VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem o víkendu?

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

4.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Vladimír Klíma

SOBOTA 5. ČERVNA

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 29. kolo, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice – FC Tescoma Zlín B (Vostřejž – Beneš Jiří, Drápal)

I. B třída – skupina D, 25. kolo, 17.00 TJ Klimkovice – TJ Slavia Píšť (Klega, Broskevič), TJ Sokol Vřesina – FK SK Polanka (Kubánek - Kyselý, Tomai)

I. B třída – skupina D, 25. kolo, 17.00 TJ Tatra Příbor – TJ Sokol Fryčovice (Šimurda, Klečacký), AFC Veřovice – SK Slavie Třebovice (Ostřanský, Žvak)

Okresní přebor mužů, 25. kolo, 17.00 Štramberk - Mořkov (Glogar S., Fieber), Kunín - Zbyslavice (Kontoršikov, Fegler) hřiště Suchdol nad Odrou, Nový Jičín B - Kopřivnice (Novák, Hrňa) hřiště Hodslavice

III. třída, 13. kolo, 17.00 Vražné - Bordovice (Rýdel), Fulnek B - Hladké Životice (Pavelek)

IV. třída – skupina A, 13. kolo, 17.00 Tichá B - AFC Veřovice B (Bogár), Nová Horka - Hostašovice (Vrábel)

IV. třída – skupina B, 13. kolo, 14.00 Odry B - Mankovice (Malina), 16.00 Družstevnik Děrné - Stachovice (Mastný), 17.00 Pustějov - Vrchy (Baroň), Kravín - Bílov (Fišer) hřiště Bílovec

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 16. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek – Slezský FC Opava B (Antoníček)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 16. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek – Slezský FC Opava B

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 25. kolo, 14.45 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Stará Bělá (Tomai)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 25. kolo, 10.15 Sokol Skotnice - FK Baník Albrechtice (Brabec), 14.45 AFC Veřovice – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm (Kontoršikov)

Okresní přebor dorostu, 13. kolo, 14.45 Petřvald na Moravě - Studénka (Veselka), Trojanovice I - Suchdol nad Odrou (Mareček), 17.00 Kateřinice - Spálov (Pargáč)

Okresní soutěž dorostu, 13. kolo, 14.30 Pustějov - Štramberk (Baroň), 14.45 Kunín - Lichnov (Šelepa) umělá tráva v Novém Jičíně

Krajský přebor mladších žáků, 25. kolo, 13.00 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Nový Jičín

Krajský přebor starších žáků, 25. kolo, 14.30 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Nový Jičín (Tisovský)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 12. kolo, 9.00 MSV Studénka – FC Biocel Vratimov (Šelepa)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 12. kolo, 10.45 MSV Studénka – FC Biocel Vratimov

Okresní přebor starších žáků, 13. kolo, 10.00 Kunín - Hostašovice (Vlček) umělá tráva v Novém Jičíně, 11.00 Petřvald na Moravě – Veřovice, 15.00 Vražné - Příbor (Rýdel)

Okresní soutěž straších žáků – skupina A, 11. kolo, 15.00 Tichá - Libhošť (Bogár)

Okresní soutěž straších žáků – skupina B, 11. kolo, 12.30 Pustějov - Hladké Životice (Baroň)

NEDĚLE 6. ČERVNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 10. kolo, 10.00 AFC Veřovice – TJ Valašské Meziříčí (Nesrsta), 14.00 Kotouč Štramberk – Slovan Ostrava B (Drápal)

Krajský přebor mužů, 27. kolo, 27. kolo, 17.00 TJ Nový Jičín – FC Biocel Vratimov (Křenek - Brezovský, Slaný)
I. A třída – skupina B, 25. kolo, 17.00 FC Vlčovice-Mniší – TJ Pražmo-Raškovice (Fanc - Beran, Seidler), FC Libhošť - Dětmarovice (Švec - Podracký, Rýdel)

I. B třída – skupina D, 25. kolo, 17.00 TJ Sokol Tichá – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Klement, Dresler), NFC Lichnov – TJ Sokol Starý Jičín (Závodný, Novák), TJ Sokol Kateřinice - TJ Odry (Markovský, Kucharzyk), FC Bílovec - FC Kozlovice (Brabec - Knoll, Tisovský)

Okresní přebor mužů, 25. kolo, 17.00 Rybí - Spálov (Fieber, Vrábel), Tísek - Velké Albrechtice (Burian, Novák), Jeseník nad Odrou - Trojanovice I (Žitník, Malina) hřiště Mankovice, Sedlnice - Skotnice (Šelepa, Pobořil)

III. třída, 13. kolo, 17.00 Trojanovice-Bystré - Bravinné (Žáček) hřiště Trojanovice I, Bartošovice - Kujavy (Mastný), Straník - Jistebník nad Odrou (Bogár)

IV. třída – skupina A, 13. kolo, 10.15 Žilina - Lubina (Ertel), 17.00 Životice-Hodslavice - Mořkov B (Glogar L.) hřiště Hodslavice,. Skotnice B-Mošnov - Vlčovice-Mniší B (Polák) hřiště Mošnov, Bernartice nad Odrou - Ženklava (Baroň)

IV. třída – skupina B, 13. kolo, 15.00 Heřmanice - Hájek a synové Jakubčovice B (Pavelek), 17.00 Bravantice - Olbramice (Fišer)
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 25. kolo, 14.30 FC Bílovec – FK SK Polanka (Tisovský)

Okresní přebor dorostu, 13. kolo, 14.45 Jeseník nad Odrou - Trojanovice-Bystré (Malina) hřiště Mankovice, Mořkov - Tichá (Veselka), 15.00 Příbor - Starý Jičín (Pešta)

Okresní soutěž dorostu, 13. kolo, 12.30 Žilina - Lubina (Ertel), 14.00 Vražné - Rybí (Glogar S.), 14.45 Sedlnice - Libhošť (Pobořil)

Krajský přebor starších žáků, 25. kolo, 9.00 ŠSK IR Progres Bílovec B - FC Kopřivnice (Haluska) hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 25. kolo, 10.45 ŠSK IR Progres Bílovec B - FC Kopřivnice

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 12. kolo, 9.00 Fotbal Fulnek - TJ Slavoj Bruntál (Dresler), 15.00 TJ Sokol Vřesina – TJ Olympia Bruntál (Herda)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 12. kolo, 10.45 Fulnek - Bruntál (Dresler), 13.30 TJ Sokol Vřesina – TJ Olympia Bruntál

Okresní přebor starších žáků, 13. kolo, 10.00 Skotnice - Štramberk (Vlček), Mořkov - Tísek (Baroň), Kateřinice - Suchdol nad Odrou (Mastný)

Okresní soutěž straších žáků – skupina A, 11. kolo, 10.00 Sedlnice - Vlčovice-Mniší (Polák), 15.00 Trojanovice-Bystré - Štramberk B (Žáček) hřiště Trojanovice I, Straník - Rybí (Bogár)

Okresní soutěž straších žáků – skupina B, 11. kolo, 10.00 Bartošovice - Jeseník nad Odrou (Rýdel), 14.45 Bernartice na Odrou - Starý Jičín (Baroň)

Autor: Jan Kešelák

4.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sečení borůvčí ve Velkém Kotli a na Petrových kamenech v Jeseníkách
8

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

AKTUALIZOVÁNO

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

 Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení