VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, starších žáků, starší přípravky a mladší přípravky.

23.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografieFoto: Hradecký deník

MUŽI

Okresní přebor

15. kolo: Kunín - Štramberk 0:4, Mořkov - Sedlnice 3:3, Rybí - Veřovice 2:2, Zbyslavice - Nový Jičín B 1:1, Bravinné - Kopřivnice 2:5, Spálov - Tísek A 1:3, Jeseník nad Odrou - Trojanovice-Bystré 6:2

1. Veřovice 26 19 6 1 70:24 63
2. Kopřivnice 26 18 1 7 64:31 55
3. Nový Jičín B 26 16 5 5 56:23 53
4. Spálov 26 15 2 9 56:45 47
5. Zbyslavice 26 13 5 8 51:47 44
6. Štramberk 26 10 7 9 48:44 37
7. Kunín 26 10 7 9 33:41 37
8 Jeseník n. O. 26 9 6 11 49:50 33
9. Rybí 26 10 3 13 39:50 33
10. Mořkov 26 7 7 12 37:47 28
11. Tísek A 26 8 3 15 37:56 27
12. Sedlnice 26 6 6 14 43:53 24
13. Bravinné 26 4 6 16 41:68 18
14. Troj.-Bystré 26 3 4 19 25:70 13

III. třída

13. kolo: Trojanovice I - Hladké Životice 10:0, Lubina - Bartošovice 2:3, Studénka - Fulnek C 5:1, Skotnice - Kujavy 3:2, Petřvald na Moravě B - Žilina 1:2, Vražné - Straník 2:3

1. Skotnice 22 15 4 3 48:24 49
2. Trojanovice I 22 14 3 5 67:24 45
3. Fulnek C 22 11 3 8 46:42 36
4. Studénka 22 9 6 7 39:27 33
5. Hl. Životice 22 9 3 10 39:40 30
6. Petřvald n. M. B 22 9 3 10 37:38 30
7. Kujavy 22 8 4 10 39:42 28
8. Bartošovice 22 9 1 12 39:50 28
9. Straník 22 9 1 12 30:47 28
10. Žilina 22 6 6 10 25:43 24
11. Vražné 22 7 3 12 30:52 24
12. Lubina 22 6 3 13 35:45 21

IV. třída, skupina A

13. kolo: Mošnov - Bordovice 1:0, Mořkov B - Mankovice 4:3, Tichá B - Ženklava 1:5, Nová Horka - Životice (Hodslavice) B 5:2, Hostašovice - Bernartice nad Odrou 1:2

1. Bordovice 20 14 2 4 58:28 44
2. Bernartice n. O. 20 13 3 4 57:30 42
3. Mankovice 20 11 4 5 49:28 37
4. Nová Horka 20 10 4 6 48:42 34
5. Ženklava 20 11 0 9 52:44 33
6. Tichá B 20 8 5 7 34:33 29
7. Mošnov 20 8 4 8 35:45 28
8. Mořkov B 20 7 3 10 35:46 24
9. Hostašovice 20 5 2 13 20:33 17
10. Odry B 20 4 4 12 32:53 16
11. Životice B 20 2 3 15 19:57 9

IV. třída, skupina B

13. kolo: Olbramice - Tísek B 5:3, Hájek a synové JakubčoviceB - Děrné 2:0, Vrchy - Pustějov 2:2, Kravín - Jistebník nad Odrou 1:0, Stachovice - Bravantice 7:1, Bílov - Heřmanice 0:0

1. Jistebník n. O. 22 16 3 3 94:18 51
2. Pustějov 22 15 4 3 77:34 49
3. Jakubčovice B 22 14 4 4 69:37 46
4. Stachovice 22 13 3 6 71:45 42
5. Olbramice 22 12 5 5 64:37 41
6. Kravín 22 11 2 9 59:48 35
7. Vrchy 22 9 1 12 53:54 28
8. Heřmanice 22 9 1 12 35:44 28
9. Tísek B 22 8 2 12 40:59 26
10. Bravantice 22 5 5 12 40:60 20
11. Děrné 22 2 4 16 36:101 10
12. Bílov 22 0 2 20 17:118 2

DOROST

Okresní přebor

15. kolo: Mořkov - Sedlnice 12:0, Tichá - Stachovice 0:5, Suchdol nad Odrou - Starý Jičín 2:1, Příbor - Tísek nehráno, Jeseník nad Odrou - Trojanovice-Bystré 5:0

1. Jeseník nad Odrou 22 15 5 2 49:19 50
2. Mořkov 22 13 4 5 62:27 43
3. Troj.-Bystré 22 13 4 5 57:46 43
4. Stachovice 22 13 2 7 51:28 41
5. Tichá 22 11 2 9 66:58 35
6. Tísek 21 10 3 8 48:40 33
7. Starý Jičín 22 9 5 8 53:38 32
8. Suchdol n. O. 22 9 4 9 32:23 31
9. Studénka 22 8 4 10 32:37 28
10. Příbor 21 3 5 13 24:54 14
11. Trojanovice I 22 3 3 16 19:65 12
12. Sedlnice 22 1 5 16 17:75 8

Okresní soutěž

13. kolo: Kunín - Štramberk 4:0, Spálov - Pustějov 4:1, Libhošť - Jistebník nad Odrou 3:1, Petřvald na Moravě - Žilina 0:1, Vražné - Straník 7:0

15. kolo: Rybí - Jistebník nad Odrou 6:2

1. Petřvald n. M. 22 19 1 2 90:17 58
2. Spálov 22 16 4 2 90:24 52
3. Lichnov 22 14 0 8 59:37 42
4. Kunín 22 11 1 10 55:48 34
5. Vražné 22 9 5 8 59:50 32
6. Straník 22 8 6 8 41:54 30
7. Žilina 22 9 2 11 34:38 29
8. Rybí 22 7 5 10 28:38 26
9. Štramberk 22 8 1 13 38:76 25
10. Libhošť 22 7 3 12 30:53 24
11. Pustějov 22 5 5 12 46:60 20
12. Jistebník n. O. 22 2 1 19 23:98 7

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

13. kolo: Trojanovice I - Tísek 1:0, Mořkov - Lichnov 6:1, Kateřinice - Kunín 1:2, Skotnice - Příbor 2:1, Petřvald na Moravě - Štramberk 0:11, Vražné - Trojanovice-Bystré 6:0

1. Skotnice 22 21 0 1 143:19 63
2. Štramberk 22 15 5 2 83:21 50
3. Tísek 22 13 5 4 62:32 44
4. Mořkov 22 12 5 5 53:27 41
5. Kateřinice 22 10 2 10 51:51 32
6. Trojanovice I 22 9 3 10 39:36 30
7. Příbor 22 8 3 11 40:42 27
8. Kunín 22 7 3 12 51:72 24
9. Vražné 22 6 1 15 36:66 19
10. Petřvald n. M. 22 5 4 13 46:86 19
11. Lichnov 22 5 1 16 44:145 16
12. Troj.-Bystré 22 2 6 14 17:68 12

Okresní soutěž, skupina A

13. kolo: Rybí - Sedlnice 10:0, Tichá - Veřovice 4:, Libhošť - Nový Jičín B 3:0, Lubina - Kopřivnice B 3:0, Hostašovice - Straník 7:1

15. kolo: Štramberk B - Veřovice 0:3

1. Lubina 20 15 2 3 88:18 47
2. Veřovice 19 14 4 1 90:8 46
3. Hostašovice 20 14 2 4 80:16 44
4. Libhošť 20 14 1 5 82:26 43
5. Kopřivnice B 20 12 1 7 96:48 37
6. Nový Jičín B 20 11 2 7 47:36 35
7. Rybí 20 10 1 9 55:42 31
8. Štramberk B 20 5 1 14 30:70 16
9. Tichá 19 5 0 14 29:82 15
10. Sedlnice 20 2 0 18 22:125 6
11. Straník 20 0 0 20 11:159 0

Okresní soutěž, skupina B

13. kolo: Hájek a synové Jakubčovice B - Bartošovice 6:2, Starý Jičín - Pustějov 8:1, Spálov - Bravantice 3:2, Jeseník nad Odrou - Bernartice nad Odrou 7:0

1. Jakubčovice 17 13 3 1 96:32 42
2. Starý Jičín 18 12 4 2 67:16 40
3. Spálov 18 13 0 5 94:30 39
4. Suchdol n. O. 18 11 2 5 50:27 35
5. Jeseník n. O. 18 10 3 5 89:33 33
6. Bartošovice 18 8 0 10 55:55 24
7. Bravantice 18 6 3 9 50:36 21
8. Bernartice n. O. 18 2 3 13 21:100 9
9. Hl. Životice 18 2 3 13 10:107 9
10. Pustějov 18 1 1 16 32:131 4

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

18. kolo: Fulnek - Nový Jičín B 5:2, Odry - Hájek a synové Jakubčovice 13:1, Kopřivnice - Bílovec 12:0, Nový Jičín - Frenštát pod Radhoštěm 11:0

1. Nový Jičín 17 17 0 0 142:10 51
2. Kopřivnice 18 15 1 2 144:14 46
3. Fulnek 18 13 1 4 141:35 40
4. Odry 17 12 0 5 88:43 36
5. Nový Jičín B 17 8 0 9 56:43 24
6. Studénka 17 6 1 10 27:59 19
7. Bílovec 18 6 0 12 39:121 18
8. Frenštát p. R. 17 5 2 10 47:89 17
9. Tísek 17 1 1 15 22:131 4
10. Jakubčovice 18 1 0 17 18:179 3

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

18. kolo: Fulnek - Nový Jičín B 11:0, Odry - Hájek a synové Jakubčovice 13:1, Kopřivnice - Bílovec 10:0, Nový Jičín - Frenštát pod Radhoštěm 0:7

1. Kopřivnice 18 17 0 1 124:11 51
2. Nový Jičín 18 14 0 4 98:24 42
3. Fulnek 18 8 5 5 90:39 29
4. Bílovec 18 9 2 7 56:59 29
5. Studénka 17 7 3 7 51:45 24
6. Odry 17 6 5 6 48:54 23
7. Frenštát p. R. 18 6 5 7 45:62 23
8. Jakubčovice 18 4 3 11 35:82 15
9. Nový Jičín B 17 4 1 12 19:61 13
10. Tísek 17 1 0 16 6:135 3

Zdroj: OFS Nový Jičín

23.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Druholigové hokejisty Nového Jičína (v bílém) a Kopřivnice čeká odveta v úterý 22. srpna.

Start přípravy: Hokejisté Kopřivnice otočili duel v Novém Jičíně

Fotbalisté Petřvaldu na Moravě (v bílém) zahájili nový ročník dělbou bodů.

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Novojičínsko - Roli favorita potvrdil hned na úvod Fulnek, který roznesl Vlčovice 7:0. Kopřivnice pak doma podlehla v divokém zápase nováčkovi z Hukvald 2:5.  

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Užili si dovolenou i festivaly. Teď už krajští lídři vyhlížejí volby

/ANKETA, KANDIDÁTKY PRO VOLBY 2017/ Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 20. a 21. října, do včerejška ale musely strany podat své kandidátky. Kdo jsou lídři v Moravskoslezském kraji a jak v létě nabírali síly do předvolebních soubojů?  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení