vzpomínat

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Jistebník doma zdolal v derby Libhošť

/FOTOGALERIE/ Novojičínské derby v I. A třídě, sk. B, nakonec dopadlo lépe pro nováčka, který porazil oslabené hosty 2:0.  

Město zřídilo rozptylovou loučku

Další možnost, jak se rozloučit se svými blízkými zesnulými, budou mít obyvatelé Fulneku.

AKTUALIZOVÁNO

ON-LINE rozhovor s Alfrédem Šrámkem, kandidátem na poslance za Realisty

JUDr. Alfréd Šrámek, kandidát na poslance za Realisty byl hostem on-line rozhovoru Deníku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení