TJ Nový Jičín A - VOKD-Poruba TCHAS 3:2 (0:0)

Po celé přípravné utkání domácího nováčka krajského přeboru s účastníkem divize se hrál svižný útočný fotbal. Domácí si v 1. poločase vytvořili dvě „tutovky“, ale hlavička kapitána Bajera ani střela Polónyiho ze šesti metrů, cíl nenalezly.

Domácí udeřili hned zkraje druhého poločasu, když se po pěkných kombinačních akcích, zakončených brankami Dědíka a Macíčka, dostali do dvougólového vedení. Na branku porubského Martinka odpověděli domácí až šest minut před koncem, kdy se krásně hlavou v pádu trefil Polonyi. Poslední slovo však měl Palus, který krátce před koncem snížil na konečných 3:2. Trenéři obou celků provedli ve 2. poločase několik změn v sestavách.

Branky: 49. Dědík, 50. Macíček, 84. Polonyi - 53. Martinka, 86. Palus, rozhodčí: Seidler - Krba, Hrachovec, diváci: 30.
Nový Jičín A: R. Šrom - J. Pavlík, M. Dvořák, L. Bajer, P. Macíček (71. Jachník) - Jachník (59. T. Krompolc), Jakub Hanzelka, Šimek - Anastazovský, Dědík (67. Mikšík), Polónyi. Trenér Alois Holub