TJ Sokol Trojanovice I. – TJ Sokol Skotnice 1:0 (1:0)

Domácí hráči zpod kopce Kozinec vlétli na hosty bez respektu a hned se ujali vedení. Ve 3. minutě totiž zahrával Vavroš standardní situaci, na kterou si naskočil Radim Fiala a v pádu mířil hlavou přesně k tyči – 1:0. Nápor domácích však pokračoval a v 5. minutě nastřelil Svoboda z přímého kopu břevno skotnické brány. Až poté tlak domácích polevil a začal neúnavný boj o střed hřiště. Na druhé straně se blýskl Marek Mičaník, jehož pokusy z 27. minuty ale změnu stavu nepřinesly.

Hned po přestávce opět zaúřadovali domácí. V 51. minutě našel Petrželka centrem přes celé hřiště volného Lukáše Bordovského, ten však nastřelil pouze padajícího Mohapla. Poté vyzkoušel několikrát pozornost hostujícího gólmana agilní Petrželka, ale jeho prudké střely skotnický brankář vždy zlikvidoval. V 75. minutě se individuálně prosadil i trojanovický hráč Srněnský, jeho pokus však šel těsně vedle tyče. Na druhé straně měl největší možnost zápasu ke srovnání Tomeček, ale jeho střelu obětavým zákrokem zneškodnil domácí Astr.

Miroslav Janáč (Trojanovice): Rozhodl náš dobrý vstup do zápasu, ale i tak si myslím, že jsme měli celý zápas pod kontrolou. Míč jsme měli daleko častěji na svých kopačkách, soupeře jsme přehrávali po všech stránkách a nepustili jsme je k ničemu vážnému, snad jen ke dvěma akcím. Hra byla, na okresní přebor, určitě ucházející, přesto jsme se ještě mohli více tlačit do zakončení. V závěru jsme hráli na jistotu.

Tibor Takáč (Skotnice): Domácí na nás vlétli a rychle jsme dostali hloupou branku. Poté jsme se trochu zvedli a hra se vyrovnala, přestože tempo diktovali domácí. My jsme dnes selhali ve finální fázi, kdy jsme nedokázali proměnit vypracované šance. Závěr už byl v režii domácích, kteří dokázali udržet míč. Soupeř dnes vyhrál zaslouženě. Náš problém byl spíš v hlavách hráčů. Jak stále říkám, hlava nohy ukočíruje, ale naopak to nepůjde. Srovnat jsme samozřejmě chtěli, ale byla to, zvláště v závěru, z naší strany spíš taková křeč.

Branka: 3. R. Fiala, ŽK: R. Fiala – Konečný, Vališ, M. Mičaník, rozhodčí: L. Glogar – Žitník, Strbáček, diváci: 200

Trojanovice I.: Astr – Mazoch, M. Bordovský (61. Mikulenka), J. Fusek, Pavelka (68. Srněnský) – L. Bordovský, Svoboda, Vavroš (83. Šuhajda), Suchomel – R. Fiala, Petrželka. Trenér Miroslav Janáč

Skotnice: Mohapl – Papák, Vališ, Kromolc, T. Socha – Michálek (27. Tomeček), Vališ, Pustějovský (70. V. Mičaník) - M. Mičaník, Hoffmann. Trenér Tibor Takáč