VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové tabulky

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, starších žáků, starší přípravky a mladší přípravky.

22.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Radek Pavlík

MUŽI

Okresní přebor

14. kolo: Spálov - Velké Albrechtice 1:3, Rybí - Trojanovice I 4:1, Tísek - Mořkov 3:1, Kunín - Jeseník nad Odrou 1:5, Štramberk - Kopřivnice 3:2, Zbyslavice - Skotnice 4:4, 15. kolo: Kopřivnice - Jeseník nad Odrou 1:2, 21. kolo: Štramberk - Tísek 6:2, 22. kolo: Mořkov - Sedlnice 3:0, 23. kolo: Zbyslavice - Trojanovice I 2:1, Kunín - Sedlnice 1:5

1. Nový Jičín B 24 20 2 2 61:25 62
2. Jeseník n. O. 24 13 6 5 83:37 45
3. Kopřivnice 24 13 5 6 53:29 44
4. Kunín 25 12 6 7 37:36 42
5. Štramberk 24 11 6 7 58:36 39
6. Trojanovice I 24 10 6 8 49:39 36
7. Skotnice 23 8 8 7 41:46 32
8. Sedlnice 23 10 1 12 44:50 31
9. Mořkov 24 10 1 13 51:63 31
10. Zbyslavice 26 8 4 14 44:72 28
11. V. Albrechtice 25 8 4 13 42:76 28
12. Spálov 24 6 9 9 43:51 27
13. Rybí 24 6 2 16 44:60 20
14. Tísek 24 1 6 17 22:52 9

III. třída

12. kolo: Bordovice - Jistebník nad Odrou 1:4, Bravinné - Bartošovice 10:4, Hladké Životice - Petřvald na Moravě B 4:0, Vražné - Fulnek B 3:0, 19. kolo: Petřvald na Moravě B - Trojanovice-Bystré 2:1, 21. kolo: Kujavy - Bordovice 2:3, Bravinné - Jistebník nad Odrou 0:4

1. Bordovice 20 14 2 4 49:23 44
2. Jistebník n. O. 20 14 1 5 47:22 43
3. Bravinné 19 11 2 6 49:30 35
4. Hl. Životice 19 9 5 5 43:32 32
5. Fulnek B 18 8 2 8 36:28 26
6. Vražné 18 6 6 6 39:38 24
7. Bartošovice 20 7 2 11 34:46 23
8. Petřvald n. M. B 19 6 4 9 28:42 22
9. Kujavy 18 6 2 10 27:46 20
10. Troj.-Bystré 18 4 3 11 26:39 15
11. Straník 17 3 1 13 17:49 10

IV. třída, skupina A

12. kolo: Mořkov B - Bernartice nad Odrou 6:0, Lubina - Ženklava 5:3, Hostašovice - Žilina 1:6, Veřovice B - Nová Horka 3:0, Vlčovice-Mniší B - Tichá B 2:2, Životice-Hodslavice - Skotnice B-Mošnov 2:2, 21. kolo: Hostašovice - Bernartice nad Odrou 1:0, 22. kolo: Žilina - Veřovice B 4:0

1. Nová Horka 21 17 1 3 64:20 52
2. Žilina 20 16 1 3 66:25 49
3. Ženklava 21 13 0 8 62:40 39
4. Lubina 21 11 3 7 48:32 36
5. Skotnice B 20 8 6 6 43:33 30
6. Veřovice B 20 8 6 6 37:31 30
7. Životice 20 7 3 10 32:44 24
8. Mořkov B 20 7 3 10 30:46 24
9. Tichá B 19 5 5 9 28:40 20
10. Vlč.-Mniší B 21 6 1 14 25:51 19
11. Hostašovice 21 4 5 12 19:45 17
12. Bernartice n. O. 20 2 2 16 25:72 8

IV. třída, skupina B

12. kolo: Stachovice - Bílov 6:0, Hájek a synové Jakubčovice B - Kravín 5:3, Olbramice - Heřmanice 1:2, Mankovice - Pustějov 1:2, Děrné - Odry B 1:0, 20. kolo: Stachovice - Pustějov 5:0, 21. kolo: Olbramice - Bílov 10:1

1. Stachovice 21 20 1 0 99:12 61
2. Pustějov 22 13 3 6 72:37 42
3. Jakubčovice B 22 12 5 5 77:52 41
4. Děrné 20 12 2 6 39:27 38
5. Odry B 21 8 7 6 40:41 31
6. Kravín 20 9 2 9 63:46 29
7. Olbramice 21 8 3 10 54:51 27
8. Heřmanice 19 6 5 8 39:48 23
9. Vrchy 18 5 4 9 41:56 19
10. Mankovice 19 5 1 13 16:50 16
11. Bravantice 18 2 3 13 18:60 9
12. Bílov 21 2 2 17 9:87 8

DOROST

Okresní přebor

12. kolo: Spálov - Suchdol nad Odrou 1:2, Tichá - Trojanovice I 8:0, Jeseník nad Odrou - Mořkov 2:2, Studénka - Trojanovice-Bystré 6:1, Starý Jičín - Petřvald na Moravě 0:4, Kateřinice - Příbor 4:5

1. Suchdol n. O. 21 18 1 2 87:13 55
2. Petřvald n. M. 19 17 1 1 73:9 52
3. Studénka 21 12 3 6 58:30 39
4. Tichá 19 11 1 7 61:39 34
5. Mořkov 19 10 2 7 49:35 32
6. Spálov 20 10 1 9 51:49 31
7. Starý Jičín 21 8 3 10 36:44 27
8. Kateřinice 19 8 1 10 46:54 25
9. Jeseník n. O. 18 3 4 11 35:46 13
10. Troj.-Bystré 18 4 1 13 31:65 13
11. Příbor 19 3 3 13 32:93 12
12. Trojanovice I 20 1 3 16 19:101 6

Okresní soutěž

12. kolo: Lubina - Straník 4:0, Lichnov - Žilina 2:0, Štramberk - Kunín 0:7, Libhošť - Pustějov 4:1, Vražné - Sedlnice 5:6, 21. kolo: Štramberk - Straník 0:1, Libhošť - Žilina 1:6, 22. kolo: Pustějov - Vražné 1:2

1. Lubina 18 15 2 1 64:16 47
2. Pustějov 19 13 1 5 58:28 40
3. Lichnov 20 12 2 6 54:33 38
4. Kunín 18 9 2 7 39:32 29
5. Štramberk 19 8 3 8 48:45 27
6. Vražné 17 7 3 7 67:47 24
7. Sedlnice 17 7 2 8 29:66 23
8. Rybí 18 7 0 11 36:49 21
9. Straník 19 5 0 14 22:61 15
10. Libhošť 19 4 2 13 32:56 14
11. Žilina 16 4 1 11 25:41 13

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

12. kolo: Hostašovice - Mořkov 0:1, Vražné - Skotnice 1:7, 19. kolo: Skotnice - Mořkov 2:1, Petřvald na Moravě - Kunín 1:6, 21. kolo: Hostašovice - Suchdol nad Odrou 1:1, Skotnice - Petřvald na Moravě 7:1

1. Štramberk 22 18 3 1 102:22 57
2. Veřovice 21 14 1 6 77:26 43
3. Skotnice 22 14 1 7 61:32 43
4. Suchdol n. O. 21 12 5 4 54:24 41
5. Hostašovice 22 10 5 7 57:35 35
6. Tísek 20 9 5 6 57:41 32
7. Příbor 20 9 4 7 31:25 31
8. Mořkov 21 6 6 9 19:32 24
9. Kateřinice 20 6 2 12 32:46 20
10. Kunín 20 6 2 12 26:40 20
11. Petřvald n. M. 22 2 3 17 16:99 9
12. Vražné 19 0 1 18 13:123 1

Okresní soutěž, skupina A

10. kolo: Sedlnice - Tichá 0:9, 11. kolo: Sedlnice - Vlčovice-Mniší 0:10, 14. kolo: Straník - Trojanovice-Bystré 0:3, Rybí - Tichá 8:2, 18. kolo: Vlčovice-Mniší - Tichá 4:2, Trojanovice-Bystré - Sedlnice 3:0

1. Libhošť 15 14 0 1 99:12 42
2. Vlč.-Mniší 16 13 0 3 122:18 39
3. Troj.-Bystré 16 9 2 5 38:23 29
4. Tichá 15 7 1 7 43:35 22
5. Sedlnice 15 6 0 9 26:53 18
6. Rybí 15 6 0 9 38:73 18
7. Štramberk B 13 5 1 7 29:46 16
8. Lichnov 14 4 0 10 21:71 12
9. Straník 15 1 0 14 6:91 3

Okresní soutěž, skupina B

13. kolo: Bartošovice - Starý Jičín 1:4, 14. kolo: Spálov - Bartošovice 4:1, Starý Jičín - Bravantice 5:0, 18. kolo: Bernartice nad Odrou - Jeseník nad Odrou 1:2

1. Starý Jičín 13 13 0 0 80:12 39
2. Spálov 13 9 0 4 56:23 27
3. Bartošovice 14 9 0 5 40:29 27
4. Jeseník n. O. 13 9 0 4 27:25 27
5. Bernartice n. O. 13 6 0 7 23:36 18
6. Bravantice 14 4 0 10 19:27 12
7. Hl. Životice 13 2 0 11 14:60 6
8. Pustějov 13 1 0 12 12:59 3

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

18. kolo: Bílovec - Fulnek 2:3, Tísek - Nový Jičín B 2:15, Studénka - Kopřivnice B 0:0

1. Nový Jičín 15 14 0 1 57:10 42
2. Fulnek 13 12 0 1 82:19 36
3. Kopřivnice 16 11 1 4 77:26 34
4. Bílovec 15 9 1 5 48:40 28
5. Studénka 17 7 1 9 35:47 22
6. Kopřivnice B 15 5 2 8 33:35 17
7. Nový Jičín B 15 4 2 9 35:39 14
8. Odry 12 4 1 7 35:48 13
9. Frenštát p. R. 15 3 0 12 34:53 9
10. Tísek 15 1 0 14 12:131 3

Okresní soutěž, skupina A

13. kolo: Kateřinice - Veřovice 17:0

1. Tichá 11 10 0 1 92:8 30
2. Kateřinice 12 10 0 2 64:17 30
3. Štramberk 12 9 0 3 93:21 27
4. Mořkov 12 4 1 7 29:63 13
5. Veřovice 12 4 0 8 39:84 12
6. Vlč.-Mniší 12 2 1 9 15:90 7
7. Lichnov 11 1 0 10 29:78 3

Okresní soutěž, skupina B

13. kolo: Kunín - Libhošť 4:1

1. Bartošovice 13 10 1 2 63:15 31
2. Libhošť 13 9 0 4 76:32 27
3. Suchdol n. O. 13 8 1 4 44:34 25
4. Kujavy 13 6 2 5 42:37 20
5. Jeseník n. O. 12 5 2 5 24:48 17
6. Kunín 12 5 1 6 35:34 16
7. V. Albrechtice 11 1 2 8 8:31 5
8. Pustějov 11 0 1 10 6:67 1

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

18. kolo: Bílovec - Fulnek 13:1, Tísek - Nový Jičín B 0:6, Studénka - Kopřivnice B 5:2

1. Bílovec 15 13 1 1 91:14 40
2. Nový Jičín B 15 13 1 1 80:8 40
3. Frenštát p. R. 15 11 1 3 62:19 34
4. Odry 12 8 1 3 42:23 25
5. Studénka 17 6 1 10 44:56 19
6. Tísek 15 4 3 8 28:46 15
7. Kopřivnice 16 4 1 11 31:52 13
8. Nový Jičín 14 3 2 9 11:56 11
9. Kopřivnice B 14 3 1 10 19:66 10
10. Fulnek 13 2 0 11 18:86 6

Zdroj OFS Nový Jičín

22.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

CYKLISTA novojičínské stáje Team Forman Cinelli Jakub Bittner při vítězném dojezdu v nedávné Grand Prix Forman. 

Jakub Bittner je u Formanu spokojený

Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda v Příboře.

Senioři mohou trávit podzim v Příboře v muzejní škole

Extraligovou Kopřivnici čeká Valašský pohár

Extraligové házenkáře Kopřivnice, kteří jsou v plné přípravě na blížící se sezonu tuzemské nejvyšší soutěže, kterou odstartují 9. září na palubovce Nového Veselí, čeká tento pátek a sobotu turnaj na Valašsku, který pořádá celek HC Robe Zubří. 

Spadla klec. Policisté dopadli sériového zloděje jízdních kol

Novojičínsko - Pět bicyklů v rozmezí ani ne tří měsíců. Taková je bilance čtyřiadvacetiletého zloděje kol ze Zubří na Vsetínsku, který se opakovaně dopouštěl krádeží v Kopřivnici a ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jeho řádění však před pár dny zatnuli tipec kopřivničtí policisté.

Okolí rybníků provoní o víkendu rybí speciality

Jubilejní čtyřicáté Bítovské rybí hody přinesou o nadcházející sobotě 19. srpna voňavé rybí speciality, hudbu i zábavu pro děti.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení