Starší dorost: FK Nový Jičín - 1. BFK Frýdlant n. O. 0:4 (0:3)

Nepovedené utkání za sebou mají starší dorostenci, kteří nezvládli období mezi 25. a 35. minutou, kdy po sérii individuálních chyb třikrát inkasovali. Domácím nefungovala defenziva a přísnější měřítko snesli pouze brankář Tichánek a střídající hráči.

Nový Jičín: Tichánek Svobodník, Maňák, Indrák (70. Hatlapatka), Zmatek Pokorný, Hrubý, Kučera, Horák, Rulíšek (35. Staněk) Žlebek (35. Bartoň).

Mladší dorost: FK Nový Jičín - 1. BFK Frýdlant n. O. 3:1 (1:1)

Novojičínští mladíci vstoupili do utkání s novým rozestavením 4-3-3, což se ukázalo jako dobré rozhodnutí. Domácí hráli pohledný fotbal a od úvodních minut směřovali za vítězstvím. Po dvaceti minutách otevřel skóre zápasu Staněk, jenž proměnil pokutový kop po faulu na Bartoně. Hosté však minutu před koncem první půle, po menším zaváhání Grulicha, srovnali.

Po změně stran už se trefovali pouze domácí, kteří zásluhou Staňka a Bartoně upravili skóre na 3:1. „Chtěli jsme zlepšit naši útočnou fázi, což se nám povedlo. Hosté měli za celý zápas jen pár brejků a vše hráli na jednoho hráče, který byl hodně rychlý a důrazný. Ale obrana, a poté také Grulich, vše zvládli. Kluci hráli s velkou chutí a nové rozestavení jim sedlo. Všichni, kteří hráli, zaslouží pochvalu. Musím ocenit i dva žáky Pallu a Magdona, kteří také přispěli svou fotbalovostí a vůbec nepůsobili nervózně," pochvaloval si trenér mladších dorostenců FK Nový Jičín Jaromír Kvita, jehož svěřenci se dočkali třetí výhry v sezoně.

Nový Jičín: Grulich Čapka, Indrák, O. Horák ml., Kuman O. Horák st., Gold, Matouš Staněk, Bartoň, Hanzelka. Do hry nastoupili: Slavík, Bátrla, D. Horák, Palla, Ištok, Magdon, Geryk. Trenér: Jaromír Kvita.