Druhé výhry v sezoně se dočkal štramberský celek trenéra Petráše, který doma zdolal poslední Horní Bečvu 3:2.

Brumov - Veřovice 1:0 (1:0)

Čtvrtý celek soutěže převzal od úvodních minut iniciativu, ale díky dobře pracující defenzivě celého mužstva Veřovic se dostával pouze ke střelám z dálky. Ve 24. minutě už však hostující brankářka Mališová, jež předvedla velmi dobrý výkon, inkasovala, když se ujala rána domácí záložnice z dvaceti metrů.

I přes oživení útoku se AFC, jemuž chyběly tři hráčky základu, k větším šancím nedostával. V závěru přišla do vápna soupeře také brankářka Mališová, ale kýženého vyrovnání se tým trenéra Chobota a vedoucího mužstva Kociána nedočkal.

Veřovice: Mališová Saganová, K. Fojtíková, Lošáková, Pitelová V. Najvarová, K. Najvarová, Jančálková, Rašková N. Fojtíková, Žáková. Do hry zasáhly: Bernatská, Hrbáčková. Trenér: Chobot.