VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, starších žáků, starší přípravky a mladší přípravky.

11.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

MUŽI

Okresní přebor

15. kolo: Kopřivnice – Jeseník nad Odrou nehráno, Rybí – Mořkov 1:3

21. kolo: Jeseník nad Odrou – Spálov 4:0, Štramberk – Tísek odloženo, Zbyslavice – Rybí 2:2, Nový Jičín B – Velké Albrechtice 7:1, Sedlnice – Trojanovice I 3:2, Skotnice – Mořkov 4:0, Kunín – Kopřivnice 1:0

1. Nový Jičín B 19 16 2 1 49:20 50
2. Kopřivnice 18 11 4 3 42:18 37
3. Kunín 19 11 4 4 31:22 37
4. Jeseník n. O. 18 9 5 4 59:25 32
5. Trojanovice I 18 9 5 4 36:23 32
6. Sedlnice 19 9 0 10 34:39 27
7. Štramberk 18 7 5 6 42:21 26
8. Skotnice 19 7 5 7 32:38 26
9. Zbyslavice 19 7 3 9 33:53 24
10. Spálov 19 6 5 8 34:40 23
11. Mořkov 18 7 1 10 38:47 22
12. Vel. Albrechtice 19 4 2 13 24:69 14
13. Rybí 19 4 1 14 33:48 13
14. Tísek 18 0 4 14 14:38 4

III. třída

19. kolo: Bravinné – Bordovice nehráno, Hladké Životice – Jistebník nad Odrou 1:0, Vražné – Straník 5:2, Fulnek B – Bartošovice 3:2, Petřvald na Moravě B – Trojanovice-Bystré nehráno

1. Bordovice 12 8 2 2 28:11 26
2. Fulnek B 14 8 1 5 35:19 25
3. Jistebník n. O. 13 8 1 4 30:16 25
4. Hl. Životice 14 6 3 5 30:30 21
5. Bravinné 12 6 2 4 23:17 20
6. Bartošovice 14 6 1 7 21:25 19
7. Vražné 13 4 6 3 30:26 18
8. Kujavy 13 4 2 7 19:36 14
9. Petřvald n. M. B 13 3 4 6 20:26 13
10. Troj.-Bystré 12 3 3 6 20:25 12
11. Straník 14 3 1 10 14:39 10

IV. třída, skupina A

19. kolo: Hostašovice – Mořkov B 1:2, Veřovice B – Lubina 1:3, Vlčovice-Mniší B – Bernartice nad Odrou 3:1, Životice (Hodslavice) – Ženklava 3:1, Skotnice B-Mošnov – Žilina 2:4, Tichá B – Nová Horka 1:3

1. Nová Horka 15 12 1 2 48:15 37
2. Žilina 15 12 1 2 49:19 37
3. Ženklava 15 10 0 5 44:24 30
4. Lubina 15 7 3 5 29:18 24
5. Veřovice B 15 6 5 4 30:23 23
6. Skotnice B 15 6 4 5 32:26 22
7. Životice 15 6 2 7 25:32 20
8. Vlč.-Mniší B 15 6 0 9 19:29 18
9. Mořkov B 15 4 3 8 14:37 15
10. Tichá B 15 3 3 9 20:36 12
11. Hostašovice 15 2 4 9 13:33 10
12. Bernartice n. O. 15 2 2 11 18:49 8

IV. třída, skupina B

19. kolo: Olbramice – Stachovice 1:6, Vrchy – Hájek a synové Jakubčovice B 3:1, Mankovice – Bílov 1:0, Děrné – Kravín 1:0, Odry B – Heřmanice 1:1, Pustějov – Bravantice nehlášeno

1. Stachovice 15 14 1 0 74:11 43
2. Děrné 15 10 1 4 31:20 31
3. Jakubčovice B 16 9 3 4 56:39 30
4. Pustějov 14 7 3 4 48:23 24
5. Odry B 16 6 6 4 30:30 24
6. Olbramice 15 6 3 6 36:33 21
7. Kravín 15 6 2 7 36:33 20
8. Vrchy 15 5 3 7 34:41 18
9. Heřmanice 15 4 3 8 28:42 15
10. Mankovice 15 5 0 10 14:42 15
11. Bravantice 14 2 3 9 15:43 9
12. Bílov 15 2 0 13 4:49 6

DOROST

Okresní přebor

19. kolo: Jeseník nad Odrou – Spálov 0:4, Studénka – Tichá 1:1, Starý Jičín – Suchdol nad Odrou 0:3, Kateřinice – Trojanovice I 9:4, Příbor – Mořkov 2:1, Petřvald na Moravě – Trojanovice-Bystré nehráno

1. Petřvald n. M. 14 13 1 0 55:6 40
2. Suchdol n. O. 15 13 0 2 72:11 39
3. Studénka 15 8 2 5 36:25 26
4. Mořkov 14 8 1 5 43:26 25
5. Tichá 15 8 1 6 45:34 25
6. Spálov 15 8 1 6 33:32 25
7. Kateřinice 15 7 1 7 36:44 22
8. Starý Jičín 15 5 2 8 29:35 17
9. Troj.-Bystré 14 4 1 9 28:50 13
10. Jeseník n. O. 15 3 3 9 33:40 12
11. Příbor 15 2 3 10 22:71 9
12. Trojanovice I 14 0 2 12 15:73 2

Okresní soutěž

18. kolo: Lichnov – Štramberk 2:0

19. kolo: Lichnov – Rybí 4:0, Štramberk – Lubina odloženo, Vražné – Straník 5:1, Sedlnice – Žilina 2:1, Pustějov – Kunín 2:0

1. Lubina 13 11 1 1 48:12 34
2. Pustějov 14 11 1 2 46:19 34
3. Lichnov 14 8 1 5 44:27 25
4. Kunín 13 7 1 5 26:26 22
5. Štramberk 13 6 3 4 36:24 21
6. Vražné 13 6 2 5 56:36 20
7. Sedlnice 13 5 1 7 16:52 16
8. Rybí 13 5 0 8 21:34 15
9. Libhošť 12 3 1 8 22:30 10
10. Žilina 14 3 1 10 19:38 10
11. Straník 14 2 0 12 16:52 6

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

19. kolo: Hostašovice – Příbor 7:1, Veřovice – Tísek 0:1, Štramberk – Suchdol nad Odrou 1:2, Vražné – Kateřinice 0:1, Skotnice – Mořkov nehráno, Petřvald na Moravě – Kunín nehráno

1. Štramberk 14 10 3 1 58:18 33
2. Veřovice 14 9 2 3 45:20 29
3. Skotnice 13 9 1 3 38:16 28
4. Suchdol n. O. 14 7 3 4 34:19 24
5. Hostašovice 14 7 3 4 34:24 24
6. Příbor 14 6 3 5 20:19 21
7. Tísek 13 6 2 5 39:34 20
8. Mořkov 13 5 3 5 16:15 18
9. Kateřinice 14 5 1 8 25:25 16
10. Kunín 13 3 1 9 12:27 10
11. Petřvald n. M. 13 2 2 9 9:38 8
12. Vražné 13 0 0 13 8:83 0

Okresní soutěž, skupina A

17. kolo: Lichnov – Vlčovice-Mniší 0:20, Štramberk B – Rybí odloženo, Libhošť – Straník 5:1, Tichá – Trojanovice-Bystré 1:1

1. Libhošť 11 10 0 1 80:9 30
2. Vlč.-Mniší 11 9 0 2 84:9 27
3. Troj.-Bystré 10 6 1 3 26:13 19
4. Tichá 10 6 1 3 28:19 19
5. Sedlnice 10 5 0 5 19:21 15
6. Štramberk B 10 4 0 6 25:38 12
7. Rybí 10 3 0 7 18:54 9
8. Lichnov 11 3 0 8 15:60 9
9. Straník 11 0 0 11 4:76 0

Okresní soutěž, skupina B

17. kolo: Jeseník nad Odrou – Spálov 2:7, Hladké Životice – Starý Jičín 1:3, Pustějov – Bravantice 0:5

1. Starý Jičín 9 9 0 0 61:5 27
2. Bartošovice 9 7 0 2 26:18 21
3. Spálov 9 6 0 3 41:16 18
4. Bernartice n. O. 8 5 0 3 13:16 15
5. Jeseník n. O. 9 5 0 4 18:22 15
6. Bravantice 10 3 0 7 17:15 9
7. Pustějov 10 1 0 9 8:49 3
8. Hl. Životice 10 1 0 9 9:52 3

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

12. kolo: Bílovec – Studénka 4:3, Nový Jičín – Kopřivnice 2:0, Odry – Tísek 11:0

1. Nový Jičín 12 11 0 1 50:10 33
2. Fulnek 10 9 0 1 55:16 27
3. Kopřivnice 12 8 0 4 63:21 24
4. Bílovec 12 8 0 4 43:36 24
5. Studénka 12 5 0 7 25:35 15
6. Odry 12 4 1 7 35:48 13
7. Kopřivnice B 11 4 0 7 28:31 12
8. Nový Jičín B 10 3 1 6 16:28 10
9. Frenštát p. R. 11 3 0 8 29:37 9
10. Tísek 12 1 0 11 7:89 3

Okresní soutěž, skupina A

12. kolo: Štramberk – Lichnov 19:2, Mořkov – Kateřinice 2:3

1. Štramberk 8 7 0 1 69:9 21
2. Tichá 7 6 0 1 52:6 18
3. Kateřinice 8 6 0 2 33:11 18
4. Mořkov 7 3 0 4 23:24 9
5. Veřovice 7 3 0 4 28:36 9
6. Vlč.-Mniší 7 1 0 6 5:65 3
7. Lichnov 8 0 0 8 12:71 0

Okresní soutěž, skupina B

12. kolo: Pustějov – Kujavy 0:8, Jeseník nad Odrou – Velké Albrechtice 1:1, Libhošť – Suchdol nad Odrou 10:5, Bartošovice – Kunín 9:0

1. Libhošť 9 7 0 2 59:21 21
2. Bartošovice 9 6 1 2 42:14 19
3. Kujavy 9 6 1 2 38:18 19
4. Jeseník n. O. 9 4 2 3 15:30 14
5. Suchdol n. O. 9 4 1 4 28:32 13
6. Kunín 9 4 0 5 30:29 12
7. Vel. Albrechtice 9 1 2 6 7:27 5
8. Pustějov 9 0 1 8 5:53 1

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

12. kolo: Bílovec – Studénka 5:0, Odry – Tísek 5:1

1. Bílovec 12 10 1 1 68:11 31
2. Frenštát p. R. 11 9 0 2 53:14 27
3. Nový Jičín B 10 8 1 1 51:6 25
4. Odry 12 8 1 3 42:23 25
5. Studénka 12 4 1 7 32:43 13
6. Kopřivnice 11 4 0 7 28:32 12
7. Tísek 12 3 3 6 24:36 12
8. Kopřivnice B 11 3 1 7 17:50 10
9. Nový Jičín 11 3 0 8 10:49 9
10. Fulnek 10 0 0 10 10:71 0

Autor: Jan Kešelák

11.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Den se záchranáři ve Frenštátě pod Radhoštěm přilákal řadu zvědavců.
12

OBRAZEM: Frenštátské hřiště ovládli hasiči i záchranáři

Ilustrační foto.

S bagrem a hráběmi na pstruhy. Ryb pak přibylo

Na Severce budou mít lanovou dráhu

Pokud všechno vyjde, bude Ski areál Severka prvním v Těšínských Beskydech (nepočítáme-li Javorový), kde budou mít lanovou dráhu. O její vybudování majitel usiluje už několik let. Zdá se, že by se stavba konečně mohla pohnout kupředu.

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Do nejvyšších partií Jeseníků vyráží v těchto týdnech parta s křovinořezy. V chráněných lokalitách sekají borůvčí.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Dva lidské životy si vyžádala nehoda na dálnici nedaleko obce Kujavy na Novojičínsku.

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení