Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod - FBC Vikings Kopřivnice 10:9 (5:2, 4:4, 1:3)

Domácí začali mnohem lépe a měli i šance, a tak po 13. minutě hry vedli 2:0. V 17. minutě snížil na rozdíl gólu Jan Matúš. Jenže hned vzápětí soupeř bezpečně proměnil trestné střílení a po chvilce zvýšil náskok domácích na 4:1 Sýkora. Kopřivnici se podařilo snížit poté, co Plhal našel nabíhajícího si Matúše. Jenže osm vteřin před koncem už to bylo zase o tři branky

Nabuzení domácí vletěli do druhé třetiny a s Kopřivnicí to vypadalo špatně. Hráči FCB Vikings nedokázali soupeře udržet, a ten svou aktivitu vyjádřil i gólově. Když byl na světelné tabuli stav 8:2 pro domácí, kopřivnický trenér Bordovský si vyžádal time out. „Cíl byl jediný. Zastavit brankostroj domácích a pokusit se alespoň zkorigovat výsledek,“ poznamenal Marek Jehlár, předseda kopřivnického klubu. Rebroš a Jan Matúš sice snížili, ale soupeř přidal také jeden gól. Na konečný stav druhé třetiny, 6:9 v neprospěch hostí, upravil dvěma trefami Gajdušek.
Ve vyrovnaném úvodu poslední třetiny byli šťastnější Kopřivničtí, kteří zásluhou kapitána Kresty snížili na 7:9. V přesilovce snížil na rozdíl jediného gólu Rebroš a dvě minuty před koncem utkání srovnal po asistenci Lichnovského stav skóre Plhal. Bod by měl pro Kopřivnici cenu zlata, jenže domácím se podařilo velmi šťastnou střelou z úhlu dostat míček 30 vteřin před koncem do branky a strhnout vedení a 3 body na svou stranu. Kopřivnickým ke zvratu nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře.

Ostatní výsledky 10. kola: Hippos Žďár nad Sázavou - FBC Kladno 7:9, Paskov Saurians - Wizards DDM Praha 10 7:4, Spartak Pelhřimov - SFK Kozel Počenice 5:8, SK FBC Třinec - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:8, FBŠ Bohemians - SK Bivoj Litvínov 8:2

Spartak Pelhřimov - FBC Vikings Kopřivnice 3:6 (2:1, 0:2, 1:3)

Druhý zápas Vikingů proti Pelhřimovu přinesl opatrnou hru. Možná i kvůli tomu, že domácí, vinou marodky, nastoupili do zápasu pouze s osmi hráči do pole.

Kopřivnickým vyšel už úvod zápasu. Velkou šanci soupeře z úniku zlikvidoval brankář Žárský a následnou rychlou akci Plhala a Rebroše zakončil druhý jmenovaný. Domácí skóre srovnali a do konce třetiny se ještě ujali vedení. Zásluhou Plhala a Rebroše se Vikingové ujali vedení, které udrželi až do konce druhého dějství. Když hned v úvodu třetí třetiny zvýšil Rebroš na rozdíl dvou branek, zdálo se, že Kopřivnice kráčí za vítězstvím, ale soupeř zakrátko opět snížil na rozdíl gólu. Závěr zápasu patřil kopřivnickému Hykelovi. Ten dvě minuty před koncem zvýšil náskok hostů na dvoubrankové vedení a v samotném závěru pečetil výhru střelou do prázdné branky.

Ostatní výsledky 11. kola: Hippos Žďár nad Sázavou - SK Bivoj Litvínov 8:6, Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod - SFK Kozel Počenice 6:4, Paskov Saurians - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:5p, SK FBC Třinec - Wizards DDM Praha 10 4:7, FBŠ Bohemians - FBC Kladno 7:4.
Kopřivnice je v současné době v tabulce na 10. místě, další zápas hraje v Počenicích.