VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky a tabulky víkendových fotbalových soutěží OFS Nový Jičín. (cas)

4.10.2011
SDÍLEJ:

Fotbalové soutěže OFS Nový Jičín pokračovaly o víkendu dalším kolem.Foto: Deník/Jan Kešelák

MUŽI


Okresní přebor


9. kolo:
Stachovice - Bartošovice 1:3, Skotnice - Příbor 2:1, Bordovice - Mořkov 0:0, Jistebník nad Odrou - Štramberk 3:0, Sedlnice - Trojanovice I 0:6, Kunín - Velké Albrechtice 1:3, Hladké Životice - Zbyslavice 1:3


1. Skotnice 9 7 2 0 30:7 23
2. Mořkov 9 6 3 0 22:5 21
3. Bordovice 9 6 2 1 31:14 20
4. Jistebník n. O. 9 5 3 1 20:11 18
5. Stachovice 9 5 2 2 23:13 17
6. Vel. Albrechtice 9 4 2 3 15:18 14
7. Trojanovice I 9 4 0 5 26:20 12
8. Kunín 9 3 2 4 14:16 11
9. Štramberk 9 3 2 4 20:23 11
10. Zbyslavice 9 3 1 5 13:25 10
11. Bartošovice 9 2 2 5 10:24 8
12. Příbor 9 2 0 7 15:23 6
13. Hladké Životice 9 1 1 7 13:30 4
14. Sedlnice 9 0 2 7 8:31 2


III. třída


9. kolo:
Pustějov - Vražné 2:0, Bravinné - Trojanovice-Bystré 3:4, Studénka - Žilina 2:1, Spálov - Nová Horka 6:1, Petřvald na Moravě B - Rybí 1:1, Fulnek - Tísek 3:0


1. Fulnek 9 6 2 1 29:7 20
2. Tísek 9 5 2 2 19:10 17
3. Žilina 9 4 4 1 16:7 16
4. Spálov 9 4 3 2 22:17 15
5. Rybí 9 4 1 4 17:16 13
6. Troj.-Bystré 9 3 3 3 22:23 12
7. Pustějov 9 3 3 3 17:19 12
8. Studénka 9 3 2 4 16:13 11
9. Vražné 9 3 2 4 22:22 11
10. Petřvald n. M. B 9 2 5 2 15:24 11
11. Bravinné 9 2 1 6 15:29 7
12. Nová Horka 9 1 0 8 7:30 3


IV. třída, skupina A


9. kolo:
Tichá B - Veřovice B 1:1, Bartošovice B - Hostašovice 3:2, Skotnice B-Mošnov - Bernartice nad Odrou 5:0, Mořkov B - Straník 1:2, Lubina - Vlčovice-Mniší B 1:2, Hodslavice - Ženklava 1:3


1. Skotnice B 9 7 1 1 26:11 22
2. Straník 9 6 2 1 23:13 20
3. Hodslavice 9 6 0 3 28:15 18
4. Lubina 9 4 3 2 18:12 15
5. Vlč.-Mniší B 9 5 0 4 17:15 15
6. Ženklava 9 4 2 3 23:18 14
7. Bartošovice B 9 3 2 4 11:21 11
8. Hostašovice 9 3 0 6 15:21 9
9. Tichá B 9 2 2 5 12:16 8
10. Veřovice B 9 2 2 5 13:19 8
11. Bernartice n. O. 9 2 2 5 13:25 8
12. Mořkov B 9 2 0 7 9:22 6


IV. třída, skupina B


9. kolo:
Pustějov B - Velké Albrechtice B 1:1, Heřmanice - Bravantice 3:1, Kujavy - Mankovice 2:2, Vrchy - Lubojaty 6:1, Děrné - Kravín 4:0, Olbramice - Odry B 5:2


1. Olbramice 9 6 3 0 25:10 21
2. Heřmanice 9 6 1 2 22:12 19
3. Děrné 9 5 3 1 31:17 18
4. Odry B 9 5 2 2 34:19 17
5. Mankovice 9 5 1 3 29:17 16
6. Kravín 9 5 1 3 21:21 16
7. Vel. Albrechtice B 9 2 4 3 18:25 10
8. Lubojaty 9 3 1 5 12:26 10
9. Kujavy 9 2 2 5 18:25 8
10. Bravantice 9 2 1 6 17:23 7
11. Vrchy 9 2 1 6 24:41 7
12. Pustějov B 9 0 2 7 11:26 2


DOROST


Okresní přebor


9. kolo:
Pustějov - Rybí 0:4, Tichá - Starý Jičín 1:3, Libhošť - Mořkov 1:3, Studénka - Štramberk 5:0, Kateřinice - Trojanovice I 0:3, Kunín - Vražné 3:3, Spálov - Lichnov 10:1


1. Mořkov 9 7 1 1 35:6 22
2. Kateřinice 9 7 1 1 27:12 22
3. Starý Jičín 8 7 0 1 28:8 21
4. Studénka 8 6 1 1 38:14 19
5. Trojanovice I 9 5 3 1 19:15 18
6. Spálov 9 5 0 4 27:21 15
7. Lichnov 8 4 1 3 18:22 13
8. Štramberk 9 3 0 6 13:18 9
9. Kunín 9 2 2 5 16:25 8
10. Libhošť 8 2 1 5 7:17 7
11. Vražné 8 2 1 5 11:26 7
12. Rybí 9 1 2 6 13:32 5
13. Tichá 8 1 1 6 11:18 4
14. Pustějov 9 1 0 8 5:34 3


STARŠÍ ŽÁCI


Okresní přebor


9. kolo:
Libhošť - Veřovice 6:1, Kunín - Příbor 1:2, Starý Jičín - Kateřinice 5:1, Fulnek - Štramberk 0:1, Suchdol nad Odrou - Studénka 5:0


1. Suchdol n. O. 6 6 0 0 40:2 18
2. Studénka 6 4 1 1 28:10 13
3. Příbor 6 4 0 2 17:5 12
4. Kateřinice 6 4 0 2 15:12 12
5. Starý Jičín 6 3 0 3 15:16 9
6. Štramberk 6 3 0 3 10:13 9
7. Libhošť 5 2 1 2 15:10 7
8. Fulnek 6 2 0 4 12:11 6
9. Kunín 5 0 0 5 1:26 0
10. Veřovice 6 0 0 6 2:50 0


Okresní soutěž, skupina A


9. kolo:
Tichá - Ženklava 3:1, Lichnov - Trojanovice-Bystré 7:3, Sedlnice - Mořkov 0:1, Petřvald na Moravě - Straník 1:2, Rybí - Vlčovice-Mniší 0:6


1. Mořkov 6 6 0 0 36:4 18
2. Vlč.-Mniší 6 4 2 0 17:5 14
3. Tichá 6 4 1 1 21:7 13
4. Straník 6 4 0 2 17:9 12
5. Ženklava 6 3 0 3 16:17 9
6. Petřvald n. M. 6 2 0 4 14:14 6
7. Rybí 6 2 0 4 9:20 6
8. Lichnov 6 2 0 4 10:28 6
9. Troj.-Bystré 6 1 0 5 13:29 3
10. Sedlnice 6 0 1 5 5:25 1


Okresní soutěž, skupina B


9. kolo:
Pustějov - Vražné 5:2, Jistebník nad Odrou - Bravantice 1:2, Spálov - Jeseník nad Odrou 3:4, Hladké Životice - Bartošovice 0:2


1. Bartošovice 6 6 0 0 34:4 18
2. Jeseník n. O. 6 4 2 0 32:7 14
3. Bravantice 5 4 1 0 27:4 13
4. Vražné 6 2 1 3 24:20 7
5. Spálov 5 2 0 3 20:20 6
6. Hl. Životice 5 1 1 3 8:15 4
7. Pustějov 5 1 1 3 9:24 4
8. Jistebník n. O. 5 0 2 3 6:14 2
9. Děrné 5 0 0 5 3:55 0


MLADŠÍ ŽÁCI


Okresní přebor


6. kolo:
Zbyslavice - Velké Albrechtice 3:1, Veřovice - Bernartice nad Odrou 1:5, Nový Jičín - Skotnice 7:1, Starý Jičín - Kujavy nehlášeno


1. Nový Jičín 5 5 0 0 64:2 15
2. Kunín 4 4 0 0 29:2 12
3. Fulnek 5 4 0 1 33:16 12
4. Kujavy 5 3 0 2 20:18 9
5. Starý Jičín 5 3 0 2 13:26 9
6. Zbyslavice 6 3 0 3 10:36 9
7. Bernartice n. O. 5 2 0 3 12:11 6
8. Velké Albrechtice 5 0 0 5 4:19 0
9. Skotnice 3 0 0 3 3:20 0
10. Veřovice 5 0 0 5 8:46 0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA


Okresní přebor


6. kolo:
Frenštát pod Radhoštěm - Lubina 9:1, Fulnek - Nový Jičín B 6:3, Odry - Bílovec B 2:7, Bílovec - Studénka a Petřvald na Moravě - Kopřivnice nehlášeno


1. Nový Jičín 5 4 1 0 61:9 13
2. Studénka 5 3 1 1 22:12 10
3. Bílovec 4 3 1 0 20:10 10
4. Bílovec B 4 3 0 1 32:8 9
5. Kopřivnice 5 3 0 2 35:22 9
6. Frenštát p. R. 5 2 1 2 24:24 7
7. Fulnek 3 1 0 2 9:15 3
8. Odry 5 1 0 4 24:44 3
9. Nový Jičín B 3 0 2 1 7:10 2
10. Petřvald n. M. 3 0 0 3 7:40 0
11. Lubina 4 0 0 4 1:48 0


Okresní soutěž, skupina A


6. kolo:
Libhošť - Kateřinice 8:0, Vlčovice-Mniší - Lichnov 18:1, Štramberk - Hostašovice nehlášeno, Mořkov - Příbor 4:2


1. Vlč.-Mniší 6 5 0 1 52:11 15
2. Kopřivnice B 5 4 1 0 40:8 13
3. Mořkov 6 4 1 1 25:9 13
4. Hostašovice 4 3 0 1 23:8 9
5. Příbor 5 2 0 3 32:25 6
6. Libhošť 5 2 0 3 15:23 6
7. Štramberk 5 1 0 4 8:23 3
8. Lichnov 4 0 0 4 3:47 0
9. Kateřinice 4 0 0 4 1:45 0


Okresní soutěž, skupina B


6. kolo:
Tísek - Bartošovice 3:10, Pustějov - Suchdol nad Odrou nehlášeno


1. Bartošovice 4 3 0 1 30:17 9
2. Suchdol n. O. 4 3 0 1 17:12 9
3. Jeseník n. O. 4 2 0 2 29:18 6
4. Pustějov 3 2 0 1 8:6 6
5. Tísek 5 0 0 5 10:41 0


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA


Okresní přebor


6. kolo:
Frenštát pod Radhoštěm - Lubina 4:5, Fulnek - Nový Jičín B 8:1, Odry - Bílovec B 1:0, Bílovec - Studénka a Petřvald na Moravě - Kopřivnice nehlášeno


1. Studénka 5 5 0 0 70:3 15
2. Nový Jičín 5 4 0 1 47:5 12
3. Bílovec 4 4 0 0 44:3 12
4. Kopřivnice 5 3 0 2 38:18 9
5. Frenštát p. R. 5 2 0 3 16:54 6
6. Lubina 4 1 1 2 6:48 4
7. Petřvald n. M. 3 1 0 2 5:17 3
8. Odry 5 1 0 4 3:21 3
9. Fulnek 3 1 0 2 10:32 3
10. Bílovec B 4 0 1 3 6:14 1
11. Nový Jičín B 3 0 0 3 3:33 0


Zdroj OFS Nový Jičín

Autor: Jan Kešelák

4.10.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Jeseníku zažívají podařený vstup do sezony, když uspěli i ve druhém zápase, ve kterém zvítězili v Odrách 3:2.

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Frenštát jede. Vykradl Český Těšín a teď hostí nováčka

Fotbalisté Frenštátu otočili duel v Českém Těšíně a i díky dvěma trefám kanonýra Klimpara slavili vítězství 3:1.  

Bílovec neuspěl na hřišti Staré Bělé

Tým Tomáše Černína prohrál na hřišti Staré Bělé 1:4 a o první výhru v novém ročníku krajského přeboru se může pokusit v neděli, kdy doma vyzve Pustou Polom.  

Vznikla petice kvůli silnici

Přejít z jedné části Kunína do druhé je velký problém. Důvodem jsou projíždějící auta. Obyvatelé obce proto podepisují petici.

Divizní Nový Jičín stále čeká na první výhru

 Novojičínští fotbalisté nevyhráli ani ve třetím divizním kole, když padli v Hranicích. Nyní hostí v sobotu nováčka z Bohumína.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení