VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem o víkendu

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

24.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Robert Schedling

PÁTEK 24. DUBNA

Okresní přebor starší přípravky, 10. kolo, 16.30 FK Tísek - TJ Nový Jičín, Hájek a synové Jakubčovice - Fotbal Fulnek

SOBOTA 25. DUBNA

I. A třída – skupina B, 20. kolo, 16.00 TJ Tatra Příbor - SK Brušperk (Fanc – Huf, Malý)

I. B třída - skupina B, 20. kolo, 16.00 TJ Klimkovice – TJ Sokol Markvartovice (Nitra, Šimek)

Krajský přebor staršího dorostu, 22. kolo, 9.00 FC Bílovec - TJ Heřmanice (Burian), 14.45 Hájek a synové Jakubčovice - FC Slavoj Bruntál-Staré Město (Krba)

Krajský přebor mladšího dorostu, 22. kolo, 11.15 FC Bílovec - TJ Heřmanice, 12.45 Hájek a synové Jakubčovice - FC Slavoj Bruntál-Staré Město

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 20. kolo, 10.15 TJ Sokol Skotnice - TJ Petřvald u Karviné (Pobořil), 13.45 AFC Veřovice - SK Brušperk (Brabec), 16.00 TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Hnojník (Tobola)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 18. kolo, 10.00 Fotbal Fulnek – TJ Vagónka Studénka (Klement)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 18. kolo, 11.45 Fotbal Fulnek – TJ Vagónka Studénka (Klement)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 18. kolo, 9.00 FC Kopřivnice - SK Brušperk (Hrňa)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 18. kolo, 10.45 FC Kopřivnice - SK Brušperk

Okresní přebor mužů, 20. kolo, 16.00 Kotouč Štramberk - Družstevník Bravinné (Fegler, Šelepa), TJ Trojanovice-Bystré - TJ Mořkov (Burian, Haluska), FC Kopřivnice - Sokol Sedlnice (Pobořil, Fieber), TJ Nový Jičín B - AFC Veřovice (T. Lakomý, Bartoš), hřiště Hodslavice

III. třída, 18. kolo, 16.00 TJ Petřvald na Moravě B - Vagónka Studénka (Rýdel, Tisovský), Sokol Vražné - Spartak Lubina (Dresler), Sokol Kujavy - Fotbal Fulnek C (Fišer)

IV. třída – skupina A, 18. kolo, 14.00 TJ Odry B - Sokol Ženklava (Pavelek), 16.00 SK Nová Horka - Sokol Tichá B (Mareček), Sokol Hostašovice - TJ Mořkov B (Vrábel)

IV. třída – skupina B, 18. kolo, 16.00 FK Tísek B - FC Kravín (Malina), Slavia Stachovice - SK Vrchy (S. Glogar), FK Bílov - Sokol Olbramice (Přívratský), hřiště Stará Ves

Okresní přebor dorostu, 20. kolo, 10.00 TJ Tatra Příbor - Vagónka Studénka (Pargáč), 13.45 TJ Trojanovice-Bystré - TJ Mořkov (Haluska), 16.00 Slavoj Jeseník nad Odrou - Sokol Tichá (Bogár), Sokol Starý Jičín - Sokol Sedlnice (Baroň)

Okresní soutěž dorostu, 18. kolo, 13.45 Kotouč Štramberk - FC Libhošť (Šelepa), TJ Petřvald na Moravě - Sokol Spálov (Tisovský), 15.00 TJ Jistebník nad Odrou - FK Pustějov (Tisovský)

Okresní přebor starších žáků, 18. kolo, 10.00 TJ Trojanovice-Bystré - Sokol Trojanovice I (Veselka), Kotouč Štramberk - NFC Lichnov (Mikolanda), 13.45 FK Tísek - Sokol Skotnice (Malina), 14.00 Sokol Vražné - TJ Mořkov (Dresler), Tatra Příbor - Sokol Kunín (Malý)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 18. kolo, 13.30 TJ Nový Jičín B - AFC Veřovice (Bartoš), hřiště Hodslavice, 13.45 Sokol Hostašovice - Sokol Rybí (Vrábel), 14.00 FC Kopřivnice B - Sokol Sedlnice (Fieber)

NEDĚLE 26. DUBNA

Moravskoslezská divize – skupina E, 22. kolo, 16.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FK AVÍZO Město Albrechtice (Stloukal – Drápal, Seidl)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 10. kolo, 10.00 AFC Veřovice – 1. DFC Hlučín B (Straka), 14.00 Kotouč Štramberk – FC Vítkovice

Krajský přebor mužů, 22. kolo, 16.00 TJ Nový Jičín - FK Krnov (Bátrla – Mrózek, Švec)

I. A třída – skupina A, 20. kolo, 16.00 Fotbal Fulnek B – TJ Sokol Slavkov (Kaloč – Hrubý, Hess)

I. B třída – skupina D, 20. kolo, 16.00 FC Vlčovice-Mniší – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Žvak, Šištík), TJ Petřvald na Moravě – TJ Sokol Starý Jičín (Novák, Chýlek), FC Bílovec - TJ Janovice (Pospíšil – Vítek, Malý), TJ Sokol Kateřinice – SK Metylovice (Krpel, Pfleger), TJ Odry - SK Velké Albrechtice (Bartoš – Knoll, Klement)

Krajský přebor staršího dorostu, 22. kolo, 14.00 TJ Nový Jičín – FK Fotbal Třinec B (Žáček)

Krajský přebor mladšího dorostu, 22. kolo, 16.15 TJ Nový Jičín – FK Fotbal Třinec B

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 20. kolo, 13.45 TJ Odry - TJ Vítkovice-Svinov (Klement)

Krajský přebor starších žáků, 20. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín - FC Slavoj Bruntál-Staré Město (Seidler)

Krajský přebor mladších žáků, 20. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín - FC Slavoj Bruntál-Staré Město

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 18. kolo, 9.00 TJ Odry – TJ Sokol Pustkovec (Klučka)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 18. kolo, 10.45 TJ Odry – TJ Sokol Pustkovec (Klučka)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 18. kolo, 14.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Biocel Vratimov (Podracký)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 18. kolo, 12.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Biocel Vratimov

Okresní přebor mužů, 20. kolo, 16.00 Sokol Spálov - Sokol Zbyslavice (Bogár, S. Glogar), Slavoj Jeseník nad Odrou - Sokol Rybí (L. Glogar, Pavelek)

III. třída, 18. kolo, 10.15 Sokol Žilina – FK Prosperita Bartošovice (Mikolanda), 16.00 Niva Hladké Životice – Sokol Skotnice (Fieber), Sokol Straník - Sokol Trojanovice I (Ertel, P. Lakomý)

IV. třída – skupina A, 18. kolo, 16.00 Sokol Bernartice nad Odrou - TJ Mošnov (Mastný), Životice (Hodslavice) B - Tatran Mankovice (Polák), hřiště Hodslavice

IV. třída – skupina B, 18. kolo, 16.00 Rozkvět Heřmanice - Hájek a synové JakubčoviceB (Kontoršikov), Sokol ČOS Bravantice - Družstevník Děrné (Šelepa), TJ Jistebník nad Odrou - FK Pustějov (Žitník)

Okresní přebor dorostu, 20. kolo, 13.30 FC Vlčovice-Mniší - Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Fegler), 13.45 FK Tísek - Sokol Trojanovice I (Přívratský)

Okresní soutěž dorostu, 18. kolo, 12.30 Sokol Žilina - NFC Lichnov (Mikolanda), 13.30 Sokol Straník - Sokol Kunín (P. Lakomý), 16.00 Sokol Vražné - Sokol Rybí (Haluska)

Okresní přebor starších žáků, 18. kolo, 14.00 TJ Petřvald na Moravě - Sokol Kateřinice (Macháč)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 18. kolo, 10.00 Spartak Lubina - Sokol Tichá (Veselka), Sokol Straník - Kotouč Štramberk B (Baroň)

Okresní soutěž staších žáků – skupina B, 18. kolo, 13.30 Niva Hl. Životice - Lokomotiva Suchdol n. O. (Fieber), Slavoj Jeseník nad Odrou - Hájek a synové Jakubčovice B (Pavelek), 13.45 Sokol Spálov - Sokol St. Jičín (S. Glogar), 14.00 Sokol ČOS Bravantice – FK Prosperita Bartošovice (Šelepa)

24.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Jistebník doma zdolal v derby Libhošť

/FOTOGALERIE/ Novojičínské derby v I. A třídě, sk. B, nakonec dopadlo lépe pro nováčka, který porazil oslabené hosty 2:0.  

Město zřídilo rozptylovou loučku

Další možnost, jak se rozloučit se svými blízkými zesnulými, budou mít obyvatelé Fulneku.

AKTUALIZOVÁNO

ON-LINE rozhovor s Alfrédem Šrámkem, kandidátem na poslance za Realisty

JUDr. Alfréd Šrámek, kandidát na poslance za Realisty byl hostem on-line rozhovoru Deníku.

Čtyřproudovka má být bezpečnější

Osmapadesátiletou chodkyni srazilo ve Frenštátě pod Radhoštěm vozidlo, které řídil jednatřicetiletý řidič. Žena v tu chvíli přecházela silnici po přechodu pro chodce.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení