VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, žáků a přípravky.

19.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Petr Šilar

MUŽI

Okresní přebor

11. kolo: Sokol Skotnice - Tatra Příbor 2:0, Velké Albrechtice - Kunín 1:1, Spálov - Trojanovice I 1:6, Sokol Bordovice - Jistebník nad Odrou 0:3, Kotouč Štramberk - Hladké Životice 4:3, Zbyslavice - Sedlnice 2:3, Mořkov - Kopřivnice 2:2

1. Kunín 9 6 2 1 17:9 20
2. Mořkov 9 5 3 1 17:12 18
3. Kopřivnice 10 5 2 3 24:16 17
4. Příbor 10 5 2 3 18:11 17
5. Štramberk 9 5 1 3 14:10 16
6. Hl. Životice 10 5 1 4 16:20 16
7. V. Albrechtice 9 5 0 4 20:12 15
8. Sedlnice 10 4 1 5 16:16 13
9. Trojanovice I 9 3 3 3 16:13 12
10. Skotnice 10 2 4 4 17:19 10
11. Zbyslavice 9 3 1 5 12:19 10
12. Bordovice 10 2 2 6 11:18 8
13. Jistebník n. O. 9 2 2 5 10:17 8
14. Spálov 9 2 0 7 10:26 6

III. třída

11. kolo: Nová Horka - Trojanovice-Bystré 3:2, Stachovice - Bartošovice 2:2, Pustějov A - Rybí 1:4, Bravinné - Tísek 4:0, Vražné - Žilina 1:0

1. Stachovice 8 6 2 0 20:10 20
2. Bartošovice 7 5 1 1 16:11 16
3. Pustějov A 8 4 2 2 22:11 14
4. Vražné 8 4 1 3 16:18 13
5. Nová Horka 9 3 3 3 20:14 12
6. Žilina 9 3 3 3 14:11 12
7. Petřvald n. M. B 9 3 3 3 14:15 12
8. Troj.-Bystré 8 3 1 4 15:16 10
9. Bravinné 8 3 0 5 13:19 9
10. Rybí 7 2 2 3 13:12 8
11. Kujavy 9 2 1 6 13:28 7
12. Tísek 8 0 3 5 9:20 3

IV. třída, skupina A

11. kolo: Straník - Vlčovice-Mniší B 3:0, Skotnice B-Mošnov - Fotbal Studénka 1:3, Veřovice B - Hostašovice 2:0, Ženklava - Lubina 0:1, Hodslavice - Bernartice nad Odrou 4:2

1. Studénka 9 8 0 1 30:5 24
2. Tichá B 10 6 2 2 23:13 20
3. Lubina 10 5 2 3 14:7 17
4. Ženklava 9 5 2 2 20:15 17
5. Vlč.-Mniší B 10 4 4 2 18:14 16
6. Skotnice B 10 5 0 5 21:17 15
7. Hostašovice 9 4 3 2 17:16 15
8. Hodslavice 10 4 1 5 16:19 13
9. Veřovice B 9 2 1 6 9:17 7
10. Mořkov B 9 1 3 5 10:22 6
11. Bernartice n. O. 9 1 2 6 9:22 5
12. Straník 10 1 2 7 10:30 5

IV. třída, skupina B

11. kolo: Velké Albrechtice B - Olbramice 1:2, Vrchy - Heřmanice 0:2, Mankovice - Lubojaty 2:2, Odry B - Fulnek 0:3, Bravantice - Pustějov B 1:2, Družstevník Děrné - Kravín 2:2

1. Fulnek 10 10 0 0 63:2 30
2. Kravín 10 8 0 2 35:11 24
3. Děrné 9 7 1 1 26:11 22
4. Odry B 9 6 1 2 25:11 19
5. Heřmanice 10 5 0 5 19:21 15
6. Olbramice 10 5 0 5 18:26 15
7. Bravantice 10 3 2 5 18:24 11
8. Pustějov B 9 3 1 5 10:30 10
9. Mankovice 10 2 1 7 20:35 7
10. Lubojaty 9 2 1 6 15:35 7
11. V. Albrechtice B 10 2 0 8 13:38 6
12. Vrchy 10 1 1 8 18:36 4

DOROST

Okresní přebor

10. kolo: Mořkov - Tísek 7:0, St. Jičín - Lubina 2:5, Veřovice - Fulnek 0:8, Pustějov - Studénka 0:3, Spálov - Tichá 0:1

1. Fulnek 8 8 0 0 59:4 24
2. Mořkov 8 6 1 1 25:6 19
3. Spálov 8 5 1 2 29:13 16
4. Studénka 8 3 2 3 17:12 11
5. Tichá 8 3 2 3 21:20 11
6. Lubina 8 3 2 3 14:22 11
7. Starý Jičín 8 3 1 4 14:23 10
8. Veřovice 8 2 0 6 5:22 6
9. Tísek 8 1 1 6 10:33 4
10. Pustějov 8 0 2 6 5:44 2

Okresní soutěž

10. kolo: Lichnov - Jeseník nad Odrou 4:2, Štramberk - Rybí 2:4, Kateřinice - Trojanovice I 3:1, Libhošť - Kunín 1:4

1. Lichnov 7 5 1 1 22:12 16
2. Kateřinice 7 5 0 2 34:8 15
3. Vražné 7 5 0 2 27:16 15
4. Štramberk 7 5 0 2 17:18 15
5. Trojanovice I 7 4 0 3 24:13 12
6. Rybí 6 4 0 2 10:17 12
7. Libhošť 7 1 1 5 11:23 4
8. Jeseník n. O. 7 1 0 6 5:24 3
9. Kunín 7 0 0 7 9:28 0

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

11. kolo: Libhošť - Příbor 1:4, Skotnice - Suchdol nad Odrou 1:1, Štramberk - Starý Jičín 2:3, Veřovice - Fulnek 3:1, Studénka - Jeseník nad Odrou 6:2, Mořkov - Tísek 0:7

1. Suchdol n. O. 8 6 0 2 24:14 18
2. Starý Jičín 7 5 1 1 27:9 16
3. Fulnek 8 5 1 2 12:5 16
4. Veřovice 7 5 1 1 16:11 16
5. Příbor 8 5 0 3 24:15 15
6. Studénka 8 4 1 3 18:13 13
7. Mořkov 7 3 2 2 13:8 11
8. Štramberk 8 3 1 4 23:13 10
9. Skotnice 7 2 2 3 9:12 8
10. Libhošť 7 2 0 5 19:27 6
11. Tísek 8 0 1 7 14:36 1
12. Jeseník n. O. 7 0 0 7 7:43 0

Okresní soutěž, skupina A

1. kolo: Vlčovice-Mniší - Tichá 0:11, Ženklava - Kateřinice 0:1, Rybí - Petřvald na Moravě 1:1, Lichnov - Straník 13:0

1. Kateřinice 6 6 0 0 30:2 18
2. Rybí 6 4 1 1 28:7 13
3. Tichá 5 4 0 1 33:3 12
4. Štramberk B 6 4 0 2 21:18 12
5. Lichnov 6 3 1 2 15:21 10
6. Petřvald n. M. 6 3 0 3 15:17 9
7. Troj.-Bystré 5 2 0 3 12:4 6
8. Ženklava 6 1 0 5 6:16 3
9. Vlčovice-Mniší 6 1 0 5 10:40 3
10. Straník 6 0 0 6 0:42 0

Okresní soutěž, skupina B

1. kolo: Vražné - Sedlnice 1:2, Bravantice - Hladké Životice 8:0, Pustějov - Bartošovice 2:1, Spálov - Kunín 5:2

1. Kunín 6 6 0 0 32:5 18
2. Bartošovice 6 3 2 1 19:9 11
3. Bravantice 5 3 1 1 17:5 10
4. Spálov 5 2 2 1 11:9 8
5. Vražné 5 2 1 2 5:12 7
6. Jistebník n. O. 6 2 1 3 9:17 7
7. Pustějov 5 2 0 3 7:16 6
8. Hladké Životice 5 0 1 4 5:15 1
9. Sedlnice 5 0 0 5 5:22 0

MLADŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor, skupina B

1. kolo: Bartošovice - Kunín 9:2, 10. kolo: Kunín - Kujavy 3:1, Velké Albrechtice - Bartošovice 0:9

1. Bartošovice 6 6 0 0 57:4 18
2. Kunín 7 4 1 2 39:18 13
3. Fulnek 5 3 1 1 30:10 10
4. Kujavy 5 1 2 2 10:17 5
5. Vel. Albrechtice 5 0 2 3 3:28 2
6. Zbyslavice 6 0 0 6 2:64 0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

8. kolo: Nový Jičín A - Kopřivnice B 18:0, Studénka - Frenštát pod Radhoštěm 9:2, Bílovec - Fulnek 4:5

1. Kopřivnice A 6 5 0 1 29:9 15
2. Nový Jičín A 4 4 0 0 31:2 12
3. Fulnek 6 3 1 2 43:13 10
4. Bílovec 6 3 0 3 22:16 9
5. Frenštát p. R. 5 2 1 2 11:19 7
6. Odry 6 2 0 4 17:29 6
7. Nový Jičín B 4 1 1 2 6:8 4
8. Studénka 6 1 1 4 12:42 4
9. Kopřivnice B 5 1 0 4 6:39 3

Okresní soutěž, skupina A

5. kolo: Hostašovice - Vlčovice-Mniší 1:1, Libhošť - Příbor 2:0, Mořkov - Lichnov 19:0, Kateřinice - Kotouč Štramberk 0:10

1. Příbor 5 4 1 0 25:5 13
2. Štramberk 5 4 0 1 61:15 12
3. Libhošť 5 4 0 1 42:6 12
4. Vlč.-Mniší 5 3 0 2 18:14 9
5. Mořkov 5 2 0 3 12:22 6
6. Hostašovice 5 1 1 3 9:26 4
7. Kateřinice 5 1 0 4 3:20 3
8. Lichnov 5 0 0 5 2:64 0

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

8. kolo: Nový Jičín A - Kopřivnice B 5:0, Studénka - Frenštát pod Radhoštěm 8:2, Bílovec - Fulnek 6:2

1. Bílovec 7 6 0 1 42:14 18
2. Studénka 7 5 2 0 34:5 17
3. Kopřivnice A 6 4 0 2 43:9 12
4. Petřvald n. M. 6 3 1 2 31:7 10
5. Frenštát p. R. 6 3 0 3 29:16 9
6. Kopřivnice B 6 3 0 3 22:28 9
7. Nový Jičín A 5 2 1 2 9:16 7
8. Fulnek 6 1 0 5 18:43 3
9. Nový Jičín B 5 1 0 4 5:55 3
10. Odry 6 0 0 6 7:47 0

Zdroj: OFS Nový Jičín

19.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sečení borůvčí ve Velkém Kotli a na Petrových kamenech v Jeseníkách
8

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

AKTUALIZOVÁNO

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

 Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení