VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové tabulky

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, starších žáků, starší a mladší přípravky.

8.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

MUŽI

Okresní přebor

22. kolo: Trojanovice I - Nový Jičín B 1:3, Velké Albrechtice - Zbyslavice 6:1

25. kolo: Rybí - Spálov 2:2, Jeseník nad Odrou - Trojanovice I 6:2, Štramberk - Mořkov 4:2, Kunín - Zbyslavice 1:0, Nový Jičín B - Kopřivnice 3:2, Sokol Sedlnice - Sokol Skotnice nehráno

1. Nový Jičín B 22 19 2 1 56:23 59
2. Kopřivnice 20 12 4 4 48:23 40
3. Kunín 21 12 4 5 32:23 40
4. Jeseník n. O. 20 10 6 4 68:30 36
5. Trojanovice I 21 10 5 6 46:32 35
6. Štramberk 20 8 5 7 46:30 29
7. Skotnice 20 7 6 7 34:40 27
8. Sedlnice 20 9 0 11 36:43 27
9. Spálov 21 6 7 8 38:44 25
10. Mořkov 20 8 1 11 43:53 25
11. Zbyslavice 22 7 3 12 36:63 24
12. Vel. Albrechtice 21 5 3 13 33:73 18
13. Rybí 21 5 2 14 37:50 17
14. Tísek 19 0 4 15 14:40 4

III. třída

13. kolo: Vražné - Sokol Bordovice 2:4, Fotbal Fulnek B - Niva Hladké Životice 0:0, Sokol Straník - Jistebník nad Odrou 0:3

20. kolo: Bordovice - Petřvald na Moravě B 4:1

1. Bordovice 17 12 2 3 41:16 38
2. Jistebník n. O. 16 11 1 4 35:16 34
3. Fulnek B 16 8 2 6 35:23 26
4. Bravinné 14 8 2 4 28:19 26
5. Hl. Životice 16 7 4 5 34:31 25
6. Bartošovice 15 6 1 8 21:26 19
7. Vražné 15 4 6 5 33:32 18
8. Petřvald n. M. B 15 4 4 7 23:31 16
9. Kujavy 14 4 2 8 19:37 14
10. Troj.-Bystré 14 3 3 8 21:30 12
11. Straník 16 3 1 12 16:45 10

IV. třída, skupina A

13. kolo: Životice-Hodslavice - Mořkov B 0:1, Skotnice B-Mošnov - Vlčovice-Mniší B 4:0, Nová Horka - Hostašovice 1:0, Sokol Žilina - Lubina 2:1, Bernartice nad Odrou - Ženklava 3:5

20. kolo: Nová Horka - Skotnice B-Mošnov 1:0

1. Nová Horka 18 15 1 2 57:15 46
2. Žilina 17 14 1 2 53:21 43
3. Ženklava 17 11 0 6 49:29 33
4. Skotnice B 18 8 4 6 40:30 28
5. Lubina 18 8 3 7 36:27 27
6. Veřovice B 15 6 5 4 30:23 23
7. Mořkov B 18 6 3 9 22:41 21
8. Životice 17 6 2 9 26:36 20
9. Vlč.-Mniší B 18 6 0 12 20:42 18
10. Tichá B 16 4 3 9 23:37 15
11. Hostašovice 17 3 4 10 15:34 13
12. Bernartice n. O. 17 2 2 13 24:60 8

IV. třída, skupina B

13. kolo: Odry B - Mankovice 2:0, Pustějov - Vrchy 6:2, Bravantice - Olbramice 0:1, Heřmanice - Hájek a synové Jakubčovice B 2:2, Kravín - Bílov 12:0

1. Stachovice 17 16 1 0 80:11 49
2. Pustějov 18 11 3 4 65:25 36
3. Děrné 17 11 1 5 37:23 34
4. Jakubčovice B 18 9 4 5 58:43 31
5. Kravín 18 9 2 7 59:36 29
6. Odry B 18 7 6 5 32:34 27
7. Olbramice 17 7 3 7 38:41 24
8. Heřmanice 17 5 4 8 35:45 19
9. Vrchy 17 5 3 9 37:52 18
10. Mankovice 17 5 0 12 14:47 15
11. Bravantice 17 2 3 12 17:52 9
12. Bílov 17 2 0 15 4:67 6

DOROST

Okresní přebor

13. kolo: Kateřinice - Spálov 4:0, Příbor - Starý Jičín 2:3, Mořkov - Tichá 0:3, Trojanovice I - Suchdol nad Odrou 0:6

20. kolo: Spálov - Petřvald na Moravě 1:8, Suchdol nad Odrou - Studénka 1:1

1. Suchdol n. O. 18 15 1 2 82:12 46
2. Petřvald n. M. 16 15 1 0 66:8 46
3. Mořkov 16 9 1 6 45:30 28
4. Tichá 17 9 1 7 48:37 28
5. Spálov 18 9 1 8 43:47 28
6. Studénka 17 8 3 6 38:28 27
7. Kateřinice 17 8 1 8 41:47 25
8. Starý Jičín 17 7 2 8 33:37 23
9. Troj.-Bystré 15 4 1 10 28:51 13
10. Jeseník n. O. 16 3 3 10 33:43 12
11. Příbor 17 2 3 12 27:83 9
12. Trojanovice I 16 1 2 13 18:79 5

Okresní soutěž

13. kolo: Pustějov - Štramberk 5:1, Kunín - Lichnov 1:2, Žilina - Lubina nehráno

20. kolo: Kunín - Sedlnice 0:0, Straník - Libhošť 2:1, Lubina - Lichnov 1:1

1. Lubina 16 13 2 1 57:15 41
2. Pustějov 15 12 1 2 51:20 37
3. Lichnov 17 9 2 6 47:30 29
4. Kunín 16 8 2 6 31:29 26
5. Štramberk 15 6 3 6 37:34 21
6. Vražné 13 6 2 5 57:36 20
7. Sedlnice 15 6 2 7 21:56 20
8. Rybí 16 6 0 10 33:43 18
9. Straník 16 4 0 12 19:54 12
10. Libhošť 15 3 1 11 25:42 10
11. Žilina 14 3 1 10 19:38 10

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

13. kolo: Skotnice - Štramberk 2:4, Kunín - Hostašovice 0:0, Mořkov - Tísek 1:1, Kateřinice - Suchdol nad Odrou 0:4

20. kolo: Příbor - Petřvald na Moravě 3:1, Kunín - Skotnice 3:0, Kateřinice - Štramberk 1:8, Suchdol nad Odrou - Veřovice 4:1, Tísek - Hostašovice 4:2

21. kolo: Štramberk - Mořkov 6:0

1. Štramberk 20 16 3 1 93:22 51
2. Veřovice 18 13 1 4 68:22 40
3. Suchdol n. O. 18 10 4 4 47:22 34
4. Tísek 18 8 5 5 55:39 29
5. Skotnice 17 9 1 7 41:29 28
6. Hostašovice 18 8 4 6 41:32 28
7. Příbor 18 8 3 7 23:25 27
8. Mořkov 17 5 5 7 17:29 20
9. Kateřinice 19 6 2 11 29:42 20
10. Kunín 17 4 2 11 15:34 14
11. Petřvald n. M. 17 2 3 12 13:62 9
12. Vražné 15 0 1 14 11:95 1

Okresní soutěž, skupina A

11. kolo: Straník - Rybí 2:0

1. Libhošť 12 11 0 1 83:9 33
2. Vlč.-Mniší 12 10 0 2 95:10 30
3. Tichá 10 6 1 3 28:19 19
4. Troj.-Bystré 12 6 1 5 28:20 19
5. Sedlnice 10 5 0 5 19:21 15
6. Štramberk B 10 4 0 6 25:38 12
7. Lichnov 12 4 0 8 16:60 12
8. Rybí 13 4 0 9 23:69 12
9. Straník 13 1 0 12 6:77 3

Okresní soutěž, skupina B

11. kolo: Pustějov - Hladké Životice 3:5, Bernartice nad Odrou - Starý Jičín 3:5

18. kolo: Spálov - Pustějov 3:0, Bartošovice - Hladké Životice 4:0

1. Starý Jičín 10 10 0 0 66:8 30
2. Spálov 11 8 0 3 49:17 24
3. Bartošovice 10 8 0 2 30:18 24
4. Jeseník n. O. 9 5 0 4 18:22 15
5. Bernartice n. O. 10 5 0 5 17:26 15
6. Bravantice 11 4 0 7 18:15 12
7. Hl. Životice 13 2 0 11 14:60 6
8. Pustějov 12 1 0 11 11:57 3

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přípravka

13. kolo: Frenštát pod Radhoštěm - Bílovec 1:3

16. kolo: Studénka - Nový Jičín B 3:1, Nový Jičín - Frenštát pod Radhoštěm 3:0

1. Nový Jičín 14 13 0 1 55:10 39
2. Fulnek 11 10 0 1 57:17 30
3. Kopřivnice 14 9 1 4 68:24 28
4. Bílovec 14 9 1 4 46:37 28
5. Studénka 14 6 0 8 29:38 18
6. Kopřivnice B 12 4 1 7 29:32 13
7. Odry 12 4 1 7 35:48 13
8. Nový Jičín B 13 3 2 8 18:34 11
9. Frenštát p. R. 13 3 0 10 30:43 9
10. Tísek 13 1 0 12 10:94 3

Okresní soutěž, skupina A

9. kolo: Lichnov - Kateřinice 2:4, Vlčovice-Mniší - Mořkov 2:2, Štramberk - Veřovice 13:2

1. Štramberk 10 8 0 2 83:17 24
2. Tichá 9 8 0 1 68:8 24
3. Kateřinice 9 7 0 2 37:13 21
4. Veřovice 9 4 0 5 36:52 12
5. Mořkov 8 3 1 4 25:26 10
6. Vlč.-Mniší 10 1 1 8 11:83 4
7. Lichnov 9 0 0 9 14:75 0

Okresní soutěž, skupina B

9. kolo: Suchdol nad Odrou - Pustějov 7:0, Kujavy - Bartošovice 0:6

1. Bartošovice 11 8 1 2 49:14 25
2. Libhošť 10 8 0 2 68:23 24
3. Kujavy 11 6 1 4 40:33 19
4. Suchdol n. O. 11 6 1 4 38:32 19
5. Jeseník n. O. 10 5 2 3 22:31 17
6. Kunín 10 4 0 6 30:32 12
7. Vel. Albrechtice 10 1 2 7 7:28 5
8. Pustějov 11 0 1 10 6:67 1

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

13. kolo: Frenštát pod Radhoštěm - Bílovec 1:3

16. kolo: Studénka - Nový Jičín B 2:4, Nový Jičín - Frenštát pod Radhoštěm 1:1

1. Bílovec 14 12 1 1 78:13 37
2. Nový Jičín B 12 10 1 1 61:8 31
3. Frenštát p. R. 13 9 1 3 55:18 28
4. Odry 12 8 1 3 42:23 25
5. Tísek 13 4 3 6 28:37 15
6. opřivnice 14 4 1 9 30:43 13
7. Studénka 14 4 1 9 36:51 13
8. Nový Jičín 14 3 2 9 11:56 11
9. Kopřivnice B 11 3 1 7 17:50 10
10. Fulnek 11 1 0 10 14:73 3

Zdroj OFS Nový Jičín

8.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rychlovlak. Ilustrační foto.

Proč nejezdí vlaky rychleji

Den se záchranáři ve Frenštátě pod Radhoštěm přilákal řadu zvědavců.
12

OBRAZEM: Frenštátské hřiště ovládli hasiči i záchranáři

Po pivobraní má Nový Jičín i medobraní

Premiérová snůška přinesla 15 kilogramů pochoutky, která bude dále sloužit k propagačním účelům města Nový Jičín.

S bagrem a hráběmi na pstruhy. Ryb pak přibylo

Ochránci přírody společně s lesníky a rybáři vytvořili v Beskydech umělá trdliště a školky pro pstruhy.

Na Severce budou mít lanovou dráhu

Pokud všechno vyjde, bude Ski areál Severka prvním v Těšínských Beskydech (nepočítáme-li Javorový), kde budou mít lanovou dráhu. O její vybudování majitel usiluje už několik let. Zdá se, že by se stavba konečně mohla pohnout kupředu.

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Do nejvyšších partií Jeseníků vyráží v těchto týdnech parta s křovinořezy. V chráněných lokalitách sekají borůvčí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení