Novojičínští fotbalisté v divizi doma nestačili na Havířov

Nový Jičín - V dalším kole fotbalové divize, skupiny E, hostil FK Nový Jičín fotbalisty z Havířova. Po bezbrankové první půli, kdy domácí fotbalisté nevyužili obrovských příležitostí ke skórování, se diváci branky nedočkali, ve druhé půli pak hosté, po pěkných brankách, odskočili do dvoubrankového vedení.

15.10.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

Domácím se, zásluhou střídajícího Smolarčíka, podařilo závěrečným tlakem už jen snížit. Havířov se po vítězství 2:1 postaral o první domácí porážku Nového Jičína v probíhající sezoně. Více se o utkání s Havířovem dočtete v úterním vydání Novojičínského deníku.

K reparátu mají svěřenci Bohuše Kelera příležitost už v úterý 16. října v 15.00, kdy v rámci předehrávky hostí FC Morkovice.

FK Nový Jičín - MFK Havířov 1:2 (0:0)

Branky: 77. Smolarčík Pešek, Vachtarčík, rozhodčí: Galásek Vítek, Šištík.

Nový Jičín: Leskovjan Pelán, Hejdušek, Nippert, Farkass Kalich, Kiša, Bajer, Radko (70. J. Hanzelka) Polonyi (71. Smolarčík), Repa. Trenér: Bohuš Keler. (dtb)

Autor: Redakce

15.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Komplikace pro všechny. Tak se dá nejvýstižněji nazvat plánovaná nedělní uzavírka dálničního tunelu v Klimkovicích. Pravidelná odstávka způsobí komplikace obyvatelům Klimkovic, ale i samotným řidičům.

Novojičínská cyklistická stáj získala na domácí Grand Prix Forman jubilejní třetí vítězství v řadě, když na předešlé triumfy Petra Hudečka a Ondřeje Fierly tentokráte navázal novic Jakub Bittner. Rodák z Litovle si trať v okolí Starého Jičína vyzkoušel již vloni. Tehdy ještě hájil barvy týmu ex-Puskinak.cz.