Hned v úvodním zápase celého dne si poradili s Ozonem Kunín 4:1, ale zápas byl velmi vyrovnaný a poločas skončil 0:0. Hned z kraje druhé půle ovšem otevřel skóre Petráš a po něm se trefil i Polášek. Ozon sice dokázal 5 minut před koncem snížit na 2:1, ale ihned poté vrátil FU dvoubrankové vedení Štěpán.

V dalším zápase nastoupili proti Pržnu a hned v prvním poločase se bylo nač dívat. V 9. minutě poslal FU do vedení Burýšek. Na závěr prvního poločasu mohlo FU svůj náskok výrazně navýšit, neboť kopalo hned tři 10 metrové kopy, ale Závodný, Šíma ani Bednář svoji šanci neproměnili. Na druhé straně mohl z penalty srovnat Pitřík, ani on však neuspěl. Ve druhém poločase se ještě dvakrát trefil Závodný a ještě jednou Burýšek, a ti rozhodli o výhře FU 4:2. Za Pržno korigoval výsledek Vrobel a Štětinský.

Druhý tým, Olešná Frýdek-Místek, si proti Pržnu s chutí zastřílel a jednoznačně vyhrál 9:0, ztrátu ovšem zaznamenali proti Ozonu Kunín, který po brankách Smolaříka a Veselého vyhrál 2:1.

Výrazné zlepšení ukázal FC Vratimov, který do druhého turnaje nastoupil už i se svou oporou v bráně, Martinem Snopkem, a výsledkem toho byly dvě výhry a 6 bodů do tabulky. Šest bodů si připsalo i Bidolido, jež střelecky táhnul Daniel Camfrla, který se prostřílel do čela tabulky střelců a svůj tým vytáhl na 4. místo tabulky.

Bez bodu zůstává, po druhém turnaji, už jen celek El Pržno, ale především zápas proti FU Kopřivnice ukázal, že to s ním soupeři v budoucnu nebudou mít vůbec jednoduché.

Výsledky 3. - 4. kola 2. okresní třídy futsalu:

Ozon Kunín - FU Kopřivnice 1:4 (0:0), branky: Smolarčík Jan - Polášek Martin 2, Štěpán Milan, Petráš Radek, ŽK: Šlahorek Jakub, Smolarčík Jan - Burýšek Lukáš, Petráš Radek, Šíma Marián,

El Pržno - Olešná Frýdek–Místek 0:9 (0:5), branky: Šponiar Jan 3, Novák Pavel 2, Kaňok Jaromír, Folvarčný Roman, Válek Martin, Trněný Jakub, ŽK: Válek Martin,

Ozon Kunín - Olešná Frýdek–Místek 2:1 (1:1), branky: Smolařík Jan, Wessely Michal - Trněný Jakub, ŽK: Smolařík Jan,

El Pržno - FU Kopřivnice 2:4 (0:1), branky: Vrobel Tomáš, Štětinský Petr - Burýšek Lukáš 2, Závodný Jiří 2, ŽK: Gola Robert - Petráš Radek, Šíma Marián, Bednář Jiří,

AS Bizon Studénka - FC Vratimov 2:3 (1:0), branky: Burian Stanislav, Mikyska Petr - Bandy Robin, Hrdý Tomáš, Kužušník Jan, ŽK: Švagera Jiří - Žvák Václav,

Delta Frýdlant nad Ostravicí B - Bidolido Team Nový Jičín 4:5 (3:2), branky: Milata David 3, Lípa Jan - Camfrla Daniel 3, Hajda Martin, Pala Vojtěch,

AS Bizon Studénka - Bidolido Team Nový Jičín 0:3 (0:1), branky: Camfrla Daniel 2, Hajda Martin, ŽK: Camfrla Daniel, Hajda Martin, Slovák Petr,

FC Vratimov - Delta Frýdalnt nad Ostravicí B 4:3 (2:3), branky: Hrdý Tomáš 2, Bandy Robin, Vrážel Jan - Blahuta Jaroslav, Lípa Jan, Milata David. (mak)