Ve finále 43. ročníku memoriálu si zahrál obhájce loňského prvenství, tým TJ Trojanovice I, jenž si v prvním zápase lehce poradil s fotbalisty TJ Sokol Tichá, které porazil 4:0. Druhým finalistou byl tým TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm, po vítězství nad TJ Bystré v poměru 4:2.

Ještě před finále se oba poražení utkali v boji o třetí místo. V poměrně vyrovnaném souboji nestačila snaha mladého týmu Bystrého na zkušenost tichavských hráčů. Tichá vyhrála 2:0.

Samotné finále začali lépe Trojanovičtí, které hnalo k bráně hostů mohutné povzbuzování díváků. Hrálo se v rychlém tempu a poměrně tvrdě. V 18. minutě to bylo na žluté karty 1:1.

Frenštát hru srovnal, a také jeho hráči se začali dostávat do šancí. Zahřmělo ale ze zcela nenápadné situace. Zhruba po půlhodině hry frenštátský Košelík napřáhl z asi 25 metrů a na jeho oblouček do pravého horního růžku brány brankář Bartoš nedosáhl.

Pak se několikrát předvedl soupeř. Ve 34. minutě nahrál Petrželka zleva nekrytému Tobolovi, ale ten příliš dlouho váhal. Pár minut nato se rychlý Petrželka ocitl sám v šanci, když po spolupráci Toboly s Mazochem letěl do vápna střílený centr zprava. Petrželka na něj ale nedosáhnul.

Po vyrovnaném úvodu druhé půle Frenštát mírně polevil a Trojanovice začaly zle dotírat. Hlavička Vavroše, stejně jako o pár minut později střela Bordovského z asi dvaceti metrů, proletěly těsně vedle horního rohu brány Frenštátu, kterou již v té době hájil Sypták. Ten vystřídal o poločase Pešata. Přišla 67. minuta a rozhodčí Bartoš ukázal na značku pokutového kopu před svatyní trojanovického gólmana. Košelík se nemýlil a poslal Frenštát do dvougólového vedení.

Po pěti minutách bylo ale vše jinak. Po centru zprava se z bezprostřední blízkosti trefil kapitán Trojanovic Bordovský a jeho spoluhráči, zapsaní jako domácí tým vycítili šanci. Ta přišla v 76. minutě. Vavroš posunul doprava Mazochovi, ten z ostrého úhlu propálil frenštátského Syptáka a bylo srovnáno. Frenštát se poté nedokázal vymanit z tlaku Trojanovic, ale Tobolovy střely frenštátský gólman vždy vytěsnil na roh.

O vítězi 43. ročníku Memoriálu Jiřího Jaškovského tak rozhodovaly penalty. Zatímco frenštátští hráči se nemýlili, trojanovického Suchomela gólman Sypták vychytal, a jeho tým se tak mohl radovat z celkového vítězství.

Nejlepším střelcem turnaje se stal frenštátský Radim Košelík, nejlepším brankářem organizátoři vyhlásili Jakuba Plachkého z Tiché a cenu pro nejlepšího hráče turnaje získal Martin Bordovský z týmu Trojanovice I.