VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, žáků a přípravky.

19.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/David Taneček

MUŽI

Okresní přebor

17. kolo: Bordovice - Příbor 5:1, Spálov - Štramberk 2:2, Velké Albrechtice - Zbyslavice 3:1, Skotnice - Mořkov 2:3, Kunín - Kopřivnice 1:3, Trojanovice I - Sedlnice nehráno, Jistebník nad Odrou - Hladké Životice 3:0

1. Kopřivnice 17 10 3 4 39:24 33
2. Mořkov 17 9 6 2 33:23 33
3. Štramberk 17 9 4 4 34:21 31
4. Vel. Albrechtice 17 8 2 7 33:27 26
5. Kunín 17 7 5 5 23:25 26
6. Trojanovice I 16 7 4 5 37:25 25
7. Skotnice 17 6 6 5 35:26 24
8. Příbor 17 7 3 7 26:26 24
9. Hladké Životice 17 7 3 7 28:30 24
10. Jistebník n. O. 17 5 5 7 23:25 20
11. Sedlnice 16 5 2 9 23:30 17
12. Bordovice 17 3 6 8 20:29 15
13. Zbyslavice 17 4 3 10 24:41 15
14. Spálov 17 4 2 11 19:45 14

III. třída

17. kolo: Stachovice - Petřvald na Moravě B 3:1, Nová Horka - Bravinné 0:2, Kujavy - Vražné 0:3, Trojanovice-Bystré - Žilina 1:2, Tísek - Bartošovice 2:0

1. Stachovice 14 11 3 0 38:17 36
2. Bartošovice 15 8 3 4 32:25 27
3. Rybí 14 7 3 4 37:21 24
4. Nová Horka 15 6 3 6 31:24 21
5. Bravinné 15 7 0 8 32:29 21
6. Petřvald n. M. B 15 5 5 5 22:25 20
7. Troj.-Bystré 15 6 1 8 25:28 19
8. Vražné 15 6 1 8 24:36 19
9. Pustějov A 14 5 3 6 31:25 18
10. Žilina 14 5 3 6 20:21 18
11. Tísek 13 4 3 6 20:29 15
12. Kujavy 15 2 2 11 17:49 8

IV. třída, skupina A

15. kolo: Skotnice B-Mošnov - Mořkov B 1:0, Straník - Veřovice B 2:3, Tichá B - Ženklava 1:1, Vlčovice-Mniší B - Hodslavice 2:0, Studénka - Bernartice nad Odrou 0:1, Hostašovice - Lubina 0:3

1. Studénka 14 10 1 3 40:9 31
2. Lubina 14 9 2 3 25:9 29
3. Tichá B 14 8 4 2 31:18 28
4. Vlčovice-Mniší B 14 6 5 3 27:20 23
5. Ženklava 14 5 6 3 27:23 21
6. Skotnice B 14 6 1 7 27:25 19
7. Hostašovice 14 4 6 4 23:27 18
8. Hodslavice 14 5 2 7 22:27 17
9. Veřovice B 14 5 1 8 15:29 16
10. Bernartice n.O. 14 4 2 8 22:35 14
11. Straník 14 3 2 9 17:36 11
12. Mořkov B 14 1 4 9 17:35 7

IV. třída, skupina B

15. kolo: Mankovice - Olbramice 1:1, Vrchy - Odry B 2:3, Velké Albrechtice B - Bravantice 1:2, Heřmanice - Děrné 3:0, Fulnek - Pustějov B 7:1

1. Fulnek 14 14 0 0 79:4 42
2. Odry B 14 9 2 3 46:19 29
3. Děrné 14 8 3 3 38:19 27
4. Kravín 13 8 1 4 40:18 25
5. Heřmanice 14 8 1 5 27:22 25
6. Olbramice 14 8 1 5 27:32 25
7. Bravantice 14 5 2 7 27:33 17
8. Pustějov B 14 5 2 7 16:48 17
9. Mankovice 14 2 3 9 24:43 9
10. Vel. Albrechtice B 14 3 0 11 19:45 9
11. Lubojaty 13 2 2 9 21:60 8
12. Vrchy 14 2 1 11 24:45 7

DOROST

Okresní přebor

1. kolo: Fulnek - Veřovice 17:0

1. Fulnek 10 10 0 0 84:4 30
2. Mořkov 10 8 1 1 35:7 25
3. Spálov 10 7 1 2 31:13 22
4. Studénka 10 5 2 3 23:14 17
5. Starý Jičín 10 5 1 4 18:23 16
6. Tichá 10 3 2 5 21:22 11
7. Lubina 10 3 2 5 14:26 11
8. Veřovice 10 2 0 8 5:47 6
9. Tísek 10 1 1 8 11:43 4
10. Pustějov 10 0 2 8 7:50 2

Okresní soutěž

15. kolo: Trojanovice I - Rybí nehráno

1. Lichnov 9 7 1 1 32:14 22
2. Kateřinice 9 7 0 2 41:11 21
3. Rybí 9 7 0 2 19:21 21
4. Vražné 8 5 0 3 29:19 15
5. Štramberk 9 5 0 4 19:24 15
6. Trojanovice I 9 4 0 5 27:20 12
7. Libhošť 9 1 2 6 14:29 5
8. Kunín 9 1 1 7 15:31 4
9. Jeseník n.O. 9 1 0 8 7:34 3

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

15. kolo: Štramberk - Příbor 0:2, Skotnice - Veřovice 0:2, Libhošť - Studénka 5:1, Suchdol nad Odrou - Mořkov 4:1, Tísek - Starý Jičín 1:4, Fulnek - Jeseník nad Odrou 7:0

1. Veřovice 13 10 2 1 36:15 32
2. Příbor 13 10 0 3 48:19 30
3. Fulnek 13 9 1 3 33:8 28
4. Suchdol n. O. 13 9 1 3 38:23 28
5. Starý Jičín 13 8 3 2 40:18 27
6. Studénka 13 5 2 6 27:29 17
7. Štramberk 13 5 1 7 35:26 16
8. Libhošť 13 5 1 7 33:39 16
9. Mořkov 13 3 4 6 18:26 13
10. Skotnice 13 2 3 8 13:31 9
11. Tísek 13 2 1 10 29:56 7
12. Jeseník n. O. 13 0 1 12 18:78 1

Okresní soutěž, skupina A

13. kolo: Straník - Petřvald n. M. 2:1, Lichnov - Ženklava 7:1, Trojanovice-Bystré - Tichá 3:1, Rybí - Kateřinice 3:2

1. Kateřinice 10 8 0 2 37:7 24
2. Tichá 10 7 1 2 51:6 22
3. Lichnov 10 7 1 2 44:28 22
4. Rybí 10 5 3 2 32:11 18
5. Štramberk B 9 6 0 3 30:23 18
6. Troj.-Bystré 10 4 1 5 19:11 13
7. Petřvald n.M. 10 3 2 5 20:25 11
8. Ženklava 10 2 0 8 8:27 6
9. Vlčovice-Mniší 9 2 0 7 13:55 6
10. Straník 10 1 0 9 2:63 3

Okresní soutěž, skupina B

13. kolo: Kunín - Bravantice 1:0, Bartošovice - Sedlnice 3:0, Jistebník nad Odrou, Hladké Životice 2:2

1. Kunín 9 8 0 1 40:10 24
2. Bartošovice 9 5 2 2 24:11 17
3. Bravantice 9 4 2 3 26:8 14
4. Spálov 8 4 2 2 19:14 14
5. Vražné 8 4 1 3 10:16 13
6. Jistebník n. O. 9 2 4 3 12:20 10
7. Pustějov 8 3 0 5 10:24 9
8. Sedlnice 9 2 1 6 11:27 7
9. Hladké Životice 9 0 2 7 9:31 2

MLADŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor, skupina A

1. kolo: Skotnice - Veřovice nehlášeno

1. Tichá 8 8 0 0 82:4 24
2. Veřovice 7 5 0 2 29:17 15
3. Starý Jičín 8 3 0 5 17:36 9
4. Skotnice 7 1 2 4 12:37 5
5. Bernartice n. O. 8 0 2 6 11:57 2

Okresní přebor

1. kolo: Bartošovice - Veřovice 8:0, Kunín - Fulnek 1:3, Starý Jičín - Tichá 0:14

1. Tichá 1 1 0 0 14:0 3
2. Bartošovice 1 1 0 0 8:0 3
3. Fulnek 1 1 0 0 3:1 3
4. Kunín 1 0 0 1 1:3 0
5. Veřovice 1 0 0 1 0:8 0
6. Starý Jičín 1 0 0 1 0:14 0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

5. kolo: Nový Jičín B - Odry nehlášeno

1. Nový Jičín A 8 8 0 0 75:2 24
2. Kopřivnice A 7 5 1 1 31:11 16
3. Fulnek 8 4 1 3 48:29 13
4. Bílovec 8 4 0 4 27:21 12
5. Frenštát p. R. 8 3 2 3 19:32 11
6. Studénka 8 3 1 4 24:45 10
7. Odry 7 2 0 5 17:35 6
8. Nový Jičín B 6 1 1 4 6:17 4
9. Kopřivnice B 8 1 0 7 9:64 3

Okresní soutěž, skupina B

11. kolo: Jeseník nad Odrou - Pustějov a Suchdol nad Odrou - Bartošovice nehlášeno

1. Suchdol n. O. 7 7 0 0 47:6 21
2. Bartošovice 7 4 0 3 27:19 12
3. Pustějov 7 3 1 3 19:20 10
4. Jeseník n. O. 7 2 1 4 22:32 7
5. Tísek 8 1 0 7 10:48 3

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

5. kolo: Nový Jičín B - Odry nehlášeno

1. Bílovec 9 8 0 1 60:14 24
2. Studénka 9 7 2 0 49:7 23
3. Kopřivnice A 9 7 0 2 70:11 21
4. Nový Jičín A 9 6 1 2 29:16 19
5. Petřvald n. M. 9 4 1 4 35:19 13
6. Frenštát p. R. 9 4 0 5 35:29 12
7. Kopřivnice B 9 3 0 6 22:42 9
8. Fulnek 9 2 0 7 20:51 6
9. Nový Jičín B 8 1 0 7 5:86 3
10. Odry 8 0 0 8 8:58 0

Zdroj OFS Nový Jičín

19.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Druholigové hokejisty Nového Jičína (v bílém) a Kopřivnice čeká odveta v úterý 22. srpna.

Start přípravy: Hokejisté Kopřivnice otočili duel v Novém Jičíně

Fotbalisté Petřvaldu na Moravě (v bílém) zahájili nový ročník dělbou bodů.

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Novojičínsko - Roli favorita potvrdil hned na úvod Fulnek, který roznesl Vlčovice 7:0. Kopřivnice pak doma podlehla v divokém zápase nováčkovi z Hukvald 2:5.  

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Užili si dovolenou i festivaly. Teď už krajští lídři vyhlížejí volby

/ANKETA, KANDIDÁTKY PRO VOLBY 2017/ Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 20. a 21. října, do včerejška ale musely strany podat své kandidátky. Kdo jsou lídři v Moravskoslezském kraji a jak v létě nabírali síly do předvolebních soubojů?  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení