VYBERTE SI REGION

Třetiligové Otrokovice uštědřily Novojičínským první porážku

Ve třetím přípravném duelu odešli poprvé poraženi. Divizní fotbalisté Nového Jičína hostili na hřišti s umělou trávou Viktorii Otrokovice a devátému celku podzimní tabulky MSFL podlehli 1:3. Tuto sobotu (10.15h) dorazí do Nového Jičína celek TJ Sokol Ústí u Hranic, který hraje krajský přebor Olomouckého kraje.

10.2.2016

Ilustrační foto.Autor: Karel Dvořák

Během úvodní půlhodiny si více příležitostí vytvořili domácí, ale Lokša, Kiss Farkas ani Švancer neuspěli. Závěr první půle byl pak režii Otrokovic. Nejprve se ve 36. minutě trefil hlavičkou Neubert a za tři minuty se ujala rána Elšíka z dobrých pětatřiceti metrů.

Po změně stran si Novojičínští vytvořili mírnou herní převahu, ale většina ataků končila na hranici pokutového území. Čtvrt hodiny před koncem zápasu mohl snížit Hrubý, jenž vystihl chybnou rozehrávku hostů, ale stejně jako o chvíli později střela Lokši, gólem to pro domácí neskončilo.

Až v 89. minutě byl faulovaný Loška a sám domácí sniper se postavil k následné exekuci přímého kopu a zhruba ze dvaceti metrů mířil přesně k tyči. Definitivní tečku měl ale na svědomí hostující Hladík, jenž využil volnosti po rohovém kopu a přesnou hlavičkou stanovil konečnou podobu výsledku na 3:1.

„Čekal nás zase další kvalitní soupeř s kombinační kvalitou, ale myslím si, že obdržené góly byly naprosto zbytečné. Druhý poločas již byl z naší strany kvalitnější, dokázali jsme se kombinační hrou propracovávat k zakončení. Bohužel ten krok na tam vždycky na konci chyběl. Sice jsem snížili, ale nakonec jsme dostali gól po standardce," hovořil po další kvalitní prověrce trenér novojičínského FK Jan Pejša.

FK NOVÝ JIČÍN – FC VIKTORIA OTROKOVICE 1:3 (0:2)

Branky: 89. Lokša - 36. Neubert, 39. Elšík, 90. Hladík. Rozhodčí: Bartoš - Vrábel, Pargač.
FK Nový Jičín: Šrom (46. Leskovjan) - Pokorný (86. Seidler), Malina, Nippert, Kiss Farkas - Kalich, Juříček, Švancer, Hrubý - Lokša, Seidler (46. Horák). Trenér: Pejša. (dtb, jak)

10.2.2016 VSTUP DO DISKUSE

Hledá se KOČKA LÉTA 2016 - je tady sedmé kolo!

Regionální Deník opět vyhlásil soutěž o Kočku léta 2016. Vítězky získají pobyt pro dvě osoby na dvě noci ve Spa**** hotelu Lanterna Velké Karlovice, pobyt na jednu noc pro dvě osoby v novém luxusním penzionu Jurášek v Kunčicích pod Ondřejníkem a volnou vstupenku pro dvě osoby do relaxačního centra Wellnesss Horal Velké Karlovice.

Starý Jičín, Odry a Jistebník jsou stoprocentní

Novojičínsko – Tichá smazala ztrátu dvou branek a ze Spálova si přivezla bod za remízu 2:2. Bod získal také Jeseník, který hrál na hřišti nováčka z Ostravice, a první výhru hlásí Mořkov, který porazil Fulnek 4:1.