VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky a tabulky víkendových fotbalových soutěží OFS Nový Jičín.

18.10.2011
SDÍLEJ:

Fotbalové soutěže OFS Nový Jičín pokračovaly o víkendu dalším kolem.Foto: Deník/Jan Kešelák

MUŽI


Okresní přebor


11. kolo:
Skotnice - Bartošovice 4:1, Bordovice - Stachovice 3:1, Jistebník nad Odrou - Příbor 8:1, Sedlnice - Mořkov 1:6, Kunín - Štramberk 2:1, Hladké Životice - Trojanovice I 1:4, Zbyslavice - Velké Albrechtice 0:0


1. Skotnice 11 8 3 0 36:10 27
2. Mořkov 11 8 3 0 31:8 27
3. Bordovice 11 8 2 1 38:16 26
4. Jistebník n. O. 11 6 3 2 30:15 21
5. Trojanovice I 11 6 0 5 32:21 18
6. Stachovice 11 5 3 3 26:18 18
7. Vel. Albrechtice 11 5 3 3 20:19 18
8. Štramberk 11 4 2 5 27:25 14
9. Kunín 11 4 2 5 16:19 14
10. Zbyslavice 11 4 2 5 16:27 14
11. Bartošovice 11 2 2 7 13:31 8
12. Příbor 11 2 0 9 17:35 6
13. Hl. Životice 11 1 1 9 15:39 4
14. Sedlnice 11 0 2 9 9:43 2


III. třída


11. kolo:
Bravinné - Vražné 6:1, Studénka - Pustějov 3:1, Spálov - Trojanovice-Bystré 2:3, Petřvald na Moravě B - Žilina 0:3, Fulnek - Nová Horka 5:0, Tísek - Rybí 2:0


1. Fulnek 11 8 2 1 40:7 26
2. Tísek 11 7 2 2 25:12 23
3. Žilina 11 5 5 1 22:10 20
4. Studénka 11 5 2 4 23:17 17
5. Spálov 11 4 4 3 27:23 16
6. Troj.-Bystré 11 4 3 4 28:29 15
7. Pustějov 11 4 3 4 21:23 15
8. Petřvald n. M. B 11 3 5 3 18:28 14
9. Rybí 11 4 1 6 17:24 13
10. Vražné 11 3 2 6 25:32 11
11. Bravinné 11 3 1 7 22:33 10
12. Nová Horka 11 1 0 10 8:38 3


IV. třída, skupina A


11. kolo:
Bartošovice B - Veřovice B 1:3, Skotnice B-Mošnov - Tichá B 10:1, Mořkov B - Hostašovice 1:3, Lubina - Bernartice nad Odrou 3:1, Hodslavice - Straník 1:5, Ženklava - Vlčovice-Mniší B 0:3


1. Skotnice B 11 9 1 1 39:13 28
2. Straník 11 7 3 1 31:17 24
3. Hodslavice 11 7 0 4 34:23 21
4. Lubina 11 5 4 2 24:16 19
5. Vlč.-Mniší B 11 6 0 5 23:20 18
6. Ženklava 11 4 2 5 24:23 14
7. Veřovice B 11 4 2 5 18:21 14
8. Hostašovice 11 4 0 7 19:25 12
9. Bartošovice B 11 3 3 5 12:24 12
10. Bernartice n. O. 11 3 2 6 18:28 11
11. Tichá B 11 2 3 6 13:26 9
12. Mořkov B 11 2 0 9 10:29 6


IV. třída, skupina B


11. kolo:
Heřmanice - Velké Albrechtice B 5:6, Kujavy - Pustějov B 3:1, Vrchy - Bravantice 3:3, Děrné - Mankovice 5:1, Olbramice - Lubojaty 2:1, Odry B - Kravín 5:1


1. Olbramice 11 8 3 0 31:11 27
2. Děrné 11 7 3 1 38:19 24
3. Odry B 11 7 2 2 46:22 23
4. Heřmanice 11 7 1 3 34:20 22
5. Mankovice 11 6 1 4 33:24 19
6. Kravín 11 5 1 5 22:30 16
7. Vel. Albrechtice B 11 3 4 4 26:37 13
8. Kujavy 11 3 3 5 24:29 12
9. Lubojaty 11 3 1 7 14:30 10
10. Bravantice 11 2 3 6 23:29 9
11. Vrchy 11 2 2 7 29:47 8
12. Pustějov B 11 0 2 9 14:36 2


DOROST


Okresní přebor

11. kolo: Tichá - Rybí 6:1, Libhošť - Pustějov 8:0, Studénka - Starý Jičín 2:3, Kateřinice - Mořkov 2:0, Kunín - Štramberk 0:0, Spálov - Trojanovice I 2:1, Lichnov - Vražné 5:1


1. Kateřinice 11 9 1 1 33:13 28
2. Starý Jičín 10 9 0 1 34:11 27
3. Mořkov 11 7 2 2 36:9 23
4. Trojanovice I 11 6 3 2 28:17 21
5. Studénka 10 6 2 2 41:18 20
6. Lichnov 10 6 1 3 26:24 19
7. Spálov 10 6 0 4 29:22 18
8. Tichá 10 3 1 6 23:20 10
9. Libhošť 10 3 1 6 16:20 10
10. Štramberk 11 3 1 7 14:22 10
11. Kunín 11 2 3 6 16:33 9
12. Vražné 9 2 1 6 12:31 7
13. Rybí 11 1 2 8 14:41 5
14. Pustějov 11 1 0 10 6:47 3

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

3. kolo: Štramberk - Veřovice 9:2, Kateřinice - Studénka 4:2, Příbor - Suchdol nad Odrou 1:1, Libhošť - Fulnek 3:3, Kunín - Starý Jičín 2:1

1. Suchdol nad Odrou 8 7 1 0 43:4 22
2. Kateřinice 8 5 0 3 20:16 15
3. Studénka 8 4 2 2 32:16 14
4. Příbor 8 4 1 3 18:9 13
5. Štramberk 8 4 1 3 21:17 13
6. Starý Jičín 8 4 0 4 17:18 12
7. Libhošť 8 3 2 3 22:16 11
8. Fulnek 8 3 1 4 18:14 10
9. Kunín 8 1 0 7 6:34 3
10. Veřovice 8 1 0 7 7:60 3

Okresní soutěž, skupina A


3. kolo:
Ženklava - Straník 1:1, Mořkov - Vlčovice-Mniší 5:0, Trojanovice-Bystré - Rybí nehlášeno, Tichá - Petřvald na Moravě nehlášeno, Lichnov - Sedlnice 5:0


1. Mořkov 8 8 0 0 47:4 24
2. Vlč.-Mniší 8 5 2 1 19:10 17
3. Tichá 7 5 1 1 32:8 16
4. Straník 8 4 1 3 18:12 13
5. Lichnov 8 4 0 4 17:28 12
6. Ženklava 8 3 1 4 17:20 10
7. Petřvald n. M. 7 3 0 4 17:15 9
8. Rybí 7 2 0 5 9:26 6
9. Troj.-Bystré 7 1 0 6 14:32 3
10. Sedlnice 8 0 1 7 6:41 1

Okresní soutěž, skupina B


3. kolo:
Jeseník nad Odrou - Bartošovice 2:1, Bravantice - Hladké Životice 11:0, Pustějov - Děrné nehlášeno, Jistebník nad Odrou - Spálov nehráno

1. Jeseník n. O. 8 6 2 0 37:9 20
2. Bravantice 7 6 1 0 53:4 19
3. Bartošovice 7 6 0 1 35:6 18
4. Spálov 6 3 0 3 24:21 9
5. Vražné 7 2 1 4 25:23 7
6. Jistebník n. O. 6 1 2 3 8:15 5
7. Pustějov 6 1 1 4 11:28 4
8. Hl. Životice 7 1 1 5 9:29 4
9. Děrné 6 0 0 6 3:70 0

MLADŠÍ ŽÁCI


Okresní přebor


8. kolo:
Zbyslavice - Veřovice 3:0, Nový Jičín - Velké Albrechtice nehlášeno, Fulnek - Bernartice nad Odrou 4:0, Starý Jičín - Skotnice 0:1, Kujavy - Kunín 0:4


1. Fulnek 8 7 0 1 44:21 21
2. Nový Jičín 6 6 0 0 69:3 18
3. Kunín 7 6 0 1 38:4 18
4. Kujavy 8 4 1 3 29:25 13
5. Zbyslavice 8 4 0 4 13:42 12
6. Starý Jičín 8 3 1 4 16:34 10
7. Bernartice n. O. 8 3 0 5 18:20 9
8. Veřovice 8 1 1 6 14:53 4
9. Skotnice 7 1 0 6 9:33 3
10. Vel. Albrechtice 6 0 1 5 7:22 1

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

3. kolo: Bílovec B - Nový Jičín B 4:1
8. kolo: Frenštát pod Radhoštěm - Fulnek 8:4, Odry - Lubina 11:0, Bílovec - Nový Jičín B nehlášeno, Nový Jičín - Bílovec B nehlášeno, Petřvald na Moravě - Studénka 3:0

1. Nový Jičín 6 5 1 0 73:10 16
2. Bílovec 6 5 1 0 39:13 16
3. Bílovec B 7 5 0 2 45:18 15
4. Frenštát p. R. 7 4 1 2 36:28 13
5. Kopřivnice 6 4 0 2 43:25 12
6. Studénka 8 3 1 4 24:38 10
7. Odry 7 3 0 4 44:45 9
8. Nový Jičín B 6 1 2 3 14:23 5
9. Fulnek 6 1 1 4 16:32 4
10. Petřvald n. M. 7 1 1 5 15:54 4
11. Lubina 6 0 0 6 1:64 0


Okresní soutěž, skupina A

8. kolo: Libhošť - Kopřivnice B 0:8, Vlčovice-Mniší - Kateřinice 12:0, Mořkov - Lichnov 10:1, Příbor - Hostašovice 0:15


1. Kopřivnice B 7 6 1 0 63:8 19
2. Vlč.-Mniší 7 6 0 1 64:11 18
3. Mořkov 8 5 2 1 39:14 17
4. Hostašovice 7 5 1 1 44:12 16
5. Příbor 7 3 0 4 38:40 9
6. Štramberk 7 2 0 5 10:26 6
7. Libhošť 7 2 0 5 15:37 6
8. Lichnov 6 0 0 6 5:59 0
9. Kateřinice 6 0 0 6 1:72 0


Okresní soutěž, skupina B


8. kolo:
Tísek - Suchdol nad Odrou 2:14, Bartošovice - Jeseník nad Odrou 5:5


1. Suchdol n. O. 7 6 0 1 39:16 18
2. Bartošovice 6 3 1 2 35:25 10
3. Jeseník n. O. 5 2 1 2 34:23 7
4. Pustějov 4 2 0 2 10:11 6
5. Tísek 6 0 0 6 12:55 0

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA


Okresní přebor


3. kolo:
Bílovec B - Nový Jičín B 4:2
8. kolo: Frenštát pod Radhoštěm - Fulnek 17:2, Odry - Lubina 3:0, Bílovec - Nový Jičín B nehlášeno, Nový Jičín - Bílovec B nehlášeno, Petřvald na Moravě - Studénka 1:18


1. Studénka 8 6 0 2 89:19 18
2. Bílovec 6 6 0 0 71:4 18
3. Nový Jičín 6 5 0 1 51:6 15
4. Kopřivnice 6 4 0 2 46:21 12
5. Odry 7 3 0 4 11:24 9
6. Petřvald n. M. 7 3 0 4 20:47 9
7. Frenštát p. R. 7 3 0 4 34:63 9
8. Bílovec B 7 2 1 4 15:33 7
9. Lubina 6 1 1 4 8:54 4
10. Nový Jičín B 6 1 0 5 11:44 3
11. Fulnek 6 1 0 5 16:57 3

Zdroj OFS Nový Jičín

Autor: Jan Kešelák

18.10.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ředitelství OKD. Důl Darkov v Karviné.

Den D se přiblížil. Ve čtvrtek se rozhodne o osudu OKD

AN 124 Ruslan nad Havířovem.
9

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

Proč nejezdí vlaky rychleji

Například na frekventované trase Praha - Ostrava trvala téměř celou druhou polovinu 20. století cesta až šest hodin. Dnes jsou to pouhé tři hodiny a cesta je mnohdy díky servisu jednotlivých dopravců a moderním vozům spíše relaxem.

OBRAZEM: Frenštátské hřiště ovládli hasiči i záchranáři

Hřiště frenštátských hasičů za Domovem Hortenzie v sobotu patřilo záchranářům všeho druhu. Konal se tam další ročník oblíbené akce Den se záchranáři.

Po pivobraní má Nový Jičín i medobraní

Premiérová snůška přinesla 15 kilogramů pochoutky, která bude dále sloužit k propagačním účelům města Nový Jičín.

S bagrem a hráběmi na pstruhy. Ryb pak přibylo

Ochránci přírody společně s lesníky a rybáři vytvořili v Beskydech umělá trdliště a školky pro pstruhy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení