VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podzimní los dorosteneckých fobalových soutěží

Novojičínsko - Podzimní los fotbalových soutětí Moravskoslezské dorostenecké divize a krajského přeboru.

7.8.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Pavel Rakušan

MSDD, skupina E – starší dorost

2. kolo (16. - 17. srpna)
Zábřeh – Přerov, Vítkovice B - Hlučín, Bystřice pod Hostýnem - Uničov, Vsetín - HFK Olomouc, Havířov - Hranice, FC Ostrava-Jih - Fulnek, Valašské Meziříčí - Jeseník
1. kolo (20. srpna)
Valašské Meziříčí – Zábřeh, Jeseník - FC Ostrava-Jih, Fulnek – Havířov, Hranice – Vsetín, HFK Olomouc - Bystřice pod Hostýnem, Uničov - Vítkovice B, Hlučín - Přerov
3. kolo (23. - 24. srpna)
Jeseník – Zábřeh, Fulnek - Valašské Meziříčí, Hranice - FC Ostrava-Jih, HFK Olomouc – Havířov, Uničov – Vsetín, Hlučín - Bystřice p. Host., Přerov - Vítkovice B
4. kolo (30. - 31. srpna)
Zábřeh - Vítkovice B, Bystřice pod Hostýnem – Přerov, Vsetín – Hlučín, Havířov – Uničov, FC Ostrava-Jih - HFK Olomouc, Valašské Meziříčí – Hranice, Jeseník – Fulnek
5. kolo (6. - 7. září)
Fulnek – Zábřeh, Hranice – Jeseník, HFK Olomouc - Valašské Meziříčí, Uničov - FC Ostrava-Jih, Hlučín – Havířov, Přerov – Vsetín, Vítkovice B - Bystřice pod Hostýnem
6. kolo (13. - 14. září)
Zábřeh - Bystřice pod Hostýnem, Vsetín - Vítkovice B, Havířov – Přerov, FC Ostrava-Jih – Hlučín, Valašské Meziříčí – Uničov, Jeseník - HFK Olomouc, Fulnek - Hranice
7. kolo (20. - 21. září)
Hranice – Zábřeh, HFK Olomouc – Fulnek, Uničov – Jeseník, Hlučín - Valašské Meziříčí, Přerov - FC Ostrava-Jih, Vítkovice B – Havířov, Bystřice pod Hostýnem – Vsetín
8. kolo (27. - 28. září)
Zábřeh – Vsetín, Havířov - Bystřice pod Hostýnem, FC Ostrava-Jih - Vítkovice B, Valašské Meziříčí – Přerov, Jeseník – Hlučín, Fulnek – Uničov, Hranice - HFK Olomouc
9. kolo (4. - 5. října)
HFK Olomouc – Zábřeh, Uničov – Hranice, Hlučín – Fulnek, Přerov – Jeseník, Vítkovice B - Valašské Meziříčí, Bystřice pod Hostýnem - FC Ostrava-Jih, Vsetín - Havířov
10. kolo (11. - 12. října)
Zábřeh – Havířov, FC Ostrava-Jih – Vsetín, Valašské Meziříčí - Bystřice pod Hostýnem, Jeseník - Vítkovice B, Fulnek – Přerov, Hranice – Hlučín, HFK Olomouc - Uničov
11. kolo (18. - 19. října)
Uničov – Zábřeh, Hlučín - HFK Olomouc, Přerov – Hranice, Vítkovice B – Fulnek, Bystřice pod Hostýnem – Jeseník, Vsetín - Valašské Meziříčí, Havířov - FC Ostrava-Jih
12. kolo (25. - 26. října)
Zábřeh - FC Ostrava-Jih, Valašské Meziříčí – Havířov, Jeseník – Vsetín, Fulnek - Bystřice pod Hostýnem, Hranice - Vítkovice B, HFK Olomouc – Přerov, Uničov – Hlučín
13. kolo (1. - 2. listopadu)
Hlučín – Zábřeh, Přerov – Uničov, Vítkovice B - HFK Olomouc, Bystřice pod Hostýnem – Hranice, Vsetín – Fulnek, Havířov – Jeseník, FC Ostrava-Jih - Valašské Meziříčí


MSDD, skupina E – mladší dorost

2. kolo (16. - 17. srpna)
Zábřeh – Přerov, Vítkovice B - Hlučín, Bystřice pod Hostýnem - Uničov, Vsetín - HFK Olomouc, Havířov - Hranice, FC Ostrava-Jih - Fulnek, Valašské Meziříčí - Jeseník
1. kolo (20. srpna)
Valašské Meziříčí – Zábřeh, Jeseník - FC Ostrava-Jih, Fulnek – Havířov, Hranice – Vsetín, HFK Olomouc - Bystřice pod Hostýnem, Uničov - Vítkovice B, Hlučín - Přerov
3. kolo (23. - 24. srpna)
Jeseník – Zábřeh, Fulnek - Valašské Meziříčí, Hranice - FC Ostrava-Jih, HFK Olomouc – Havířov, Uničov – Vsetín, Hlučín - Bystřice pod Hostýnem, Přerov - Vítkovice B
4. kolo (30. - 31. srpna)
Zábřeh - Vítkovice B, Bystřice pod Hostýnem – Přerov, Vsetín – Hlučín, Havířov – Uničov, FC Ostrava-Jih - HFK Olomouc, Valašské Meziříčí – Hranice, Jeseník – Fulnek
5. kolo (6. - 7. září)
Fulnek – Zábřeh, Hranice – Jeseník, HFK Olomouc - Valašské Meziříčí, Uničov - FC Ostrava-Jih, Hlučín – Havířov, Přerov – Vsetín, Vítkovice B - Bystřice pod Hostýnem
6. kolo (13. - 14. září)
Zábřeh - Bystřice pod Hostýnem, Vsetín - Vítkovice B, Havířov – Přerov, FC Ostrava-Jih – Hlučín, Valašské Meziříčí – Uničov, Jeseník - HFK Olomouc, Fulnek - Hranice
7. kolo (20. - 21. září)
Hranice – Zábřeh, HFK Olomouc – Fulnek, Uničov – Jeseník, Hlučín - Valašské Meziříčí, Přerov - FC Ostrava-Jih, Vítkovice B – Havířov, Bystřice pod Hostýnem – Vsetín
8. kolo (27. - 28. září)
Zábřeh – Vsetín, Havířov - Bystřice pod Hostýnem, FC Ostrava-Jih - Vítkovice B, Valašské Meziříčí – Přerov, Jeseník – Hlučín, Fulnek – Uničov, Hranice - HFK Olomouc
9. kolo (4. - 5. října)
HFK Olomouc – Zábřeh, Uničov – Hranice, Hlučín – Fulnek, Přerov – Jeseník, Vítkovice B - Valašské Meziříčí, Bystřice pod Hostýnem - FC Ostrava-Jih, Vsetín - Havířov
10. kolo (11. - 12. října)
Zábřeh – Havířov, FC Ostrava-Jih – Vsetín, Valašské Meziříčí - Bystřice pod Hostýnem, Jeseník - Vítkovice B, Fulnek – Přerov, Hranice – Hlučín, HFK Olomouc - Uničov
11. kolo (18. - 19. října)
Uničov – Zábřeh, Hlučín - HFK Olomouc, Přerov – Hranice, Vítkovice B – Fulnek, Bystřice pod Hostýnem – Jeseník, Vsetín - Valašské Meziříčí, Havířov - FC Ostrava-Jih
12. kolo (25. - 26. října)
Zábřeh - FC Ostrava-Jih, Valašské Meziříčí – Havířov, Jeseník – Vsetín, Fulnek - Bystřice pod Hostýnem, Hranice - Vítkovice B, HFK Olomouc – Přerov, Uničov – Hlučín
13. kolo (1. - 2. listopadu)
Hlučín – Zábřeh, Přerov – Uničov, Vítkovice B - HFK Olomouc, Bystřice pod Hostýnem – Hranice, Vsetín – Fulnek, Havířov – Jeseník, FC Ostrava-Jih - Valašské Meziříčí


Krajský přebor – starší dorost

1. kolo (9. - 10. srpna)
FC Bílovec - MFK Karviná, Kopřivnice - ČSAD Havířov, Nový Jičín - Dolní Benešov, Poruba - Slavoj Bruntál, MFK Havířov B - Fotbal Frýdek-Místek B, Slavia Opava - Hájek a synové Jakubčovice, Heřmanice – Vratimov, Třinec B - Krnov
2. kolo (16. – 17. srpna)
Vratimov - Třinec B, ČSAD Havířov – Heřmanice, Nový Jičín - FC Bílovec, Hájek a synové Jakubčovice - MFK Havířov B, Dolní Benešov - Slavoj Bruntál, Fotbal Frýdek-Místek B – Kopřivnice, MFK Karviná B - Slavia Opava, Krnov - Poruba
3. kolo (23. – 24. srpna)
FC Bílovec - Dolní Benešov, Kopřivnice - Hájek a synové Jakubčovice, Poruba – Vratimov, MFK Havířov B - MFK Karviná B, Slavia Opava - Nový Jičín, Heřmanice - Fotbal Frýdek-Místek B, Slavoj Bruntál – Krnov, Třinec B - ČSAD Havířov
15. kolo (27. srpna)
Poruba - Dolní Benešov, Slavoj Bruntál - Třinec B, Krnov – Heřmanice, Vratimov – Kopřivnice, ČSAD Havířov - MFK Havířov B, Fotbal Frýdek-Místek B - Slavia Opava, Hájek a synové Jakubčovice - FC Bílovec, MFK Karviná B - Nový Jičín
4. kolo (30. – 31. srpna)
Vratimov - Slavoj Bruntál, FC Bílovec - Slavia Opava, ČSAD Havířov – Poruba, Nový Jičín - MFK Havířov B, Hájek a synové Jakubčovice – Heřmanice, Dolní Benešov – Krnov, Fotbal Frýdek-Místek B - Třinec B, MFK Karviná B - Kopřivnice
5. kolo (6. – 7. září)
Kopřivnice - Nový Jičín, Poruba - Fotbal Frýdek-Místek B, MFK Havířov B - FC Bílovec, Slavia Opava - Dolní Benešov, Heřmanice - MFK Karviná B, Slavoj Bruntál - ČSAD Havířov, Třinec B - Hájek a synové Jakubčovice, Krnov - Vratimov
6. kolo (13. – 14. září)
FC Bílovec – Kopřivnice, ČSAD Havířov – Krnov, Nový Jičín – Heřmanice, Slavia Opava - MFK Havířov B, Hájek a synové Jakubčovice – Poruba, Dolní Benešov – Vratimov, Fotbal Frýdek-Místek B - Slavoj Bruntál, MFK Karviná B - Třinec B
7. kolo (20. – 21. září)
Vratimov - ČSAD Havířov, Kopřivnice - Slavia Opava, Poruba - MFK Karviná B, MFK Havířov B - Dolní Benešov, Heřmanice - FC Bílovec, Slavoj Bruntál - Hájek a synové Jakubčovice, Třinec B - Nový Jičín, Krnov - Fotbal Frýdek-Místek B
8. kolo (27. – 28. září)
Bílovec - Třinec B, Nový Jičín – Poruba, MFK Havířov B – Kopřivnice, Slavia Opava – Heřmanice, Hájek a synové Jakubčovice – Krnov, Dolní Benešov - ČSAD Havířov, Fotbal Frýdek-Místek B – Vratimov, MFK Karviná B - Slavoj Bruntál
9. kolo (4. – 5. října)
Vratimov - Hájek a synové Jakubčovice, Kopřivnice - Dolní Benešov, ČSAD Havířov - Fotbal Frýdek-Místek B, Poruba - FC Bílovec, Heřmanice - MFK Havířov B, Slavoj Bruntál - Nový Jičín, Třinec B - Slavia Opava, Krnov - MFK Karviná B
10. kolo (11. – 12. října)
FC Bílovec - Slavoj Bruntál, Kopřivnice – Heřmanice, Nový Jičín – Krnov, Slavia Opava – Poruba, MFK Havířov B - Třinec B, Hájek a synové Jakubčovice - ČSAD Havířov, Dolní Benešov - Fotbal Frýdek-Místek B, MFK Karviná B - Vratimov
11. kolo (18. – 19. října)
Vratimov - Nový Jičín, ČSAD Havířov - MFK Karviná B, Poruba - MFK Havířov B, Heřmanice - Dolní Benešov, Slavoj Bruntál - Slavia Opava, Třinec B – Kopřivnice, Fotbal Frýdek-Místek B - Hájek a synové Jakubčovice, Krnov - FC Bílovec
12. kolo (25. – 26. kolo)
FC Bílovec – Vratimov, Kopřivnice – Poruba, Nový Jičín - ČSAD Havířov, Slavia Opava – Krnov, MFK Havířov B - Slavoj Bruntál, Dolní Benešov - Hájek a synové Jakubčovice, Heřmanice - Třinec B, MFK Karviná B - Fotbal Frýdek-Místek B
13. kolo (1. – 2. listopadu)
Vratimov - Slavia Opava, ČSAD Havířov - FC Bílovec, Poruba – Heřmanice, Hájek a synové Jakubčovice - MFK Karviná B, Slavoj Bruntál – Kopřivnice, Třinec B - Dolní Benešov, Fotbal Frýdek-Místek B - Nový Jičín, Krnov - MFK Havířov B
14. kolo (8. – 9. listopadu)
FC Bílovec - Fotbal Frýdek-Místek B, Kopřivnice – Krnov, Nový Jičín - Hájek a synové Jakubčovice, Slavia Opava - ČSAD Havířov, MFK Havířov B – Vratimov, Dolní Benešov - MFK Karviná B, Heřmanice - Slavoj Bruntál, Třinec B - Poruba

7.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rychlovlak. Ilustrační foto.

Proč nejezdí vlaky rychleji

Den se záchranáři ve Frenštátě pod Radhoštěm přilákal řadu zvědavců.
12

OBRAZEM: Frenštátské hřiště ovládli hasiči i záchranáři

Po pivobraní má Nový Jičín i medobraní

Premiérová snůška přinesla 15 kilogramů pochoutky, která bude dále sloužit k propagačním účelům města Nový Jičín.

S bagrem a hráběmi na pstruhy. Ryb pak přibylo

Ochránci přírody společně s lesníky a rybáři vytvořili v Beskydech umělá trdliště a školky pro pstruhy.

Na Severce budou mít lanovou dráhu

Pokud všechno vyjde, bude Ski areál Severka prvním v Těšínských Beskydech (nepočítáme-li Javorový), kde budou mít lanovou dráhu. O její vybudování majitel usiluje už několik let. Zdá se, že by se stavba konečně mohla pohnout kupředu.

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Do nejvyšších partií Jeseníků vyráží v těchto týdnech parta s křovinořezy. V chráněných lokalitách sekají borůvčí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení