VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů,

3.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Zdeněk Prager

MUŽI

Okresní přebror

1. kolo: Velké Albrechtice – Spálov 2:7, Trojanovice I – Rybí 1:4, Mořkov – Tísek 3:1, Jeseník nad Odrou – Kunín 1:2, Kopřivnice – Štramberk 1:0, Skotnice – Zbyslavice 1:3, Sedlnice – Nový Jičín B 1:2

2. kolo: Skotnice – Spálov 1:2, Sedlnice – Kopřivnice 3:5, Nový Jičín B – Kunín 1:3, Zbyslavice – Mořkov 2:5, Štramberk – Trojanovice I 3:3, Jeseník nad Odrou – Velké Albrechtice 7:0, Tísek – Rybí 3:4

1. Nový Jičín B 12 10 1 1 26:14 31
2. Kopřivnice 12 8 2 2 36:15 26
3. Kunín 12 8 2 2 23:15 26
4. Trojanovice I 12 6 3 3 25:17 21
5. Jeseník n. O. 12 5 5 2 39:16 20
6. Štramberk 12 5 3 4 25:13 18
7. Spálov 12 5 3 4 30:22 18
8. Mořkov 12 5 1 6 30:34 16
9. Zbyslavice 12 5 1 6 25:37 16
10. Sedlnice 12 5 0 7 23:24 15
11. Skotnice 12 4 3 5 17:24 15
12. V. Albrechtice 12 2 1 9 15:47 7
13. Rybí 12 2 0 10 18:36 6
14. Tísek 12 0 3 9 11:29 3

III. třída

11. kolo: Fulnek B – Bordovice 1:0, Vražné – Petřvald na Moravě B 2:2, Hladké Životice – Trojanovice-Bystré 4:1, Studénka – Bartošovice 2:4, Bravinné – Straník 2:1

1. Bordovice 11 7 2 2 25:10 23
2. Jistebník n. O. 10 7 1 2 30:11 22
3. Bartošovice 11 7 0 4 20:16 21
4. Fulnek B 11 6 2 3 28:12 20
5. Bravinné 11 5 3 3 24:18 18
6. Hl. Životice 11 5 2 4 27:24 17
7. Petřvald n. M. B 11 3 4 4 19:23 13
8. Troj.-Bystré 11 3 3 5 16:22 12
9. Kujavy 10 3 2 5 16:27 11
10. Studénka 11 2 4 5 17:28 10
11. Vražné 11 1 6 4 19:26 9
12. Straník 11 1 1 9 9:33 4

IV. třída, skupina A

2. kolo: Lubina – Žilina 1:2

11. kolo: Životice-Hodslavice – Tichá B 1:4, Vlčovice-Mniší B – Nová Horka 4:3, Veřovice B – Žilina 0:2, Hostašovice – Ženklava 1:2, Lubina – Bernartice nad Odrou 4:0

1. Ženklava 11 10 0 1 39:13 30
2. Žilina 11 9 1 1 36:12 28
3. Nová Horka 11 8 1 2 31:11 25
4. Lubina 11 5 2 4 18:12 17
5. Veřovice B 11 3 5 3 19:19 14
6. Skotnice B 10 3 3 4 16:19 12
7. Mořkov B 10 3 3 4 12:26 12
8. Životice 11 3 2 6 15:23 11
9. Hostašovice 11 2 4 5 11:19 10
10. Vlč.-Mniší B 11 3 0 8 13:23 9
11. Tichá B 11 2 2 7 13:24 8
12. Bernartice n. O. 11 2 1 8 12:34 7

IV. třída, skupina B

11. kolo: Odry B – Stachovice 1:1, Děrné – Pustějov 2:0, Vrchy – Heřmanice 4:1, Olbramice – Kravín 3:3, Hájek a synové Jakubčovice B – Bílov 7:0

1. Stachovice 10 9 1 0 43:6 28
2. Jakubčovice B 11 7 2 2 38:28 23
3. Pustějov 11 6 2 3 43:17 20
4. Odry B 11 5 5 1 22:18 20
5. Děrné 11 6 1 4 22:19 19
6. Olbramice 11 4 3 4 27:24 15
7. Vrchy 11 4 3 4 29:27 15
8. Kravín 11 4 2 5 29:29 14
9. Bravantice 10 2 3 5 11:24 9
10. Heřmanice 10 2 2 6 18:32 8
11. Mankovice 10 2 0 8 7:27 6
12. Bílov 11 1 0 10 2:40 3

DOROST

Okresní přebor

9. kolo: Jeseník nad Odrou – Tichá 0:2

11. kolo: Příbor – Spálov 2:1, Kateřinice – Petřvald na Moravě 0:4, Starý Jičín – Troj.-Bystré 6:1, Studénka – Mořkov 3:1, Jeseník nad Odrou – Trojanovice I 2:0

1. Petřvald n. M. 11 10 1 0 42:5 31
2. Suchdol n. O. 10 8 0 2 43:10 24
3. Tichá 10 8 0 2 39:20 24
4. Mořkov 11 7 1 3 38:19 22
5. Studénka 11 7 1 3 31:18 22
6. Kateřinice 11 5 1 5 23:30 16
7. Starý Jičín 11 4 1 6 23:26 13
8. Troj.-Bystré 11 4 1 6 27:33 13
9. Spálov 11 4 1 6 20:29 13
10. Jeseník n. O. 11 2 1 8 25:33 7
11. Příbor 11 1 1 9 15:58 4
12. Trojanovice I 11 0 1 10 6:51 1

Okresní soutěž

2. kolo: Lubina – Žilina 6:1

11. kolo: Sedlnice – Rybí 2:5, Vražné – Pustějov 3:4, Libhošť – Kunín 1:1, Štramberk – Žilina 7:1

1. Lubina 10 9 0 1 38:8 27
2. Pustějov 10 8 1 1 37:15 25
3. Kunín 10 6 1 3 22:21 19
4. Štramberk 10 5 2 3 31:19 17
5. Lichnov 9 5 1 3 30:13 16
6. Vražné 9 4 0 5 41:27 12
7. Rybí 9 4 0 5 15:21 12
8. Žilina 10 3 1 6 16:30 10
9. Libhošť 10 2 1 7 12:24 7
10. Sedlnice 10 2 1 7 9:51 7
11. Straník 9 1 0 8 13:35 3

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

3. kolo: Kateřinice – Příbor 0:3, Mořkov – Suchdol nad Odrou 0:0, Petřvald na Moravě – Hostašovice 2:2, Skotnice – Veřovice 2:3, Vražné – Štramberk 1:10

11. kolo: Skotnice – Příbor 1:0, Vražné – Petřvald na Moravě 0:3, Štramberk – Kunín 3:0, Veřovice – Mořkov 2:1, Tísek – Suchdol nad Odrou 2:2

1. Štramberk 11 9 2 0 51:13 29
2. Veřovice 11 8 1 2 42:17 25
3. Skotnice 11 8 0 3 37:16 24
4. Hostašovice 10 5 3 2 26:19 18
5. Příbor 11 5 2 4 15:10 17
6. Suchdol n. O. 11 5 2 4 20:18 17
7. Tísek 10 4 1 5 32:31 13
8. Kateřinice 10 4 0 6 24:23 12
9. Mořkov 11 3 3 5 12:15 12
10. Kunín 10 3 1 6 12:21 10
11. Petřvald n. M. 11 2 1 8 9:35 7
12. Vražné 11 0 0 11 8:70 0

Okresní soutěž, skupina A

3. kolo: Sedlnice – Libhošť 0:3

1. Libhošť 8 7 0 1 61:6 21
2. Vlč.-Mniší 7 5 0 2 40:7 15
3. Troj.-Bystré 7 5 0 2 20:8 15
4. Tichá 7 5 0 2 22:13 15
5. Sedlnice 8 4 0 4 15:18 12
6. Štramberk B 7 3 0 4 19:26 9
7. Lichnov 7 2 0 5 11:26 6
8. Rybí 8 2 0 6 14:50 6
9. Straník 7 0 0 7 2:50 0

Okresní soutěž, skupina B

3. kolo: Starý Jičín – Spálov 3:2, Bravantice – Jeseník nad Odrou 0:2

1. Starý Jičín 7 7 0 0 53:3 21
2. Bartošovice 7 5 0 2 19:16 15
3. Jeseník n. O. 7 5 0 2 15:13 15
4. Spálov 7 4 0 3 32:14 12
5. Bernartice n. O. 7 4 0 3 10:16 12
6. Bravantice 7 2 0 5 11:11 6
7. Pustějov 7 1 0 6 6:34 3
8. Hl. Životice 7 0 0 7 6:45 0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

8. kolo: Bílovec – Odry 3:6, Nový Jičín – Kopřivnice B 3:1, Studénka – Frenštát pod Radhoštěm 3:2, Kopřivnice – Nový Jičín B 6:0, Tísek – Fulnek 2:14

1. Nový Jičín 9 9 0 0 40:7 27
2. Fulnek 8 7 0 1 49:15 21
3. Kopřivnice 9 6 0 3 51:16 18
4. Bílovec 9 5 0 4 31:32 15
5. Studénka 9 4 0 5 18:22 12
6. Nový Jičín B 8 3 1 4 14:19 10
7. Odry 9 3 1 5 20:36 10
8. Kopřivnice B 9 3 0 6 20:28 9
9. Frenštát p. R. 9 2 0 7 18:34 6
10. Tísek 9 1 0 8 7:59 3

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

8. kolo: Bílovec – Odry 3:4, Nový Jičín – Kopřivnice B 1:0, Studénka – Frenštát pod Radhoštěm 2:7, Kopřivnice – Nový Jičín B 0:6, Tísek – Fulnek 6:1

1. Bílovec 9 8 0 1 48:10 24
2. Nový Jičín B 8 7 0 1 44:5 21
3. Frenštát p. R. 9 7 0 2 39:12 21
4. Odry 9 5 1 3 28:18 16
5. Studénka 8 3 1 4 21:29 10
6. Kopřivnice 9 3 0 6 23:29 9
7. Tísek 9 2 3 4 13:26 9
8. Nový Jičín 9 3 0 6 10:28 9
9. Kopřivnice B 8 2 1 5 13:36 7
10. Fulnek 8 0 0 8 9:55 0
3.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Petřvaldu na Moravě (v bílém) zahájili nový ročník dělbou bodů.

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Veřovický kanonýr Michal Hanko začal sezonu dvěma zářezy, díky kterým Mičkův tým zdolal Odry 3:1.

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Užili si dovolenou i festivaly. Teď už krajští lídři vyhlížejí volby

/ANKETA, KANDIDÁTKY PRO VOLBY 2017/ Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 20. a 21. října, do včerejška ale musely strany podat své kandidátky. Kdo jsou lídři v Moravskoslezském kraji a jak v létě nabírali síly do předvolebních soubojů?  

Dva muži v Příboře napadli třetího. Zaútočili nečekaně, surově a zezadu

Hodně nepříjemný a zřejmě i dosti bolestivý byl pro třiadvacetiletého muže nedělní večer v Příboře.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení