VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem o víkendu?

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

28.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto. Foto: SK Slovan

SOBOTA 29. KVĚNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 11. kolo, 14.00 Slavia Stachovice – AFC Veřovice (Tobola)
I. B třída – skupina D, 24. kolo, 17.00 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - NFC Lichnov (Knoll, Bartoš), TJ Tatra Příbor – TJ Sokol Tichá (Klimek, Dytko)

Okresní přebor mužů, 24. kolo, 17.00 Kopřivnice – Sedlnice (Rýdel, Haluska), Trojanovice I – Štramberk (Kontoršikov, Pargáč), Velké Albrechtice - Jeseník nad Odrou (Bogár, Malina)

III. třída, 22. kolo, 17.00 Bordovice - Fulnek B (Žitník), Petřvald na Moravě B - Vražné (Mastný)

IV. třída - skupina A, 22. kolo, 17.00 Mořkov B - Skotnice B-Mošnov (Glogar S.) hřiště Životice, Tichá B – Životice-Hodslavice (Mareček), Nová Horka - Vlčovice-Mniší B (Fieber)

IV. třída – supina B, 22. kolo, 14.30 Bílov - Hájek a synové Jakubčovice B (Malina) hřiště Velké Albrechtice, 17.00 Stachovice - Odry B (Baroň), Pustějov - Děrné (Fišer), Heřmanice - Vrchy (Klement), Kravín - Olbramice (Vrábel), hřiště Bílovec

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 26. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek – SK Uničov, (Krasula – Vojkovský, Galásek)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 26. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek – SK Uničov, (Vojkovský - Krasula, Galásek)

Krajský přebor staršího dorostu, 26. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – Městský FK Karviná B (Kubánek)

Krajský přebor mladšího dorostu, 26. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín – Městský FK Karviná B

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 24. kolo, 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – 1. FK Spartak Jablunkov (Žáček), 14.45 FC Kopřivnice – TJ Petřvald u Karviné (Haluska)

Okresní přebor dorostu, 22. kolo, 14.45 Trojanovice I - Jeseník nad Odrou (Pargáč), Suchdol nad Odrou - Tichá (Seidler), Petřvald na Moravě - Kateřinice (Mastný), 15.30 Spálov - Příbor (Fegler), 17.00 Starý Jičín - Trojanovice-Bystré (Veselka)

Okresní soutěž dorostu, 22. kolo, 14.30 Pustějov - Vražné (Fišer), 17.00 Kunín - Libhošť (Pobořil) umělá tráva v Novém Jičíně

Krajský přebor starších žáků, 24. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – FC MSA Dolní Benešov (Tomšík)

Krajský přebor mladších žáků, 24. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – FC MSA Dolní Benešov

Okresní přebor starších žáků, 22. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou - Tísek (Klement), 15.00 Kunín - Štramberk (Pobořil) umělá tráva Nový Jičín, Příbor - Skotnice (Žáček)

NEDĚLE 30. KVĚTNA

Moravskoslezská liga žen, 21. kolo, 15.00 Spartak Lubina – 1. Dámský FC Hlučín (Kotík)

Krajský přebor mužů, 26. kolo, 17.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - TJ Nový Jičín (Chlebovský - Richtár, Latoň)

I. A třída – skupina B, 24. kolo, 17.00 FC Vlčovice-Mniší – TJ Sokol Dolní Lutyně (Švec – Podracký, Rýdel)

I. B třída – skupina D, 24. kolo, 17.00 TJ Petřvald na Moravě - FC Bílovec (Klečacký, Ostřanský), TJ Odry - FK Staříč (Tomai - Malchárek, Klement), TJ Sokol Starý Jičín - AFC Veřovice (Burian, Kubánek)

Okresní přebor mužů, 24. kolo, 10.15 Sokol Kunín - TJ Nový Jičín B (Vrábel, Bogár) hřiště Suchdol nad Odrou, 17.00 Sokol Spálov – Sokol Skotnice (Pargáč, Rýdel), TJ Mořkov – Sokol Zbyslavice (Fegler, Fieber), Sokol Rybí – Tísek (Šelepa, Pargáč)

III. třída, 22. kolo, 17.00 Trojanovice-Bystré - Hladké Životice (Glogar L.) hřiště Trojanovice I, Straník - Bravinné (Ertel, Pešta), Jistebník nad Odrou - Kujavy (Baroň)

IV. třída - skupina A, 22. kolo, 10.15 Žilina - Veřovice B (Pavelek), 17.00 Ženklava - Hostašovice (Žitník), Bernartice nad Odrou - Lubina (Novák)

IV. třída – supina B, 22. kolo, 17.00 Bravantice - Mankovice (Polák)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 24. kolo, 14.45 TJ Odry – TJ Sokol Vřesina (Klement)

Okresní přebor dorostu, 22. kolo, 14.45 Mořkov - Studénka (Fieber)

Okresní soutěž dorostu, 22. kolo, 12.30 Žilina - Štramberk (Pavelek), 14.30 Straník - Lichnov (Pešta), 14.45 Sokol Rybí - Sedlnice (Pargáč)

Krajský přebor starších žáků, 24. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín - FC Ostrava-Jih (Kyselý)

Krajský přebor mladších žáků, 24. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín - FC Ostrava-Jih

Krajská soutěž starších žáků – supina A, 22. kolo, 9.00 TJ Odry - FC Baník Ostrava C (Rýdel), 15.00 TJ Sokol Vřesina - SK Kravaře (Andrýsek)

Krajská soutěž mladších žáků – supina A, 22. kolo, 10.45 TJ Odry - FC Baník Ostrava C, 13.30 TJ Sokol Vřesina - SK Kravaře

Krajská soutěž mladších žáků – supina B, 22. kolo, 13.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ MSV Studénka

Krajská soutěž starších žáků – supina B, 22. kolo, 15.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ MSV Studénka (Kontoršikov)

Okresní přebor starších žáků, 22. kolo, 10.00 TJ Mořkov - AFC Veřovice (Vlček), TJ Sokl Kateřinice - Hostašovice (Tobola), 15.00 Petřvald na Moravě - Vražné (Mastný)

Okresní soutěž starších žáků - skupina A, 10. kolo, 10.00 Lichnov - Straník (Vašenda), Libhošť - Trojanovice-Bystré (Baroň), Sedlnice - Tichá (Veselka), 15.00 Vlčovice-Mniší - Rybí (Rýdel)

Okresní soutěž starších žáků - skupina B, 10. kolo, 10.00 Jeseník n. O. - Starý Jičín (Seidler) hřiště Mankovice, 14.30 Hladké Životice - Bravantice (Glogar S.), 14.45 Spálov - Bernartice nad Odrou(Rýdel)

Autor: Jan Kešelák

28.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Divoké prase, ilustrační foto.

Proti africkému moru bojují i vojenští veterináři z Hlučína

Ilustrační foto

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Ondrášek jako první v republice bude lékaře učit, jak pomáhat při umírání

Ostravský mobilní hospic Ondrášek získal akreditaci k výuce paliativní medicíny. Je prvním českým zařízením svého druhu, jež začne vzdělávat lékaře toužící pomáhat pacientům nejen při uzdravování, ale i při umírání.  

Den D se přiblížil. Ve čtvrtek se rozhodne o osudu OKD

Karvinsko – Už ve čtvrtek se sejdou věřitelé společnosti OKD, která je od loňského května v insolvenci, aby rozhodli o osudu největší těžební firmy v zemi a tím i budoucnosti jejích zaměstnanců.

Raškův memoriál ovládl Rakušan Steiner

/FOTOGALERIE/ Po dvou závodech letní Grand Prix žen, ve kterých triumfovaly Japonky Ito a Takanashi, vyvrcholil skokanský víkend ve Frenštátě pod Radhoštěm nedělním 6. ročníkem Memoriálu Jiřího Rašky, který byl zároveň závěrečným závodem nově vzniklého Beskydského turné v rámci FIS Kontinentálního poháru mužů.

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

FOTO+VIDEO/ Hluk čtyř motorů letounu blížícího se k přistání na ostravském letišti poutal k obloze zraky lidí na trase od Opavy přes Bílovec, Frýdek-Místek, Havířov, Šenov či Ostravu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení