VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, starších žáků, starší přípravky a mladší přípravky.

22.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Radek Pavlík

MUŽI

Okresní přebor

7. kolo: Spálov – Kunín 1:3, Kopřivnice – Mořkov 10:0, Skotnice – Trojanovice I 1:1, Sedlnice – Velké Albrechtice 3:0, Nový Jičín B – Rybí 4:1, Zbyslavice – Tísek 3:3, Štramberk – Jeseník nad Odrou 1:1

1. Nový Jičín B 6 6 0 0 15:7 18
2. Kopřivnice 6 4 1 1 20:5 13
3. Trojanovice I 6 4 1 1 14:9 13
4. Kunín 6 4 1 1 12:7 13
5 Sedlnice 6 4 0 2 13:8 12
6. Jeseník n. O. 6 2 3 1 20:9 9
7. Mořkov 6 3 0 3 19:23 9
8. Skotnice 6 2 2 2 6:11 8
9. Štramberk 6 2 1 3 11:7 7
10. Zbyslavice 6 2 1 3 12:20 7
11. Spálov 6 2 0 4 13:15 6
12. V. Albrechtice 6 1 1 4 8:20 4
13. Tísek 6 0 1 5 4:13 1
14. Rybí 6 0 0 6 4:17 0

III. třída

7. kolo: Trojanovice-Bystré – Bordovice 0:0, Petřvald na Moravě B – Bartošovice 3:1, Fulnek B – Straník 5:0, Vražné – Jistebník nad Odrou 1:0, Hladké Životice – Kujavy 1:1, Studénka – Bravinné 3:3

1. Jistebník n. O. 6 5 0 1 17:4 15
2. Bartošovice 6 4 0 2 10:5 12
3. Bordovice 6 3 2 1 13:5 11
4. Fulnek B 6 3 1 2 15:6 10
5. Bravinné 6 2 2 2 13:10 8
6. Petřvald n. M. B 6 2 2 2 11:12 8
7. Hl. Životice 6 2 2 2 10:11 8
8. Troj.-Bystré 6 2 1 3 8:8 7
9. Studénka 6 1 4 1 11:12 7
10. Vražné 6 1 3 2 10:14 6
11. Kujavy 6 1 2 3 7:21 5
12. Straník 6 0 1 5 4:21 1

IV. třída, skupina A

7. kolo: Nová Horka – Mořkov B 3:0, Tichá B – Žilina 0:3, Skotnice B-Mošnov – Ženklava 1:2, Životice-Hodslavice – Bernartice nad Odrou 3:0, Vlčovice-Mniší B – Lubina 0:2, Veřovice B – Hostašovice 4:0

1. Ženklava 6 5 0 1 21:8 15
2. Žilina 5 4 0 1 20:6 12
3. Nová Horka 5 4 0 1 15:4 12
4. Životice 6 3 1 2 10:6 10
5. Lubina 4 3 1 0 7:3 10
6. Veřovice B 6 2 3 1 12:8 9
7. Hostašovice 6 2 2 2 7:9 8
8. Mořkov B 6 2 1 3 8:19 7
9. Skotnice B 6 1 3 2 8:11 6
10. Tichá B 6 1 1 4 7:12 4
11. Vlč.-Mniší B 6 1 0 5 7:12 3
12. Bernartice n. O. 6 0 0 6 3:27 0

IV. třída, skupina B

7. kolo: Bravantice – Stachovice 1:5, Pustějov – Heřmanice 9:1, Odry B – Kravín 3:2, Děrné – Bílov 4:1, Mankovice – Hájek a synové Jakubčovice B 1:3, Vrchy – Olbramice 2:2

1. Stachovice 5 5 0 0 23:2 15
2. Pustějov 6 4 2 0 27:9 14
3. Jakubčovice B 6 4 2 0 18:10 14
4. Odry B 6 3 2 1 13:12 11
5. Vrchy 6 2 3 1 15:12 9
6. Děrné 6 3 0 3 11:15 9
7. Kravín 6 2 1 3 16:17 7
8. Olbramice 6 2 1 3 13:14 7
9. Bravantice 6 1 2 3 9:13 5
10. Heřmanice 5 1 1 3 8:19 4
11. Mankovice 6 1 0 5 4:14 3
12. Bílov 6 0 0 6 1:21 0

DOROST

Okresní přebor

7. kolo: Trojanovice-Bystré – Spálov 2:3, Petřvald na Moravě – Mořkov 3:0, Příbor – Trojanovice I 1:1, Kateřinice – Suchdol nad Odrou 0:7, Starý Jičín – Tichá 1:3, Studénka – Jeseník nad Odrou 2:1

1. Petřvald n. M. 6 6 0 0 20:1 18
2. Suchdol n. O. 6 5 0 1 29:4 15
3. Studénka 6 4 1 1 16:7 13
4. Mořkov 6 4 0 2 16:10 12
5. Tichá 6 4 0 2 20:16 12
6. Spálov 6 3 1 2 11:10 10
7. Kateřinice 6 3 0 3 13:18 9
8. Troj.-Bystré 6 2 0 4 16:17 6
9. Jeseník n. O. 6 1 1 4 20:17 4
10. Starý Jičín 6 1 1 4 6:15 4
11. Trojanovice I 6 0 1 5 5:30 1
12. Příbor 6 0 1 5 6:33 1

Okresní soutěž

7. kolo: Kunín – Rybí 3:1, Pustějov – Žilina 3:1, Sedlnice – Straník 1:7, Libhošť – Lubina 0:3, Štramberk – Lichnov 2:2

1. Lichnov 6 4 1 1 27:10 13
2. Lubina 5 4 0 1 18:6 12
3. Kunín 5 4 0 1 13:8 12
4. Pustějov 5 3 1 1 16:12 10
5. Štramberk 6 2 2 2 17:15 8
6. Žilina 4 2 0 2 10:7 6
7. Rybí 5 2 0 3 8:14 6
8. Sedlnice 5 2 0 3 6:22 6
9. Vražné 4 1 0 3 11:16 3
10. Straník 5 1 0 4 11:18 3
11. Libhošť 6 1 0 5 7:16 3

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

7. kolo: Petřvald na Moravě – Mořkov 0:2, Skotnice – Kateřinice 5:0, Vražné – Suchdol nad Odrou 3:4, Veřovice – Hostašovice 2:3

1. Skotnice 4 3 0 1 16:9 9
2. Hostašovice 4 3 0 1 13:7 9
3. Veřovice 4 2 1 1 17:7 7
4. Tísek 3 2 0 1 17:8 6
5. Kateřinice 4 2 0 2 8:8 6
6. Suchdol n. O. 4 2 0 2 8:9 6
7. Štramberk 3 1 2 0 8:5 5
8. Mořkov 4 1 1 2 3:3 4
9. Kunín 3 1 1 1 2:3 4
10. Příbor 3 1 1 1 2:3 4
11. Petřvald n. M. 4 1 0 3 3:11 3
12. Vražné 4 0 0 4 5:29 0

Okresní soutěž, skupina A

7. kolo: Trojanovice-Bystré – Vlčovice-Mniší 0:1, Sedlnice – Straník 5:0, Libhošť – Rybí 14:0, Štramberk B – Lichnov 5:0

1. Libhošť 4 4 0 0 40:2 12
2. Vlč.-Mniší 3 3 0 0 21:1 9
3. Sedlnice 4 3 0 1 13:8 9
4. Tichá 3 2 0 1 12:9 6
5. Štramberk B 4 2 0 2 10:17 6
6. Troj.-Bystré 3 1 0 2 7:4 3
7. Rybí 4 1 0 3 5:24 3
8. Lichnov 3 0 0 3 0:19 0
9. Straník 4 0 0 4 0:24 0

Okresní soutěž, skupina B

7. kolo: Bravantice – Spálov 1:2, Pustějov – Bartošovice 2:4, Hladké Životice – Bernartice nad Odrou 0:2

1. Starý Jičín 3 3 0 0 25:0 9
2. Bartošovice 3 3 0 0 11:4 9
3. Bernartice n. O. 3 2 0 1 6:10 6
4. Jeseník n. O. 1 1 0 0 5:1 3
5. Spálov 2 1 0 1 4:6 3
6. Pustějov 4 1 0 3 6:21 3
7. Bravantice 3 0 0 3 1:8 0
8. Hl. Životice 3 0 0 3 3:11 0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

4. kolo: Bílovec – Frenštát pod Radhoštěm 5:1, Kopřivnice B – Nový Jičín B 0:1, Odry – Fulnek 2:10, Nový Jičín – Tísek 7:0, Studénka – Kopřivnice 1:6

1. Kopřivnice 4 3 0 1 23:5 9
2. Fulnek 3 3 0 0 23:7 9
3. Nový Jičín 3 3 0 0 13:1 9
4. Bílovec 3 3 0 0 14:7 9
5. Nový Jičín B 3 2 0 1 7:6 6
6. Frenštát p. R. 4 1 0 3 10:15 3
7. Kopřivnice B 4 1 0 3 10:17 3
8. Studénka 4 1 0 3 7:15 3
9. Odry 4 1 0 3 9:22 3
10. Tísek 4 0 0 4 3:24 0

Okresní soutěž, skupina A

4. kolo: Tichá – Kateřinice 2:1, Veřovice – Lichnov 7:5, Štramberk – Vlčovice-Mniší 13:0

1. Štramberk 3 3 0 0 21:3 9
2. Mořkov 2 2 0 0 16:1 6
3. Veřovice 3 2 0 1 19:11 6
4. Kateřinice 2 1 0 1 4:2 3
5. Tichá 2 1 0 1 3:4 3
6. Lichnov 3 0 0 3 5:16 0
7. Vlč.-Mniší 3 0 0 3 2:33 0

Okresní soutěž, skupina B

4. kolo: Pustějov – Kunín 2:11, Bartošovice – Suchdol nad Odrou 6:0, Libhošť – Velké Albrechtice 7:0

1. Libhošť 3 3 0 0 25:5 9
2. Kunín 3 3 0 0 16:4 9
3. Bartošovice 3 2 1 0 13:4 7
4. Jeseník n. O. 2 1 0 1 5:11 3
5. Suchdol n. O. 3 0 1 2 3:11 1
6. V. Albrechtice 3 0 1 2 2:10 1
7. Pustějov 3 0 1 2 4:15 1
8. Kujavy 2 0 0 2 5:13 0

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

4. kolo: Bílovec – Frenštát pod Radhoštěm 2:1, Kopřivnice B – Nový Jičín B 0:11, Odry – Fulnek 9:1, Nový Jičín – Tísek 1:4, Studénka – Kopřivnice 4:2

1. Odry 4 3 1 0 15:2 10
2. Bílovec 3 3 0 0 14:4 9
3. Kopřivnice B 4 2 1 1 13:16 7
4. Nový Jičín B 3 2 0 1 16:5 6
5. Frenštát p. R. 4 2 0 2 8:7 6
6. Studénka 4 2 0 2 11:15 6
7. Tísek 4 1 2 1 5:4 5
8. Kopřivnice 4 1 0 3 8:11 3
9. Fulnek 3 0 0 3 6:19 0
10. Nový Jičín 3 0 0 3 1:14 0

Autor: Jan Kešelák

22.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Klimkovický tunel. Ilustrační foto.
14

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

CYKLISTA novojičínské stáje Team Forman Cinelli Jakub Bittner při vítězném dojezdu v nedávné Grand Prix Forman. 

Jakub Bittner je u Formanu spokojený

Senioři mohou trávit podzim v Příboře v muzejní škole

Oblíbená akce se v rodišti Sigmunda Freuda koná již posedmé.

Extraligovou Kopřivnici čeká Valašský pohár

Extraligové házenkáře Kopřivnice, kteří jsou v plné přípravě na blížící se sezonu tuzemské nejvyšší soutěže, kterou odstartují 9. září na palubovce Nového Veselí, čeká tento pátek a sobotu turnaj na Valašsku, který pořádá celek HC Robe Zubří. 

Spadla klec. Policisté dopadli sériového zloděje jízdních kol

Novojičínsko - Pět bicyklů v rozmezí ani ne tří měsíců. Taková je bilance čtyřiadvacetiletého zloděje kol ze Zubří na Vsetínsku, který se opakovaně dopouštěl krádeží v Kopřivnici a ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jeho řádění však před pár dny zatnuli tipec kopřivničtí policisté.

Okolí rybníků provoní o víkendu rybí speciality

Jubilejní čtyřicáté Bítovské rybí hody přinesou o nadcházející sobotě 19. srpna voňavé rybí speciality, hudbu i zábavu pro děti.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení