První branku zápasu vstřelil v 7. minutě Michal Mička. V dalším průběhu se střídaly šance na obou stranách, až přišel záver prvního poločasu, kdy dokázala Lokomotiva vstřelit 2 góly, a zajistit si tak poločasové vedení 3:0. Po změně stran se Lavině podařilo snížit na 1:3 zásluhou Mojmíra Paly, ale hned v zápětí se trefil Adam Hanus a vrátil Lokomotivě tříbrankové vedení. V závěru padly ještě tři branky, ale na průběh zápasu neměly zásadní vliv. Lokomotiva si tak po zásluze odnesla 3 body za vítězství 6:2.

V prvním zápase si Lokomotiva poradila 5:3 s Deltou a získala společně se štramberským SARSem 6 bodů. Naopak na opačném konci tabulky zůstává Delta Frýdlant a SVP - Tsunami Příbor B, které jsou stále bez bodu. V čele tabulky střelců je se 7 góly Jiří Hanzelka z Tornáda Nový Jičín.

Výsledky 3. - 4. kola Frensport okresního přeboru futsalu:

L. G. Kopřivnice - Delta Frýdlant n. O. 5:3 (3:1), branky: Daňhel Jan 2, Mička Michal 2, Kovář Vratislav - Blahuta Jaroslav, Vybíral Daniel, Janíček Jiří, ŽK: Daňhel Jan, ČK: Fišer Martin,

1. FC Tornádo Nový Jičín - FC Lavina Kopřivnice 0:3 (0:0), branky: Dočkalík Roman, Dražkovič Tomáš, Bartoš Roman,

L. G. Kopřivnice - FC Lavina Kopřivnice 6:2 (3:0), branky: Hanus Adam 2, Kovář Vratislav, Horák Lukáš, Janiak Marian, Mička Michal - Dražkovič Tomáš, Pala Mojmír, ŽK: Dočkalík Roman, ČK: Horák Lukáš,

1. FC Tornádo Nový Jičín - Delta Frýdlant n. O. 13:3 (6:1), branky: Ondřej Lukáš 3, Hanzelka Jiří 3, Hanzelka Jakub 3, Žemlík Jan 2, Matula Petr, Petřek Daniel - Vybíral Daniel 3, ŽK: Hanzelka Jiří, ČK: Žemlík Jan,

S. A. R. S. Štramberk - Dreadlock Nový Jičín 4:2 (2:1), branky: Hajník Lukáš 2, Kvita Petr, Socha Daniel - Veverka Martin, Kopecký Jan, ŽK: Kopecký Jan,

SVP Tsunami Příbor B - New Jersey Nový Jičín 2:6 (1:1), branky: Večeřa Miroslav, Potůček Radek - Jahoda Roman 3, Fryšara René, Dvořák Milan, Blahuš Radovan, ŽK: Potůček Radek - Fiala Pavel,

S. A. R. S. Štramberk - New Jersey Nový Jičín 4:3 (2:2), branky: Dostál Tomáš, Krupa Jiří, Hajník Lukáš, Zátopek Jiří - Jahoda Roman 3,

Dreadlock Nový Jičín - SVP Tsunami Příbor B 11:3 (4:2), branky: Kopecký Jan 3, Veverka Martin 2, Bolf Stanislav 2, Raška Marek, Kouřil Petr, Indrák Martin, Bolf Petr - Večeřa Tomáš, Večeřa Miroslav, Potůček Radek, ŽK: Veverka Martin - Jalůvka Vladimír, Štěpán Jiří.

Pořadí střelců - 7 branek: Hanzelka Jiří (1. FC Tornádo Nový Jičín), 6. branek: Jahoda Roman (New Jersey Nový Jičín), Kopecký Jan (Dreadlock Nový Jičín), 5. branek: Bolf Stanislav (Dreadlock Nový Jičín), Veverka Martin (Dreadlock Nový Jičín), 4. branky: Daňhel Jan (L. G. Kopřivnice), Janíček Jiří (Delta Frýdlant n. O.), Kovář Vratislav (L.G. Kopřivnice), Kvita Petr (S. A. R. S. Štramberk), Vybíral Daniel (Delta Frýdlant n. O.). (mak)