VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky a tabulky víkendových fotbalových soutěží OFS Nový Jičín.

25.10.2011
SDÍLEJ:

Napínavý zápas od samého začátku nabídl šlágr okresního přeboru OFS Nový Jičín. Na hřiště lídra tabulky ze Skotnice přijely technicky vyspělé Bordovice. Foto: Deník/Jan Kešelák

MUŽI

Okresní přebor

12. kolo: Bartošovice - Velké Albrechtice 0:0, Trojanovice I - Zbyslavice 5:2, Štramberk - Hladké Životice 7:0, Mořkov - Kunín 4:0, Příbor - Sedlnice 6:2, Stachovice - Jistebník nad Odrou 0:2, Skotnice - Bordovice 4:3

1. Skotnice 12 9 3 0 40:13 30
2. Mořkov 12 9 3 0 35:8 30
3. Bordovice 12 8 2 2 41:20 26
4. Jistebník n. O. 12 7 3 2 32:15 24
5. Trojanovice I 12 7 0 5 37:23 21
6. Vel. Albrechtice 12 5 4 3 20:19 19
7. Stachovice 12 5 3 4 26:20 18
8. Štramberk 12 5 2 5 34:25 17
9. Kunín 12 4 2 6 16:23 14
10. Zbyslavice 12 4 2 6 18:32 14
11. Příbor 12 3 0 9 23:37 9
12. Bartošovice 12 2 3 7 13:31 9
13. Hl. Životice 12 1 1 10 15:46 4
14. Sedlnice 12 0 2 10 11:49 2


III. třída


12. kolo: Vražné - Rybí 0:6, Tísek - Nová Horka 3:0, Fulnek - Žilina 5:0, Petřvald na Moravě B - Trojanovice-Bystré nehlášeno, Spálov - Pustějov 5:3, Studénka - Bravinné 4:0


1. Fulnek 12 9 2 1 45:7 29
2. Tísek 12 8 2 2 28:12 26
3. Studénka 12 6 2 4 27:17 20
4. Žilina 12 5 5 2 22:15 20
5. Spálov 12 5 4 3 32:26 19
6. Rybí 12 5 1 6 23:24 16
7. Troj.-Bystré 11 4 3 4 28:29 15
8. Pustějov 12 4 3 5 24:28 15
9. Petřvald n. M. B 11 3 5 3 18:28 14
10. Vražné 12 3 2 7 25:38 11
11. Bravinné 12 3 1 8 22:37 10
12. Nová Horka 12 1 0 11 8:41 3

IV. třída, skupina A


12. kolo: Veřovice B - Vlčovice-Mniší B 1:1, Ženklava - Straník 2:2, Bernartice nad Odrou – Hodslavice nehlášeno, Lubina - Hostašovice 1:1, Mořkov B - Tichá B a Skotnice B-Mošnov - Bartošovice B nehlášeno

1. Skotnice B-Mošnov 11 9 1 1 39:13 28
2. Straník 12 7 4 1 33:19 25
3. Hodslavice 11 7 0 4 34:23 21
4. Lubina 12 5 5 2 25:17 20
5. Vlč.-Mniší B 12 6 1 5 24:21 19
6. Ženklava 12 4 3 5 26:25 15
7. Veřovice B 12 4 3 5 19:22 15
8. Hostašovice 12 4 1 7 20:26 13
9. Bartošovice B 11 3 3 5 12:24 12
10. Bernartice n. O. 11 3 2 6 18:28 11
11. Tichá B 11 2 3 6 13:26 9
12. Mořkov B 11 2 0 9 10:29 6


IV. třída, skupina B

12. kolo: Velké Albrechtice B - Kravín a Odry B - Lubojaty nehlášeno, Olbramice - Mankovice 4:1, Děrné - Bravantice 6:0, Pustějov B - Vrchy 3:1, Kujavy - Heřmanice 3:0


1. Olbramice 12 9 3 0 35:12 30
2. Děrné 12 8 3 1 44:19 27
3. Odry B 11 7 2 2 46:22 23
4. Heřmanice 12 7 1 4 34:23 22
5. Mankovice 12 6 1 5 34:28 19
6. Kravín 11 5 1 5 22:30 16
7. Kujavy 12 4 3 5 27:29 15
8. Vel. Albrechtice B 11 3 4 4 26:37 13
9. Lubojaty 11 3 1 7 14:30 10
10. Bravantice 12 2 3 7 23:35 9
11. Vrchy 12 2 2 8 30:50 8
12. Pustějov B 12 1 2 9 17:37 5


DOROST


Okresní přebor


12. kolo: Rybí - Vražné 2:1, Trojanovice I - Lichnov 1:3, Štramberk - Spálov 5:4, Mořkov - Kunín nehlášeno, Starý Jičín - Kateřinice 3:1, Pustějov - Studénka 1:11, Tichá - Libhošť nehlášeno


1. Starý Jičín 11 10 0 1 37:12 30
2. Kateřinice 12 9 1 2 34:16 28
3. Studénka 11 7 2 2 52:19 23
4. Mořkov 11 7 2 2 36:9 23
5. Lichnov 11 7 1 3 29:25 22
6. Trojanovice I 12 6 3 3 29:20 21
7. Spálov 12 7 0 5 36:29 21
8. Štramberk 12 4 1 7 19:26 13
9. Tichá 10 3 1 6 23:20 10
10. Libhošť 10 3 1 6 16:20 10
11. Kunín 11 2 3 6 16:33 9
12. Rybí 12 2 2 8 16:42 8
13. Vražné 11 2 1 8 15:36 7
14. Pustějov 12 1 0 11 7:58 3


STARŠÍ ŽÁCI


Okresní přebor


4. kolo: Veřovice - Starý Jičín 2:9, Fulnek - Kunín 2:1, Suchdol nad Odrou - Libhošť 5:1, Studénka - Příbor 1:3, Štramberk - Kateřinice 2:2

1. Suchdol n. O. 9 8 1 0 48:5 25
2. Příbor 9 5 1 3 21:10 16
3. Kateřinice 9 5 1 3 22:18 16
4. Starý Jičín 9 5 0 4 26:20 15
5. Studénka 9 4 2 3 33:19 14
6. Štramberk 9 4 2 3 23:19 14
7. Fulnek 9 4 1 4 20:15 13
8. Libhošť 9 3 2 4 23:21 11
9. Kunín 9 1 0 8 7:36 3
10. Veřovice 9 1 0 8 9:69 3


Okresní soutěž, skupina A


3. kolo: Tichá - Petřvald na Moravě nehlášeno
4. kolo: Ženklava - Sedlnice 2:1, Petřvald na Moravě - Lichnov 3:1, Rybí - Tichá 2:8, Vlčovice-Mniší - Trojanovice-Bystré 2:1, Mořkov - Straník nehlášeno


1. Mořkov 8 8 0 0 47:4 24
2. Vlč.-Mniší 9 6 2 1 21:11 20
3. Tichá 8 6 1 1 40:10 19
4. Straník 8 4 1 3 18:12 13
5. Ženklava 9 4 1 4 19:21 13
6. Petřvald n. M. 8 4 0 4 20:16 12
7. Lichnov 9 4 0 5 18:31 12
8. Rybí 8 2 0 6 11:34 6
9. Troj.-Bystré 8 1 0 7 15:34 3
10. Sedlnice 9 0 1 8 7:43 1


Okresní soutěž, skupina B


4. kolo: Vražné - Spálov 7:0, Děrné - Jistebník nad Odrou 1:3, Hladké Životice - Pustějov nehlášeno, Bartošovice - Bravantice 0:2


1. Bravantice 8 7 1 0 55:4 22
2. Jeseník n. O. 8 6 2 0 37:9 20
3. Bartošovice 8 6 0 2 35:8 18
4. Vražné 8 3 1 4 32:23 10
5. Spálov 7 3 0 4 24:28 9
6. Jistebník n. O. 7 2 2 3 11:16 8
7. Pustějov 6 1 1 4 11:28 4
8. Hl. Životice 7 1 1 5 9:29 4
9. Děrné 7 0 0 7 4:73 0


MLADŠÍ ŽÁCI


Okresní přebor


9. kolo: Kunín - Zbyslavice a Bernartice nad Odrou - Starý Jičín nehlášeno, Velké Albrechtice - Fulnek 0:9, Veřovice - Nový Jičín 0:25

1. Nový Jičín 9 9 0 0 113:5 27
2. Fulnek 9 8 0 1 53:21 24
3. Kunín 8 6 0 2 40:8 18
4. Kujavy 8 4 1 3 29:25 13
5. Zbyslavice 8 4 0 4 13:42 12
6. Starý Jičín 8 3 1 4 16:34 10
7. Bernartice n. O. 8 3 0 5 18:20 9
8. Skotnice 8 2 0 6 11:33 6
9. Veřovice 9 1 1 7 14:78 4
10. Vel. Albrechtice 9 0 1 8 7:48 1


STARŠÍ PŘÍPRAVKA


Okresní přebor


7. kolo: Lubina - Fulnek nehlášeno
9. kolo: Studénka - Kopřivnice, Bílovec B - Petřvald na Moravě a Nový Jičín B - Nový Jičín nehlášeno, Lubina - Bílovec 0:20, Fulnek - Odry 0:9
10. kolo: Frenštát pod Radhoštěm - Odry 2:7, Bílovec - Fulnek, Nový Jičín - Lubina, Petřvald na Moravě - Nový Jičín B a Kopřivnice - Bílovec B nehlášeno

1. Bílovec 8 7 1 0 71:15 22
2. Nový Jičín 7 6 1 0 80:10 19
3. Bílovec B 8 5 0 3 45:25 15
4. Odry 9 5 0 4 60:47 15
5. Frenštát p. R. 8 4 1 3 38:35 13
6. Kopřivnice 6 4 0 2 43:25 12
7. Studénka 8 3 1 4 24:38 10
8. Nový Jičín B 7 1 2 4 16:35 5
9. Fulnek 7 1 1 5 16:41 4
10. Petřvald n. M. 7 1 1 5 15:54 4
11. Lubina 7 0 0 7 1:84 0


Okresní soutěž, skupina A


9. kolo: Hostašovice - Libhošť, Lichnov – Příbor a Kateřinice - Štramberk nehlášeno, Kopřivnice B - Vlčovice-Mniší 3:1

1. Kopřivnice B 8 7 1 0 66:9 22
2. Vlč.-Mniší 8 6 0 2 65:14 18
3. Mořkov 8 5 2 1 39:14 17
4. Hostašovice 7 5 1 1 44:12 16
5. Příbor 7 3 0 4 38:40 9
6. Štramberk 7 2 0 5 10:26 6
7. Libhošť 7 2 0 5 15:37 6
8. Lichnov 7 1 0 6 13:60 3
9. Kateřinice 7 0 0 7 2:80 0

Okresní soutěž, skupina B

7. kolo: Jeseník nad Odrou - Pustějov 5:0
9. kolo: Pustějov - Tísek a Jeseník nad Odrou - Suchdol nad Odrou nehlášeno


1. Suchdol n. O. 7 6 0 1 39:16 18
2. Jeseník n. O. 6 3 1 2 39:23 10
3. Bartošovice 6 3 1 2 35:25 10
4. Pustějov 5 2 0 3 10:16 6
5. Tísek 6 0 0 6 12:55 0


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor


7. kolo: Lubina - Fulnek nehlášeno
9. kolo: Studénka - Kopřivnice, Bílovec B - Petřvald na Moravě a Nový Jičín B - Nový Jičín nehlášeno, Lubina - Bílovec 0:10, Fulnek - Odry 0:14
10. kolo: Frenštát pod Radhoštěm - Odry 3:4, Bílovec - Fulnek, Nový Jičín - Lubina, Petřvald na Moravě - Nový Jičín B a Kopřivnice - Bílovec B nehlášeno

1. Bílovec 8 8 0 0 97:4 24
2. Studénka 8 6 0 2 89:19 18
3. Nový Jičín 7 6 0 1 59:7 18
4. Odry 9 5 0 4 29:27 15
5. Kopřivnice 6 4 0 2 46:21 12
6. Petřvald n. M. 7 3 0 4 20:47 9
7. Frenštát p. R. 8 3 0 5 37:67 9
8. Bílovec B 8 2 1 5 16:41 7
9. Lubina 7 1 1 5 8:64 4
10. Nový Jičín B 7 1 0 6 11:60 3
11. Fulnek 7 1 0 6 16:71 3


Zdroj OFS Nový Jičín

25.10.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kdysi proslulý Hotel Vlčina ve Frenštátě pod Radhoštěm již léta chátrá. Nyní svitla naděje, že by se z něj mohlo stát opět vyhledávané místo.

Hotel Vlčina ve Frenštátě pod Radhoštěm: skončí chátrání?

Druholigové hokejisty Nového Jičína (v bílém) a Kopřivnice čeká odveta v úterý 22. srpna.

Start přípravy: Hokejisté Kopřivnice otočili duel v Novém Jičíně

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Po sestupu z A třídy je čeká sezona v I. B třídě, sk. B, která je složena z celků z Ostravska a Opavska. Petřvald na Moravě, jako jediný novojičínský zástupce v této soutěži, zahájil nový ročník duelem v Píšti, kde remizoval 1:1.

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Novojičínsko - Roli favorita potvrdil hned na úvod Fulnek, který roznesl Vlčovice 7:0. Kopřivnice pak doma podlehla v divokém zápase nováčkovi z Hukvald 2:5.  

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení