VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Losy fotbalových soutěží

NOVOJIČÍNSKO - S nástupem jarního počasí se konečně dočkali i fotbalový fanoušci. Na zelených pažitech měst i vesnic začíná jarní část fotbalových soutěží.

2.4.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Tomaškovič

Krajská soutěž st. žáků skupina A

16. kolo (14. – 15. 4.): Jakubčovice - Vrbno p. P., Kravaře - Ol. Bruntál, Krnov – Slavkov, Kobeřice - Sl. Opava, Fulnek - Sl. Bruntál B, Hlučín B – Odry,

17. kolo (21. – 22. 4.): Vrbno p. P. – Krnov, Ol. Bruntál – Jakubčovice, Hlučín B – Fulnek, Odry – Kobeřice, Sl. Opava – Kravaře, Slavkov - Sl. Bruntál B

18. kolo (28. – 29. 4.): Jakubčovice - Sl. Opava, Kravaře – Odry, Krnov - Ol. Bruntál, Kobeřice - Hlučín B, Fulnek – Slavkov, Sl. Bruntál B - Vrbno p. P.

15. kolo (1. 5.): Odry – Fulnek, Sl. Opava - Hlučín B, Vrbno p. P. – Kravaře, Slavkov – Jakubčovice, Sl. Bruntál B – Krnov, Ol. Bruntál – Kobeřice

19 (5. – 6. 5.): Vrbno p. P. – Slavkov, Ol. Bruntál - Sl. Bruntál B, Kobeřice – Fulnek, Hlučín B – Kravaře, Odry – Jakubčovice, Sl. Opava – Krnov

20. kolo (12. – 13. 5.): Jakubčovice - Hlučín B, Kravaře – Kobeřice, Krnov – Odry, Fulnek - Vrbno p. P., Slavkov - Ol. Bruntál, Sl. Bruntál B - Sl. Opava

21. kolo (19. – 20. 5): Kravaře – Fulnek, Ol. Bruntál - Vrbno p. P., Kobeřice – Jakubčovice, Hlučín B – Krnov, Odry - Sl. Bruntál B, Sl. Opava – Slavkov

22. kolo (26. – 27. 5.): Vrbno p. P. - Sl. Opava, Jakubčovice – Kravaře, Krnov – Kobeřice, Fulnek - Ol. Bruntál, Slavkov – Odry, Sl. Bruntál B - Hlučín B

12. kolo (2. – 3. 6.): Kravaře – Krnov, Kobeřice - Sl. Bruntál B, Fulnek – Jakubčovice, Hlučín B – Slavkov, Odry - Vrbno p. P., Sl. Opava - Ol. Bruntál

13. kolo (9. – 10. 6.): Vrbno p. P. - Hlučín B, Ol. Bruntál – Odry, Krnov – Jakubčovice, Sl. Opava – Fulnek, Slavkov – Kobeřice, Sl. Bruntál B – Kravaře

14. kolo (16. – 17. 6.): Jakubčovice - Sl. Bruntál B, Kravaře – Slavkov, Kobeřice - Vrbno p. P., Fulnek – Krnov, Hlučín B - Ol. Bruntál, Odry - Sl. Opava

Krajská soutěž st. žáků skupina B

16. kolo (14. – 15. 4.): Pustkovec - Classic Ostrava B, Brušperk - Poruba B, Kopřivnice – Svinov, St. Bělá – Příbor, Hrabůvka – Heřmanice, Ludgeřovice - Nový Jičín

17. kolo (21. – 22.4.): Kopřivnice – Pustkovec, Heřmanice – Příbor, Ludgeřovice – Svinov, Nový Jičín – Hrabůvka, St. Bělá – Brušperk, Poruba B - Classic Ostrava B

18. kolo (28. – 29. 4.): Pustkovec - Poruba B, Brušperk – Heřmanice, Příbor - Nový Jičín, Classic Ostrava B - St. Bělá, Hrabůvka – Svinov, Ludgeřovice - Kopřivnice

15. kolo (1. 5.): Svinov – Pustkovec, Nový Jičín – Kopřivnice, Ludgeřovice – Heřmanice, St. Bělá – Hrabůvka, Poruba B – Příbor, Classic Ostrava B – Brušperk

19. kolo (5. – 6. 5.): Kopřivnice – Hrabůvka, Heřmanice - Classic Ostrava B, Ludgeřovice – Pustkovec, Svinov – Příbor, Nový Jičín – Brušperk, St. Bělá - Poruba B

20. kolo (12. – 13. 5.): Pustkovec - St. Bělá, Brušperk – Svinov, Příbor – Kopřivnice, Poruba B – Heřmanice, Classic Ostrava B - Nový Jičín, Hrabůvka – Ludgeřovice

21. kolo (19. – 20. 5.): Kopřivnice – Brušperk, Heřmanice - St. Bělá, Hrabůvka – Pustkovec, Ludgeřovice – Příbor, Svinov - Classic Ostrava B, Nový Jičín - Poruba B

22. kolo (26. – 27. 5.): Pustkovec – Heřmanice, Brušperk – Ludgeřovice, Příbor – Hrabůvka, St. Bělá - Nový Jičín, Poruba B – Svinov, Classic Ostrava B - Kopřivnice

12. kolo (2. – 3. 6.): Pustkovec – Příbor, Kopřivnice - Poruba B, Hrabůvka – Brušperk, Ludgeřovice - Classic Ostrava B, Svinov - St. Bělá, Nový Jičín – Heřmanice

13. kolo (9. – 10. 6.): Brušperk – Příbor, Heřmanice – Svinov, Nový Jičín – Pustkovec, St. Bělá – Kopřivnice, Ludgeřovice - Poruba B, Classic Ostrava B – Hrabůvka

14. kolo (16. – 17. 6.): Pustkovec – Brušperk, Kopřivnice – Heřmanice, Příbor - Classic Ostrava B, Hrabůvka - Poruba B, Ludgeřovice - St. Bělá, Svinov - Nový Jičín

Krajský přebor ml. Žáků

17. kolo (7. – 8. 4.): Polanka - SFC Opava B, Fotbal F-M B - D. Benešov, Sl. Bruntál – Hlučín, Třinec – Poruba, Classic Ostrava - ŠSK Bílovec B, Karviná B – Vratimov, Sl. Orlová - ČSAD Havířov

19. kolo (21. – 22. 4): Vratimov - ŠSK Bílovec B, Polanka - ČSAD Havířov, Fotbal F-M B – Hlučín, Třinec - D. Benešov, Classic Ostrava – Poruba, Karviná B - SFC Opava B, Sl. Orlová - Sl. Bruntál

20. kolo (28. – 29. 4.): Sl. Bruntál - Fotbal F-M B, Hlučín – Polanka, Poruba – Vratimov, ŠSK Bílovec B - Sl. Orlová, ČSAD Havířov – Třinec, D. Benešov - Karviná B, SFC Opava B - Classic Ostrava

15. kolo (1. 5.): Karviná B - ŠSK Bílovec B, Polanka – Vratimov, Fotbal F-M B – Poruba, Sl. Orlová - SFC Opava B, Sl. Bruntál - D. Benešov, Hlučín - ČSAD Havířov, Třinec - Classic Ostrava

21. kolo (5. – 6. 5.): Vratimov - SFC Opava B, Polanka - Sl. Bruntál, Fotbal F-M B - Sl. Orlová, Třinec – Hlučín, Poruba - ŠSK Bílovec B, Classic Ostrava - D. Benešov, Karviná B - ČSAD Havířov

16. kolo (8. 5.): ŠSK Bílovec B – Hlučín, ČSAD Havířov - Sl. Bruntál, D. Benešov - Sl. Orlová, Vratimov – Třinec, Classic Ostrava - Karviná B, SFC Opava B - Fotbal F-M B, Poruba - Polanka

22. kolo (12. – 13. 5): Sl. Bruntál – Třinec, Hlučín - Karviná B, ŠSK Bílovec B - Fotbal F-M B, Sl. Orlová – Polanka, ČSAD Havířov - Classic Ostrava, D. Benešov – Vratimov, SFC Opava B - Poruba

23. kolo (19. – 20. 5): Vratimov - ČSAD Havířov, Polanka - Fotbal F-M B, Třinec - Sl. Orlová, Poruba - D. Benešov, Classic Ostrava – Hlučín, Karviná B - Sl. Bruntál, SFC Opava B - ŠSK Bílovec B

24. kolo (26. – 27. 5): Fotbal F-M B – Třinec, Sl. Bruntál - Classic Ostrava, Hlučín – Vratimov, ŠSK Bílovec B – Polanka, Sl. Orlová - Karviná B, ČSAD Havířov – Poruba, D. Benešov - SFC Opava B

25. kolo (2. – 3. 6.): Vratimov - Sl. Bruntál, Třinec – Polanka, Poruba – Hlučín, D. Benešov - ŠSK Bílovec B, Classic Ostrava - Sl. Orlová, Karviná B - Fotbal F-M B, SFC Opava B - ČSAD Havířov

26. kolo (9. – 10. 6.): Polanka - Karviná B, Fotbal F-M B - Classic Ostrava, Sl. Bruntál – Poruba, Hlučín - SFC Opava B, ŠSK Bílovec B – Třinec, Sl. Orlová – Vratimov, ČSAD Havířov - D. Benešov

14. kolo (16. – 17. 6.): Vratimov - Fotbal F-M B, Poruba - Sl. Orlová, ŠSK Bílovec B - ČSAD Havířov, D. Benešov – Hlučín, Classic Ostrava – Polanka, Karviná B – Třinec, SFC Opava B - Sl. Bruntál

Krajský přebor st. Žáků

17. kolo (7. – 8. 4.): Polanka - SFC Opava B, Fotbal Frýdek-Místek B - D. Benešov, Sl. Bruntál – Hlučín, Třinec – Poruba, Classic Ostrava - ŠSK Bílovec B, Karviná B – Vratimov, Sl. Orlová - ČSAD Havířov

18. kolo (14. – 15. 4): Hlučín - Sl. Orlová, Vratimov - Classic Ostrava, Poruba - Karviná B, ŠSK Bílovec B - Sl. Bruntál, ČSAD Havířov - Fotbal Frýdek-Místek B, D. Benešov – Polanka, SFC Opava B - Třinec

19. kolo (21. – 22. 4.): Vratimov - ŠSK Bílovec B, Polanka - ČSAD Havířov, Fotbal Frýdek-Místek B – Hlučín, Třinec - D. Benešov, Classic Ostrava – Poruba, Karviná B - SFC Opava B, Sl. Orlová - Sl. Bruntál

20. kolo (28. – 29. 4.): Sl. Bruntál - Fotbal F-M B, Hlučín – Polanka, Poruba – Vratimov, ŠSK Bílovec B - Sl. Orlová, ČSAD Havířov – Třinec, Dolní Benešov - Karviná B, SFC Opava B - Classic Ostrava

15. kolo (1. 5.): Karviná B - ŠSK Bílovec B, Polanka – Vratimov, Fotbal Frýdek-Místek B – Poruba, Sl. Orlová - SFC Opava B, Sl. Bruntál - Dolní Benešov, Hlučín - ČSAD Havířov, Třinec - Classic Ostrava

21. kolo (5. – 6. 5.): Vratimov - SFC Opava B, Polanka - Sl. Bruntál, Fotbal Frýdek-Místek B - Sl. Orlová, Třinec – Hlučín, Poruba - ŠSK Bílovec B, Classic Ostrava - D. Benešov, Karviná B - ČSAD Havířov

16. kolo (8. 5.): ŠSK Bílovec B – Hlučín, ČSAD Havířov - Sl. Bruntál, D. Benešov - Sl. Orlová, Vratimov – Třinec, Classic Ostrava - Karviná B, SFC Opava B - Fotbal Frýdek-Místek B, Poruba – Polanka

22. kolo (12. – 13. 5.): Sl. Bruntál – Třinec, Hlučín - Karviná B, ŠSK Bílovec B - Fotbal Frýdek-Místek B, Sl. Orlová – Polanka, ČSAD Havířov - Classic Ostrava, D. Benešov – Vratimov, SFC Opava B - Poruba

23. kolo (19. – 20. 5.): Vratimov - ČSAD Havířov, Polanka - Fotbal Frýdek-Místek B, Třinec - Sl. Orlová, Poruba - D. Benešov, Classic Ostrava – Hlučín, Karviná B - Sl. Bruntál, SFC Opava B - ŠSK Bílovec B

24. kolo (26. – 27. 5.): Fotbal Frýdek-Místek B – Třinec, Sl. Bruntál - Classic Ostrava, Hlučín – Vratimov, ŠSK Bílovec B – Polanka, Sl. Orlová - Karviná B, ČSAD Havířov – Poruba, D. Benešov - SFC Opava B

25. kolo (2. – 3. 6.): Vratimov - Sl. Bruntál, Třinec – Polanka, Poruba – Hlučín, D. Benešov - ŠSK Bílovec B, Classic Ostrava - Sl. Orlová, Karviná B - Fotbal Frýdek-Místek B, SFC Opava B - ČSAD Havířov

26. kolo (9. – 10. 6.): Polanka - Karviná B, Fotbal Frýdek-Místek B - Classic Ostrava, Sl. Bruntál – Poruba, Hlučín - SFC Opava B, ŠSK Bílovec B – Třinec, Sl. Orlová – Vratimov, ČSAD Havířov - D. Benešov

14. kolo (16. – 17. 6): Vratimov - Fotbal Frýdek-Místek B, Poruba - Sl. Orlová, ŠSK Bílovec B - ČSAD Havířov, D. Benešov – Hlučín, Classic Ostrava – Polanka, Karviná B – Třinec, SFC Opava B - Sl. Bruntál

Krajská soutěž st. Dorostu – sk. A

17. kolo (7. - 8. 4.): Ludgeřovice – Kravaře, Sl. Opava - D. Lhota, Tísek – Břidličná, Slavkov – Jakubčovice, Jindřichov – Hlavnice, Kobeřice – Petřkovice, Kr. Pole - M. Albrechtice

18. kolo (14. - 15. 4.): M. Albrechtice – Slavkov, Hlavnice - Kr. Pole, D. Lhota – Kravaře, Jakubčovice – Tísek, Ludgeřovice – Jindřichov, Břidličná - Kobeřice, Petřkovice - Sl. Opava

19. kolo (21. - 22. 4.): Kravaře - Petřkovice, Ludgeřovice – Hlavnice, Sl. Opava – Břidličná, Tísek - M. Albrechtice, Slavkov - Kr. Pole, Jindřichov - D. Lhota, Kobeřice – Jakubčovice

20. kolo (28. – 29. 4.): M. Albrechtice – Kobeřice, Hlavnice – Slavkov, Ludgeřovice - D. Lhota, Jakubčovice - Sl. Opava, Břidličná – Kravaře, Petřkovice – Jindřichov, Kr. Pole - Tísek

15. kolo (1. 5.): M. Albrechtice – Jakubčovice, Kravaře – Hlavnice, Sl. Opava – Jindřichov, Ludgeřovice – Kobeřice, Tísek - D. Lhota, Slavkov – Petřkovice, Kr. Pole – Břidličná

21. kolo (5. – 6. 5.): Kravaře – Jakubčovice, D. Lhota – Hlavnice, Ludgeřovice – Petřkovice, Sl. Opava - M. Albrechtice, Tísek – Slavkov, Jindřichov – Břidličná, Kobeřice - Kr. Pole

22. kolo (12. – 13. 5.): M. Albrechtice – Kravaře, Hlavnice – Tísek, Jakubčovice – Jindřichov, Slavkov – Kobeřice, Břidličná – Ludgeřovice, Petřkovice - D. Lhota, Kr. Pole - Sl. Opava

23. kolo (19. – 20. 5): Kravaře - Kr. Pole, D. Lhota – Břidličná, Ludgeřovice – Jakubčovice, Sl. Opava – Slavkov, Jindřichov - M. Albrechtice, Petřkovice – Hlavnice, Kobeřice – Tísek

24. kolo (26. – 27. 5.): M. Albrechtice – Ludgeřovice, Hlavnice – Kobeřice, Tísek - Sl. Opava, Jakubčovice - D. Lhota, Slavkov – Kravaře, Břidličná – Petřkovice, Kr. Pole - Jindřichov

25. kolo (2. – 3. 6.): Kravaře – Tísek, D. Lhota - M. Albrechtice, Ludgeřovice - Kr. Pole, Sl. Opava – Kobeřice, Břidličná – Hlavnice, Jindřichov – Slavkov, Petřkovice – Jakubčovice

26. kolo (9. – 10. 6.): M. Albrechtice – Petřkovice, Hlavnice - Sl. Opava, Tísek – Jindřichov, Jakubčovice – Břidličná, Slavkov – Ludgeřovice, Kobeřice – Kravaře, Kr. Pole - D. Lhota

14. kolo (16. – 17. 6.): Kravaře - Sl. Opava, Hlavnice – Jakubčovice, D. Lhota – Slavkov, Ludgeřovice – Tísek, Břidličná - M. Albrechtice, Jindřichov – Kobeřice, Petřkovice - Kr. Pole

Krajský přebor ml. dorostu

18. kolo (31. 3.-1. 4.): Fulnek – Vratimov, Svinov - Karviná B, ČSAD Havířov - Kopřivnice, Orlová - D. Benešov, Rýmařov - MFK Havířov B, Třinec B - Fr.-Místek B, Bílovec – Poruba

19. kolo (7.-8. 4.): Svinov – Fulnek, D. Benešov - Bílovec, MFK Havířov B - Orlová, Kopřivnice – Vratimov, Poruba - Třinec B, Karviná B - Bruntál, Fr.-Místek B - ČSAD Havířov

20. kolo (14.-15. 4.): Fulnek – Kopřivnice, ČSAD Havířov – Poruba, Vratimov - Fr.-Místek B, Sl. Bruntál – Svinov, Rýmařov - Karviná B, Třinec B - D. Benešov, FC Bílovec - MFK Havířov B)

21. kolo (21.-22. 4.): Svinov – Rýmařov, D. Benešov - ČSAD Havířov, MFK Havířov B - Třinec B, Poruba – Vratimov, Sl. Bruntál – Fulnek, Karviná B - Sl. Orlová, Fr.-Místek B – Kopřivnice

22. kolo (28. 4.): Fulnek - Fr.-Místek B, Vratimov - D. Benešov, Kopřivnice – Poruba, ČSAD Havířov - MFK Havířov B, Sl. Orlová – Svinov, Rýmařov - Sl. Bruntál, FC Bílovec - Karviná B

30. kolo (1. 5.): Poruba - Sl. Bruntál (17. 4.), MFK Havířov B - Karviná B (24. 4.), D. Benešov – Svinov, Vratimov - Bílovec, Kopřivnice - Sl. Orlová, ČSAD Havířov - Třinec B, Fr.-Místek B - Rýmařov

23. kolo (5.-6. 5.): Poruba - Fr.-Místek B (26. 4.), D. Benešov – Kopřivnice, Svinov - FC Bílovec, Sl. Bruntál - Sl. Orlová, Rýmařov – Fulnek, Karviná B - Třinec B, MFK Havířov B – Vratimov

17. kolo (8. 5.): D. Benešov – Rýmařov, Vratimov - ČSAD Havířov, MFK Havířov B - Bruntál, Kopřivnice - Třinec B, Karviná B – Fulnek, Poruba - Orlová, Fr.-Místek B - Bílovec

24. kolo (12.-13. 5.): Fulnek – Poruba, Kopřivnice - MFK Havířov B, ČSAD Havířov - Karviná B, Sl. Orlová – Rýmařov, Fr.–Místek B - D. Benešov, Třinec B – Svinov, FC Bílovec - Sl. Bruntál

25. kolo (19.-20. 5.): D. Benešov – Poruba, Svinov - ČSAD Havířov, MFK Havířov B - Fr.-Místek B, Sl. Orlová – Fulnek, Sl. Bruntál - Třinec B, Rýmařov - FC Bílovec, Karviná B – Vratimov

26. kolo (26.-27. 5.): Vratimov – Svinov, Fulnek - D. Benešov, Kopřivnice - Karviná B, ČSAD Havířov - Sl. Bruntál, Poruba - MFK Havířov B, Třinec B – Rýmařov, FC Bílovec - Sl. Orlová

27. kolo (2.-3. 6.): Svinov – Kopřivnice, MFK Havířov B - D. Benešov, Sl. Orlová - Třinec B, Sl. Bruntál – Vratimov, Rýmařov - ČSAD Havířov, Karviná B - Fr.-Místek B, FC Bílovec – Fulnek

28. kolo (9.-10. 6.): Vratimov – Rýmařov, Fulnek - MFK Havířov B, Kopřivnice - Sl. Bruntál, ČSAD Havířov - Sl. Orlová, Poruba - Karviná B, Fr.–Místek B – Svinov, Třinec B - FC Bílovec

29. kolo (16.-17. 6.): FC Bílovec - ČSAD Havířov, Svinov – Poruba, Sl. Orlová – Vratimov, Sl. Bruntál - Fotbal Frýdek-Místek B, Rýmařov – Kopřivnice, Třinec B – Fulnek, Karviná B - D. Benešov

Krajský přebor – st. dorost

18. kolo (31. března – 1. dubna): Fulnek – Vratimov, Svinov - Karviná B, ČSAD Havířov – Kopřivnice, Slavia Orlová - Dolní Benešov, Rýmařov - MFK Havířov B, Třinec B - Fotbal Frýdek-Místek B, Sl. Bruntál – Frenštát pod Radhoštěm, FC Bílovec – Poruba

19. kolo (7. - 8. dubna): Frenštát pod Radhoštěm – Rýmařov, Dolní Benešov - FC Bílovec, MFK Havířov B - Slavia Orlová, Kopřivnice – Vratimov, Poruba - Třinec B, Svinov - Fulnek, Karviná B - Slavoj Bruntál, Fotbal Frýdek-Místek B - ČSAD Havířov

20. kolo (14. - 15. dubna): Fulnek – Kopřivnice, ČSAD Havířov – Poruba, Vratimov - Fotbal Frýdek-Místek B, Slavia Orlová – Frenštát pod Radhoštěm, Slavoj Bruntál – Svinov, Rýmařov - Karviná B, Třinec B - Dolní Benešov, FC Bílovec - MFK Havířov B

21. kolo (21. - 22. dubna): Frenštát pod Radhoštěm - FC Bílovec, Dolní Benešov - ČSAD Havířov, MFK Havířov B - Fotbal Třinec B, Poruba – Vratimov, Svinov – Rýmařov, Slavoj Bruntál – Fulnek, Karviná B - Slavia Orlová, Fotbal Frýdek-Místek B – Kopřivnice

22. kolo (28. - 29. dubna): Vratimov - Dolní Benešov, Kopřivnice – Poruba, Fulnek - Fotbal Frýdek-Místek B, Třinec B – Frenštát pod Radhoštěm, ČSAD Havířov - MFK Havířov B, Slavia Orlová – Svinov, Rýmařov - Slavoj Bruntál, FC Bílovec - Karviná B

30. kolo (1. května): Poruba - Slavoj Bruntál (21. 4.), MFK Havířov B - Karviná B (26. 4.), Dolní Benešov – Svinov, Vratimov - FC Bílovec, Kopřivnice - Slavia Orlová, Fotbal Frýdek-Místek B – Rýmařov, Fulnek – Frenštát pod Radhoštěm, ČSAD Havířov - Třinec B

23. kolo (5. - 6. května): Poruba - Fotbal Frýdek-Místek (28. 4.), Frenštát pod Radhoštěm - ČSAD Havířov, Dolní Benešov – Kopřivnice, Svinov - FC Bílovec, Slavoj Bruntál - Slavia Orlová, Rýmařov – Fulnek, Karviná B - Třinec B, MFK Havířov B – Vratimov

17. kolo (8. května): Frenštát pod Radhoštěm – Svinov, D. Benešov – Rýmařov, Vratimov - ČSAD Havířov, MFK Havířov B - Sl. Bruntál, Kopřivnice - Třinec B, Karviná B – Fulnek, Poruba - Sl. Orlová, Fotbal Frýdek-Místek B - FC Bílovec

24. kolo (12. - 13. května): Vratimov – Frenštát, Kopřivnice - MFK Havířov B, Fulnek – Poruba, ČSAD Havířov - Karviná B, Sl. Orlová – Rýmařov, Fotbal Frýdek-Místek B - D. Benešov, Třinec B – Svinov, FC Bílovec - Slavoj Bruntál

25. kolo (19. - 20. května): Frenštát – Kopřivnice, D. Benešov – Poruba, MFK Havířov B - Fotbal Frýdek-Místek B, Svinov - ČSAD Havířov, Sl. Orlová – Fulnek, Sl. Bruntál - Třinec B, Rýmařov - FC Bílovec, Karviná B – Vratimov

26. kolo (26. - 27. května): Vratimov – Svinov, Kopřivnice - Karviná B, Poruba - MFK Havířov B, Fulnek - D. Benešov, Třinec B – Rýmařov, ČSAD Havířov - Sl. Bruntál, Fotbal Fr.-Místek B – Frenštát, FC Bílovec - Sl. Orlová

27. kolo (2. - 3. června): Frenštát – Poruba, MFK Havířov B - D. Benešov, Svinov – Kopřivnice, Sl. Orlová - Třinec B, Sl. Bruntál – Vratimov, Rýmařov - ČSAD Havířov, Karviná B - Fotbal Frýdek-Místek B, FC Bílovec – Fulnek

28. kolo (9. - 10. června): D. Benešov – Frenštát, Vratimov – Rýmařov, Kopřivnice - Sl. Bruntál, Poruba - Karviná B, Fulnek - MFK Havířov B, ČSAD Havířov - Sl. Orlová, Fotbal Frýdek-Místek B – Svinov, Třinec B - FC Bílovec

29. kolo (16. - 17. června): Frenštát - MFK Havířov B, FC Bílovec - ČSAD Havířov, Svinov – Poruba, Sl. Orlová – Vratimov, Sl. Bruntál - Fotbal Frýdek-Místek B, Rýmařov – Kopřivnice, Třinec B – Fulnek, Karviná B - D. Benešov

2.4.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Petřvaldu na Moravě (v bílém) zahájili nový ročník dělbou bodů.

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Veřovický kanonýr Michal Hanko začal sezonu dvěma zářezy, díky kterým Mičkův tým zdolal Odry 3:1.

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Užili si dovolenou i festivaly. Teď už krajští lídři vyhlížejí volby

/ANKETA, KANDIDÁTKY PRO VOLBY 2017/ Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 20. a 21. října, do včerejška ale musely strany podat své kandidátky. Kdo jsou lídři v Moravskoslezském kraji a jak v létě nabírali síly do předvolebních soubojů?  

Dva muži v Příboře napadli třetího. Zaútočili nečekaně, surově a zezadu

Hodně nepříjemný a zřejmě i dosti bolestivý byl pro třiadvacetiletého muže nedělní večer v Příboře.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení