VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podzimní los fotbalových soutěží

Novojičínsko - Los krajské soutěže starších žáků.

25.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Krajská soutěž starších žáků,

skupina A

(TJ Olympia Bruntál, FK Avízo Město Albrechtice, TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, FK Krnov, TJ SK Kravaře, TJ VOKD Poruba Tchas, TJ Ludgeřovice, TJ Spartak Budišov nad Budišovkou, TJ Odry, FC Slavoj Bruntál-Staré Město)

5. kolo

Sobota 4. září, 10.00 Olympia Bruntál - Město Albrechtice, Vrbno pod Pradědem – Krnov, Kravaře – Poruba, neděle 5. září, 9.00 Ludgeřovice - Budišov nad Budišovkou, Odry - Slavoj Bruntál

6. kolo

Sobota 11. září, 10.00 Město Albrechtice - Slavoj Bruntál, Krnov – Kravaře, Olympia Bruntál – Ludgeřovice, 12.30 Poruba – Odry, 12.45 Budišov n. B. - Vrbno pod Pradědem

7. kolo

Sobota 18. září, 10.00 Vrbno pod Pradědem - Olympia Bruntál, Kravaře - Budišov nad Budišovkou, neděle 19. září, 9.00 Ludgeřovice - Město Albrechtice, Odry – Krnov, 10.00 Slavoj Bruntál - Poruba

8. kolo

Sobota 25. září, 10.00 Město Albrechtice – Poruba, Krnov - Slavoj Bruntál, Olympia Bruntál – Kravaře, 12.45 Budišov nad Budišovkou – Odry, neděle 26. září, 9.00 Ludgeřovice - Vrbno pod Pradědem

9. kolo

Sobota 2. října, 10.00 Vrbno pod Pradědem – Město Albrechtice, Kravaře – Ludgeřovice, 12.30 Poruba – Krnov, neděle 3. října, 9.00 Odry - Olympia Bruntál, 10.00 Slavoj Bruntál - Budišov n. B.

1. kolo

Sobota 9. října, 10.00 Krnov - Město Albrechtice, Olympia Bruntál - Slavoj Bruntál, Vrbno pod Pradědem – Kravaře, 11.45 Budišov nad Budišovkou – Poruba, neděle 10. října, 9.00 Ludgeřovice - Odry

2. kolo

Sobota 16. října, 10.00 Město Albrechtice – Kravaře, Krnov - Budišov nad Budišovkou, 12.30 Poruba - Olympia Bruntál, neděle 17. října, 9.00 Odry - Vrbno pod Pradědem, 10.00 Slavoj Bruntál - Ludgeřovice

3. kolo

Sobota 23. října, 10.00 Olympia Bruntál – Krnov, Vrbno pod Pradědem - Slavoj Bruntál, Kravaře – Odry, 11.15 Budišov nad Budišovkou - Město Albrechtice, neděle 24. října, 9.00 Ludgeřovice - Poruba

4. kolo

Sobota 30. října, 10.00 Město Albrechtice – Odry, Krnov – Ludgeřovice, 10.15 Budišov nad Budišovkou - Olympia Bruntál, 12.30 Poruba - Vrbno pod Pradědem, neděle 31. října, 10.00 Slavoj Bruntál - Kravaře

Krajská soutěž starších žáků,

skupina B

(FK Staříč, TJ Heřmanice, TJ Sokol Vřesina, TJ Petřvald u Karviné, TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm, FC Biocel Vratimov, TJ Vítkovice-Svinov, TJ Sokol Hrabová, TJ Sokol Stará Bělá, TJ Sokol Hrabůvka)

5. kolo

Sobota 4. září, 9.30 Staříč – Heřmanice, 15.00 Vřesina - Petřvald u Karviné, neděle 5. září, 9.00 Frenštát pod Radhoštěm – Vratimov, Svinov – Hrabová, 10.00 Stará Bělá - Hrabůvka

6. kolo

Sobota 11. září, 9.00 Hrabůvka – Hrabová, Petřvald u Karviné – Staříč, Vratimov – Vřesina, 12.45 Heřmanice – Svinov, neděle 12. září, 10.00 Stará Bělá - Frenštát pod Radhoštěm

7. kolo

Sobota 18. září, 9.00 Hrabová – Heřmanice, 9.30 Staříč – Vratimov, 14.30 Vřesina - Stará Bělá, neděle 19. září, 9.00 Frenštát pod Radhoštěm – Hrabůvka, Svinov - Petřvald u Karviné

8. kolo

Sobota 25. záží, 9.00 Hrabůvka – Heřmanice, Petřvald u Karviné – Hrabová, Vratimov – Svinov, neděle 26. září, 9.00 Frenštát pod Radhoštěm – Vřesina, 10.00 Stará Bělá - Staříč

9. kolo

Sobota 2. října, 9.00 Hrabová – Vratimov, 9.30 Staříč - Frenštát pod Radhoštěm, 12.15 Heřmanice - Petřvald u Karviné, 14.00 Vřesina – Hrabůvka, neděle 3. října, 9.00 Svinov - Stará Bělá

1. kolo

Sobota 9. října, 9.00 Petřvald u Karviné – Hrabůvka, Vratimov – Heřmanice, 13.30 Vřesina – Staříč, neděle 10. října, 9.00 Frenštát pod Radhoštěm – Svinov, 10.00 Stará Bělá - Hrabová

2. kolo

Sobota 16. října, 9.00 Hrabůvka – Staříč, Hrabová - Frenštát pod Radhoštěm, Petřvald u Karviné – Vratimov, 11.45 Heřmanice - Stará Bělá, neděle 17. října, 9.00 Svinov - Vřesina

3. kolo

Sobota 23. října, 9.00 Vratimov – Hrabůvka, 9.30 Staříč – Svinov, 13.00 Vřesina – Hrabová, neděle 24. října, 9.00 Frenštát pod Radhoštěm – Heřmanice, 10.00 Stará Bělá - Petřvald u Karviné

4. kolo

Sobota 30. října, 9.00 Hrabůvka – Svinov, Hrabová – Staříč, Petřvald u Karviné - Frenštát pod Radhoštěm, Vratimov - Sokol Stará Bělá, 10.15 Heřmanice - Sokol Vřesina

Autor: Jan Kešelák

25.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Petřvald na Moravě nyní čeká druhé domácí utkání v řadě, když v sobotu od 17.00 vyzve Ostravu-Jih.

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Fotbalisté Jeseníku zažívají podařený vstup do sezony, když uspěli i ve druhém zápase, ve kterém zvítězili v Odrách 3:2.

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Frenštát jede. Vykradl Český Těšín a teď hostí nováčka

Fotbalisté Frenštátu otočili duel v Českém Těšíně a i díky dvěma trefám kanonýra Klimpara slavili vítězství 3:1.  

Bílovec neuspěl na hřišti Staré Bělé

Tým Tomáše Černína prohrál na hřišti Staré Bělé 1:4 a o první výhru v novém ročníku krajského přeboru se může pokusit v neděli, kdy doma vyzve Pustou Polom.  

Vznikla petice kvůli silnici

Přejít z jedné části Kunína do druhé je velký problém. Důvodem jsou projíždějící auta. Obyvatelé obce proto podepisují petici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení