VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podzimní los fotbalových soutěží

Novojičínsko - Los okresní soutěže starších žáků.

1.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Hradecký deník

Okresní soutěž starších žáků,
skupina A

(TJ Trojanovice-Bystré, TJ Sokol Kateřinice, TJ Sokol Rybí, FC Vlčovice-Mniší, NFC Lichnov, TJ Sokol Tichá, TJ Kotouč Štramberk B, TJ Petřvald na Moravě, TJ Sokol Straník, TJ Sokol Ženklava)

5. kolo

Sobota 4. září, 10.00 Trojanovice-Bystré - Kateřinice (hřiště Trojanovice I.), neděle 5. září, 10.00 Rybí - Vlčovice-Mniší, Lichnov – Tichá, 11.00 Štramberk B - Petřvald n. M., 14.45 Straník – Ženklava

6. kolo

Neděle 12. září, 10.00 Kateřinice – Lichnov, Rybí - Trojanovice-Bystré, 14.00 Ženklava - Štramberk B, 14.30 Vlčovice-Mniší - Petřvald na Moravě, Tichá - Straník

7. kolo

Sobota 18. září, 10.00 Trojanovice-Bystré - Vlčovice-Mniší (hřiště Trojanovice I.), 14.30 Petřvald na Moravě – Ženklava, neděle 19. září, 10.00 Lichnov – Rybí, 11.00 Štramberk B – Tichá, 14.15 Straník - Kateřinice

8. kolo

Sobota 25. září, 10.00 Trojanovice-Bystré - Lichnov (hřiště Trojanovice I.), neděle 26. září, 10.00 Kateřinice - Štramberk B, Rybí – Straník, 14.30 Vlčovice-Mniší – Ženklava, Tichá - Petřvald n. M.

9. kolo

Sobota 2. října, 14.00 Petřvald na Moravě – Kateřinice, neděle 3. října, 10.00 Lichnov - Vlčovice-Mniší, 11.00 Štramberk B – Rybí, 13.30 Ženklava – Tichá, 13.45 Straník - Trojanovice-Bystré

4. kolo

Sobota 9. října, 13.30 Petřvald na Moravě – Straník, neděle 10. října, 10.00 Kateřinice – Rybí, 13.00 Ženklava – Lichnov, 13.30 Vlčovice-Mniší - Štramberk B, Tichá - Trojanovice-Bystré

1. kolo

Sobota 16. října, 10.00 Trojanovice-Bystré - Štramberk B (hřiště Trojanovice I.), neděle 17. října, 10.00 Kateřinice – Ženklava, Rybí - Petřvald na Moravě, Lichnov – Straník, 13.30 Tichá - Vlčovice-Mniší

3. kolo

Sobota 23. října, 10.00 Trojanovice-Bystré - Ženklava (hřiště Trojanovice I.), neděle 24. října, 10.00 Kateřinice - Vlčovice-Mniší, Rybí – Tichá, Lichnov - Petřvald n. M. 12.45 Straník - Štramberk B

2. kolo

Sobota 30. října, 12.00 Petřvald na Moravě - Trojanovice-Bystré, neděle 31. října, 11.00 Štramberk B – Lichnov, 11.30 Ženklava – Rybí, 12.00 Vlčovice-Mniší – Straník, Tichá - Kateřinice

Okresní soutěž starších žáků,
skupina B

(TJ Sokol Kunín, TJ Sokol Sedlnice, FK Prosperita Bartošovice, TJ Niva Hladké Životice, TJ Jistebník nad Odrou, TJ Sokol Vražné, TJ Sokol Spálov, TJ Sokol ČOS Bravantice)

5. kolo

Sobota 4. září, 9.00 Kunín - Sedlnice (hřiště Nový Jičín), neděle 5. září, 10.00 Bartošovice - Hladké Životice, 14.30 Jistebník nad Odrou – Vražné, 14.45 Spálov - Bravantice

6. kolo

Neděle 12. září, 10.00 Sedlnice – Spálov, 14.00 Hladké Životice – Kunín, Jistebník nad Odrou – Bartošovice, 14.30 Bravantice - Pustějov

7. kolo

Sobota 18. září, 12.00 Pustějov – Sedlnice, 15.30 Kunín - Jistebník nad Odrou (hřiště Nový Jičín), neděle 19. září, 10.00 Bartošovice – Vražné, 14.15 Spálov - Hladké Životice

8. kolo

Sobota 25. září, 14.30 Vražné – Bravantice, neděle 26. září, 10.00 Bartošovice – Kunín, 14.00 Hladké Životice – Pustějov, Jistebník nad Odrou - Spálov

9. kolo

Sobota 2. října, 11.30 Pustějov - Jistebník nad Odrou, 15.00 Kunín - Vražné (hřiště Nový Jičín), neděle 3. října, 13.45 Spálov – Bartošovice, 14.00 Bravantice - Sedlnice

4. kolo

Sobota 9. října, 13.30 Vražné – Pustějov, neděle 10. října, 10.00 Sedlnice – Bartošovice, 13.00 Hladké Životice - Jistebník nad Odrou, 13.30 Bravantice - Kunín

1. kolo

Sobota 16. října, 15.30 Kunín - Spálov (hřiště Nový Jičín), neděle 17. října, 10.00 Sedlnice – Vražné, Bartošovice – Pustějov, 13.00 Hladké Životice - Bravantice

3. kolo

Neděle 24. října, 10.00 Bartošovice – Bravantice, 12.30 Hladké Životice – Vražné, Jistebník nad Odrou – Sedlnice, 12.45 Spálov - Pustějov

2. kolo

Sobota 30. října, 9.30 Pustějov – Kunín, 12.00 Vražné – Spálov, neděle 31. října, 10.00 Sedlnice - Hladké Životice, 12.00 Bravantice - Jistebník nad Odrou

1.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pohřešovaná Helena Kanalošová z Frýdku-Místku.

Policisté hledají dívku z dětského centra

Petřvald na Moravě nyní čeká druhé domácí utkání v řadě, když v sobotu od 17.00 vyzve Ostravu-Jih.

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Novojičínsko – Jeseník nad Odrou přivezl všechny body z Oder, kde byly k vidění dvě penalty a dvě červené karty. Veřovice si pak dojely pro výhru do nedaleké Tiché, kde o výhře rozhodly ve druhém poločase.  

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Frenštát jede. Vykradl Český Těšín a teď hostí nováčka

Fotbalisté Frenštátu otočili duel v Českém Těšíně a i díky dvěma trefám kanonýra Klimpara slavili vítězství 3:1.  

Bílovec neuspěl na hřišti Staré Bělé

Tým Tomáše Černína prohrál na hřišti Staré Bělé 1:4 a o první výhru v novém ročníku krajského přeboru se může pokusit v neděli, kdy doma vyzve Pustou Polom.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení