VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem na Novojičínsku

Region -O víkendu v našem okrese pokračují dalšími zápasy krajské fotbalové soutěže.

14.5.2011
SDÍLEJ:

ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/Bianka Joglová

SOBOTA 14. KVĚTNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 19. kolo, 14.15 Slavia Stachovice – FK Brušperk (Kypr), 16.00 Sokol Trojanovice I. – FC IRP Český Těšín (Malý)

I. A třída – skupina B, 21. kolo, 16.30 AFC Veřovice – FC Vlčovice-Mniší (Poledník - Kuběna, Hrňa)

I. B třída – skupina B, 21. kolo, 16.30 TJ Klimkovice – TJ Suché Lazce (Brabec, Tobola)

I. B třída – skupina D, 21. kolo, 16.30 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Sokol Starý Jičín (Tisovský, Kubánek)

Okresní přebor mužů, 21. kolo, 16.30 Štramberk - Mořkov (Fegler, Kontoršikov), Bordovice - Kopřivnice (Ertel, Seidler), Velké Albrechtice - Hladké Životice (Baroň, Horáková), Skotnice - Jistebník nad Odrou (Rýdel, Žáček)

III. třída, 21. kolo, 16.30 Petřvald na Moravě B - Vražné (Vrána), Pustějov A - Žilina (Žitník), Stachovice - Tísek (Matuška), Trojanovice-Bystré - Bartošovice (Fieber)

IV. třída – skupina A, 19. kolo, 16.30 Tichá B - Hostašovice (Bogár)

IV. třída – skupina B, 19. kolo, 14.00 Odry B - Děrné (Vrábel), Velké Albrechtice B - Fulnek (Horáková), 16.30 Mankovice - Kravín (Vrábel), Vrchy - Pustějov B (Glogar S.), Heřmanice - Lubojaty (Pavelek)

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 23. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín - FC Vítkovice B (Krasula – Podracký, Švec)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 23. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín - FC Vítkovice B (Podracký - Krasula, Švec)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 21. kolo, 10.15 Sokol Skotnice - TJ Petřvald na Moravě (Pobořil), 14.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – 1. FK Spartak Jablunkov (Takáč)

Okresní přebor dorostu, 17. kolo, 14.00 Veřovice - Tísek (Hrňa), Tichá - Studénka (Bogár), 15.30 Spálov - Fulnek (Mastný), 16.30 Starý Jičín - Mořkov (Vlček)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 15.30 Kunín - Rybí (Mikunda) hřiště Nový Jičín, 16.30 Lichnov - Vražné (Mikolanda)

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 23. kolo, 10.00 ŠSK Bílovec – Městský FK Havířov (Boček – Seidler, Tomšík)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 23. kolo, 11.45 ŠSK Bílovec – Městský FK Havířov (Boček – Seidler, Tomšík)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 15. kolo, 14.30 Vřesina - Vratimov (Jiřík)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 15. kolo, 13.00 Vřesina – Vratimov

Okresní přebor starších žáků, 19. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou - Starý Jičín (Mikunda), 14.30 Štramberk - Tísek (Kontoršikov)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 14.30 Petřvald na Moravě - Tichá (Vrána)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 14.30 Pustějov - Hladké Životice (Žitník)

Okresní přebor mladších žáků, 5. kolo, 14.30 Starý Jičín – Veřovice

NEDĚLE 15. KVĚTNA

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 25. kolo, 16.30 TJ Nový Jičín – FC Baník Ostrava B (Batík – Gloser, Bartoň)

Moravskoslezská liga žen, 19. kolo, 14.00 Spartak Lubina – Fotbalový klub Holešovské holky (Vojkovský)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 19. kolo, 10.00 AFC Veřovice – Fotbal Studénka (Adamec), 14.00 Kotouč Štramberk – Comfort Dobratice (Slaný)

I. A třída – skupina A, 21. kolo, 16.30 FC Bílovec – TJ Sokol Šilheřovice (Závodný - Podracký, Švec)

I. B třída – skupina D, 21. kolo, 16.30 NFC Lichnov – TJ Sokol Fryčovice (Malchárek, Valošek), TJ Odry - TJ Nový Jičín B (Hubert - Havlík, Rýdel), TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Tichá (Pavlásek, Filipský), FC Libhošť - TJ Petřvald na Moravě (Kret, Selník)

Okresní přebor mužů, 21. kolo, 10.15 Kunín - Trojanovice I (Novák, Pavelek) hřiště Suchdol nad Odrou, 16.30 Zbyslavice - Příbor (Polák, Novák), Spálov - Sedlnice (Žitník, Lakomý T.)

III. třída, 21. kolo, 16.30 Kujavy - Rybí (Glogar L.)

IV. třída – skupina A, 19. kolo, 16.30 Ženklava - Mořkov B (Rýdel), Veřovice B - Hodslavice (Mikolanda), Skotnice B-Mošnov - Bernartice nad Odrou (Pavelek) hřiště Mošnov, Straník - Lubina (Beseda), Vlčovice-Mniší B - Studénka (Baroň)

IV. třída – skupina B, 19. kolo, 16.30 Bravantice - Olbramice (Fegler)

Krajský přebor staršího dorostu, 25. kolo, 10.15 FC Bílovec – Městský FK Karviná B (Dresler)

Krajský přebor mladšího dorostu, 25. kolo, 12.30 FC Bílovec – Městský FK Karviná B

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 21. kolo, 14.15 TJ Odry – FK SK Polanka (Rýdel), TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Hať (Břežný)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 13.30 Libhošť - Trojanovice I (Tobola)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 15. kolo, 9.00 Odry - Poruba (Haluska)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 15. kolo, 10.45 Odry – Poruba

Okresní přebor starších žáků, 19. kolo, 10.00 Skotnice - Jeseník nad Odrou (Bogár), Libhošť - Fulnek (Matuška), 14.30 Studénka - Příbor (Horáková), Veřovice - Mořkov (Mikolanda)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 10.00 Lichnov - Trojanovice-Bystré, 11.00 Štramberk B – Kateřinice, 14.00 Ženklava - Vlčovice-Mniší (Rýdel), 14.15 Straník - Rybí (Beseda)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 10.00 Kunín – Bartošovice, hřiště Bartošovice, 14.15 Spálov - Jistebník nad Odrou (Lakomý T.), 14.30 Bravantice - Vražné (Fegler)

Okresní soutěž mladších žáků, 5. kolo, 10.00 Zbyslavice - Bernartice nad Odrou

Autor: Jan Kešelák

14.5.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Druholigové hokejisty Nového Jičína (v bílém) a Kopřivnice čeká odveta v úterý 22. srpna.

Start přípravy: Hokejisté Kopřivnice otočili duel v Novém Jičíně

Fotbalisté Petřvaldu na Moravě (v bílém) zahájili nový ročník dělbou bodů.

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Novojičínsko - Roli favorita potvrdil hned na úvod Fulnek, který roznesl Vlčovice 7:0. Kopřivnice pak doma podlehla v divokém zápase nováčkovi z Hukvald 2:5.  

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Užili si dovolenou i festivaly. Teď už krajští lídři vyhlížejí volby

/ANKETA, KANDIDÁTKY PRO VOLBY 2017/ Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 20. a 21. října, do včerejška ale musely strany podat své kandidátky. Kdo jsou lídři v Moravskoslezském kraji a jak v létě nabírali síly do předvolebních soubojů?  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení