VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové tabulky

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu a starších žáků.

29.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

MUŽI

Okresní přebor

17. kolo: Mořkov - Trojanovice I 0:1, 18. kolo: Spálov - Mořkov 1:1, Kunín - Trojanovice I 3:0, Rybí - Skotnice 1:4, Tísek - Sedlnice 8:0, Jeseník nad Odrou - Nový Jičín B 0:1, 22. kolo: Spálov - Kopřivnice 5:0, Rybí - Štramberk 3:2, Tísek - Jeseník nad Odrou 0:3, 23. kolo: Štramberk - Velké Albrechtice 5:1, Skotnice - Kopřivnice 2:1, 25. kolo: Sedlnice - Skotnice 1:1

1. Nový Jičín B 26 22 2 2 65:26 68
2. Jeseník n. O 26 14 6 6 84:38 48
3. Kunín 26 13 6 7 40:34 45
4. Kopřivnice 26 13 5 8 54:36 44
5. Štramberk 26 12 6 8 65:40 42
6. Trojanovice I 26 11 6 9 50:42 39
7. Skotnice 26 10 9 7 48:49 39
8. Mořkov 26 10 2 14 52:65 32
9. Sedlnice 26 10 2 14 46:62 32
10. Spálov 26 7 10 9 49:52 31
11. Zbyslavice 26 8 4 14 44:72 28
12. Vel. Albrechtice 26 8 4 14 43:81 28
13. Rybí 26 7 2 17 48:66 23
14. Tísek 26 2 6 18 30:55 12

III. třída

16. kolo: Straník - Troj.-Bystré 1:3, Kujavy - Fulnek B 4:2, Bravinné - Vražné 3:0, 20. kolo: Straník - Hladké Životice 0:2, 21. kolo: Vražné - Trojanovice-Bystré 0:1, Fulnek B - Petřvald na Moravě B 3:2

1. Bordovice 20 14 2 4 49:23 44
2. Jistebník n. O. 20 14 1 5 47:22 43
3. Bravinné 20 12 2 6 52:30 38
4. Hl. Životice 20 10 5 5 45:32 35
5. Fulnek B 20 9 2 9 41:34 29
6. Vražné 20 6 6 8 39:42 24
7. Kujavy 20 7 3 10 34:51 24
8. Bartošovice 20 7 2 11 34:46 23
9. Petřvald n. M. B 20 6 4 10 30:45 22
10. Troj.-Bystré 20 6 3 11 30:40 21
11. Straník 20 3 2 15 21:57 11

IV. třída, skupina A

16. kolo: Mořkov B - Žilina 1:4, Ženklava - Nová Horka 4:7, Bernartice nad Odrou - Tichá B 3:2, Hostašovice – Životice-Hodslavice 2:3, 20. kolo: Žilina – Životice-Hodslavice 2:1

1. Nová Horka 22 19 1 2 74:21 58
2. Žilina 22 18 1 3 72:27 55
3. Ženklava 22 13 0 9 66:47 39
4. Lubina 21 11 3 7 48:32 36
5. Skotnice B 20 8 6 6 43:33 30
6. Veřovice B 21 7 6 8 34:37 27
7. Životice 22 8 3 11 36:48 27
8. Mořkov B 21 7 3 11 31:50 24
9. Vlč.-Mniší B 22 7 1 14 28:51 22
10. Tichá B 20 5 5 10 30:43 20
11. Hostašovice 22 4 5 13 21:48 17
12. Bernartice n. O. 21 3 2 16 28:74 11

IV. třída, skupina B

16. kolo: Stachovice - Heřmanice 1:1, Kravín - Bravantice 8:3, Olbramice - Děrné 2:1, Vrchy - Mankovice 3:2, 21. kolo: Vrchy - Kravín 2:4, Mankovice - Heřmanice 1:2

1. Stachovice 22 20 2 0 100:13 62
2. Pustějov 22 13 3 6 72:37 42
3. Kravín 22 12 2 8 76:47 38
4. Jakubčovice B 22 11 5 6 73:53 38
5. Děrné 22 12 2 8 40:33 38
6. Odry B 21 8 7 6 40:41 31
7. Olbramice 22 9 3 10 56:52 30
8. Heřmanice 22 8 6 8 46:50 30
9. Vrchy 22 7 4 11 50:67 25
10. Mankovice 21 5 1 15 19:55 16
11. Bravantice 20 3 3 14 24:69 12
12. Bílov 22 2 2 18 11:90 8

DOROST

Okresní přebor

13. kolo: Jeseník nad Odrou - Troj.-Bystré 4:3, 14. kolo: Jeseník nad Odrou - Petřvald na Moravě 2:6, 16. kolo: Spálov - Mořkov 2:1, Trojanovice I - Trojanovice-Bystré 1:0, Jeseník nad Odrou - Kateřinice 8:0, Studénka - Starý Jičín 4:1, 20. kolo: Příbor - Troj.-Bystré 6:2, Mořkov - Kateřinice 4:1, 21. kolo: Tichá - Spálov 4:2

1. Petřvald n. M. 21 19 1 1 82:11 58
2. Suchdol n. O. 21 18 1 2 87:13 55
3. Studénka 22 13 3 6 62:31 42
4. Tichá 21 13 1 7 67:41 40
5. Mořkov 22 12 2 8 58:38 38
6. Spálov 22 11 1 10 55:54 34
7. Starý Jičín 22 8 3 11 37:48 27
8. Kateřinice 22 8 1 13 48:68 25
9. Jeseník n. O. 22 5 4 13 49:57 19
10. Troj.-Bystré 22 5 1 16 38:77 16
11. Příbor 21 4 3 14 38:98 15
12. Trojanovice I 22 2 3 17 20:105 9

Okresní soutěž

13. kolo: Vražné - Rybí 3:1, 16. kolo: Rybí - Žilina 5:0, Straník - Kunín 1:2, 21. kolo: Sedlnice - Pustějov 3:2, 22. kolo: Žilina - Štramberk 1:3

1. Lubina 18 15 2 1 64:16 47
2. Pustějov 20 14 1 5 63:28 43
3. Lichnov 20 12 2 6 54:33 38
4. Kunín 19 10 2 7 41:33 32
5. Štramberk 20 9 3 8 51:46 30
6. Sedlnice 19 9 2 8 40:69 29
7. Vražné 18 8 3 7 70:48 27
8. Rybí 20 8 0 12 42:52 24
9. Straník 20 5 0 15 23:63 15
10. Žilina 18 4 1 13 26:49 13
11. Libhošť 20 3 2 15 30:67 11

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

20. kolo: Mořkov - Vražné 5:0

1. Štramberk 22 18 3 1 102:22 57
2. Veřovice 22 15 1 6 79:26 46
3. Suchdol n. O. 22 13 5 4 59:27 44
4. Skotnice 22 14 1 7 61:32 43
5. Hostašovice 22 10 5 7 57:35 35
6. Tísek 21 10 5 6 60:41 35
7. Příbor 22 10 4 8 41:31 34
8. Mořkov 22 7 6 9 24:32 27
9. Kunín 21 6 2 13 26:42 20
10. Kateřinice 22 6 2 14 33:56 20
11. Petřvald n. M. 22 2 3 17 16:99 9
12. Vražné 20 0 1 19 13:128 1

Okresní soutěž, skupina A

13. kolo: Tichá - Lichnov 8:0, 14. kolo: Lichnov - Sedlnice 3:1, 18. kolo: Straník - Štramberk B 1:4

1. Libhošť 15 14 0 1 99:12 42
2. Vlč.-Mniší 16 13 0 3 122:18 39
3. Troj.-Bystré 16 9 2 5 38:23 29
4. Tichá 16 8 1 7 51:35 25
5. Štramberk B 14 6 1 7 33:47 19
6. Sedlnice 16 6 0 10 27:56 18
7. Rybí 15 6 0 9 38:73 18
8. Lichnov 16 5 0 11 24:80 15
9. Straník 16 1 0 15 7:95 3

Okresní soutěž, skupina B

13. kolo: Hladké Životice - Spálov nehlášeno

1. Starý Jičín 13 13 0 0 80:12 39
2. Spálov 13 9 0 4 56:23 27
3. Bartošovice 14 9 0 5 40:29 27
4. Jeseník n. O. 13 9 0 4 27:25 27
5. Bernartice n. O. 14 6 1 7 26:39 19
6. Bravantice 14 4 0 10 19:27 12
7. Hl. Životice 13 2 0 11 14:60 6
8. Pustějov 14 1 1 12 15:62 4

Zdroj OFS Nový Jičín

29.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Druholigové hokejisty Nového Jičína (v bílém) a Kopřivnice čeká odveta v úterý 22. srpna.

Start přípravy: Hokejisté Kopřivnice otočili duel v Novém Jičíně

Fotbalisté Petřvaldu na Moravě (v bílém) zahájili nový ročník dělbou bodů.

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Novojičínsko - Roli favorita potvrdil hned na úvod Fulnek, který roznesl Vlčovice 7:0. Kopřivnice pak doma podlehla v divokém zápase nováčkovi z Hukvald 2:5.  

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Užili si dovolenou i festivaly. Teď už krajští lídři vyhlížejí volby

/ANKETA, KANDIDÁTKY PRO VOLBY 2017/ Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 20. a 21. října, do včerejška ale musely strany podat své kandidátky. Kdo jsou lídři v Moravskoslezském kraji a jak v létě nabírali síly do předvolebních soubojů?  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení