VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky okresní fotbalové soutěže

Nový Jičín - Výsledky okresní fotbalové soutěže mužů, dorost, starších žáků, straší přípravky a mladší přípravky.

19.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

MUŽI

Okresní přebor

23. kolo: Kopřivnice – Štramberk 3:1, Nový Jičín B – Tísek A 2:0, Veřovice – Trojanovice-Bystré 4:0, Sedlnice – Jeseník nad Odrou 2:2, Kunín – Spálov 3:1, Mořkov – Bravinné 3:4, Rybí – Zbyslavice 0:0

1. Veřovice 21 15 5 1 47:17 50
2. Nový Jičín B 21 15 3 3 51:15 48
3. Kopřivnice 21 14 1 6 52:25 43
4. Zbyslavice 21 12 4 5 47:36 40
5. Spálov 21 12 2 7 47:34 38
6. Rybí 21 10 2 9 35:39 32
7. Kunín 21 8 6 7 27:30 30
8. Štramberk 21 7 6 8 39:42 27
9. Jeseník n. O. 21 7 5 9 41:45 26
10. Mořkov 21 5 6 10 28:37 21
11. Bravinné 21 4 5 12 35:48 17
12. Sedlnice 21 4 5 12 29:45 17
13. Tísek A 21 3 3 15 25:52 12
14. Troj.-Bystré 21 3 3 15 18:56 12

III. třída

21. kolo: Žilina – Hladké Životice 0:6, Kujavy – Straník 1:3, Fulnek C – Vražné 2:2, Bartošovice – Petřvald na Moravě B 0:4, Trojanovice I – Skotnice 1:1, Lubina – Studénka 0:4

1. Skotnice 17 10 4 3 35:19 34
2. Trojanovice I 17 10 3 4 44:21 33
3. Fulnek C 17 10 3 4 39:24 33
4. Studénka 17 8 5 4 32:19 29
5. Petřvald n. M. B 17 8 2 7 30:28 26
6. Hl. Životice 17 6 3 8 26:25 21
7. Kujavy 17 6 3 8 28:34 21
8. Žilina 17 5 5 7 18:33 20
9. Bartošovice 17 6 1 10 30:37 19
10. Straník 17 6 1 10 21:37 19
11. Lubina 17 5 3 9 25:26 18
12. Vražné 17 4 3 10 18:43 15

IV. třída, skupina A

21. kolo: Životice (Hodslavice) B – Bordovice 1:1, Odry B – Bernartice nad Odrou 3:1, Ženklava – Hostašovice 1:0, Mankovice – Nová Horka 1:3, Mořkov B – Tichá B 2:0

1. Bernartice n. O. 16 11 2 3 48:22 35
2. Mankovice 16 10 3 3 43:20 33
3. Bordovice 15 10 2 3 42:26 32
4. Ženklava 16 8 0 8 33:36 24
5. Nová Horka 15 7 2 6 33:34 23
6. Mošnov 15 6 4 5 24:26 22
7. Tichá B 15 6 3 6 22:26 21
8. Mořkov B 15 5 3 7 25:28 18
9. Odry B 16 4 2 10 29:45 14
10. Hostašovice 15 3 2 10 13:23 11
11. Životice B 16 2 3 11 14:40 9

IV. třída, skupina B

21. kolo: Bravantice – Tísek B 3:4, Bílov – Jistebník nad Odrou 0:7, Pustějov – Heřmanice 2:0, Děrné – Stachovice 4:5, Olbramice – Kravín 6:1, Hájek a synové Jakubčovice B – Vrchy 7:0

1. Jistebník n. O. 17 13 3 1 77:10 42
2. Pustějov 17 12 3 2 61:25 39
3. Olbramice 17 11 3 3 52:20 36
4. Jakubčovice B 17 11 3 3 57:30 36
5. Stachovice 17 11 3 3 56:30 36
6. Kravín 17 8 1 8 42:40 25
7. Vrchy 17 6 0 11 42:44 18
8. Heřmanice 17 6 0 11 24:36 18
9. Tísek B 17 5 2 10 26:44 17
10. Bravantice 17 4 4 9 31:46 16
11. Děrné 17 2 3 12 28:81 9
12. Bílov 17 0 1 16 13:103 1

DOROST

Okresní přebor

23. kolo: Starý Jičín – Vlčovice-Mniší 0:3, Stachovice – Trojanovice-Bystré 3:2, Sedlnice – Jeseník nad Odrou 0:2, Trojanovice I – Příbor 3:0, Mořkov – Suchdol nad Odrou 2:1, Tichá – Studénka 3:0

1. Jeseník n. O. 20 13 5 2 41:18 44
2. Troj.-Bystré 20 12 3 5 56:41 39
3. Mořkov 19 11 4 4 43:21 37
4. Tichá 20 11 2 7 68:47 35
5. Stachovice 19 11 2 6 38:25 35
6. Starý Jičín 19 9 4 6 50:34 31
7. Suchdol n. O. 19 9 3 7 34:19 30
8. Tísek 19 8 4 7 45:39 28
9. Studénka 20 6 4 10 28:33 22
10. Vlč.-Mniší 19 6 2 11 29:56 20
11. Příbor 20 4 4 12 22:41 16
12. Trojanovice I 19 4 1 14 21:58 13
13. Sedlnice 19 2 2 15 18:61 8

Okresní soutěž

21. kolo: Žilina – Štramberk 4:3, Jistebník nad Odrou – Straník 1:3, Pustějov – Vražné 3:3, Lichnov – Petřvald na Moravě 1:4, Kunín – Libhošť 1:2, Rybí – Spálov 2:3

1. Petřvald n. M. 17 15 1 1 65:12 46
2. Spálov 17 12 4 1 63:15 40
3. Lichnov 18 12 0 6 47:30 36
4. Straník 17 7 5 5 36:33 26
5. Vražné 17 7 4 6 45:42 25
6. Žilina 17 7 2 8 26:29 23
7. Rybí 18 6 5 7 19:25 23
8. Kunín 17 7 1 9 40:36 22
9. Štramberk 17 6 0 11 32:63 18
10. Libhošť 17 5 2 10 22:41 17
11. Pustějov 17 3 5 9 31:46 14
12. Jistebník n. O. 17 1 1 15 14:68 4

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

21. kolo: Štramberk – Tísek 5:0, Příbor – Trojanovice-Bystré 2:2, Kunín – Vražné 3:2, Lichnov – Petřvald na Moravě 13:4, Trojanovice I – Skotnice 0:3, Mořkov – Kateřinice 2:1

1. Skotnice 17 17 0 0 116:10 51
2. Štramberk 17 10 5 2 53:18 35
3. Tísek 17 9 5 3 50:26 32
4. Mořkov 17 9 5 3 37:20 32
5. Kateřinice 17 8 2 7 38:41 26
6. Trojanovice I 17 7 2 8 31:26 23
7. Příbor 17 6 3 8 31:32 21
8. Petřvald n. M. 17 5 3 9 43:60 18
9. Kunín 17 4 2 11 35:64 14
10. Vražné 17 4 1 12 25:55 13
11. Lichnov 17 4 1 12 36:119 13
12. Troj.-Bystré 17 2 5 10 16:40 11

Okresní soutěž, skupina A

21. kolo: Nový Jičín B – Straník 9:0, Veřovice – Hostašovice 0:1, Sedlnice – Lubina 0:9, Štramberk B – Libhošť 0:4, Rybí – Tichá 4:1

1. Hostašovice 16 12 1 3 69:11 37
2. Veřovice 15 11 3 1 80:7 36
3. Lubina 15 12 0 3 75:14 36
4. Libhošť 15 11 1 3 46:16 34
5. Nový Jičín B 15 9 2 4 38:23 29
6. Kopřivnice B 15 8 1 6 70:41 25
7. Rybí 16 8 1 7 42:35 25
8. Štramberk B 16 4 1 11 24:63 13
9. Tichá 15 3 0 12 22:72 9
10. Sedlnice 16 2 0 14 21:88 6
11. Straník 16 0 0 16 6:123 0

Okresní soutěž, skupina B

21. kolo: Bravantice – Hladké Životice 11:0, Pustějov – Jeseník nad Odrou 2:5, Bartošovice – Spálov 1:4, Hájek a synové Jakubčovice B – Starý Jičín 0:0

1. Jakubčovice B 15 11 3 1 82:27 36
2. Starý Jičín 15 9 4 2 52:15 31
3. Spálov 14 10 0 4 69:21 30
4. Suchdol n. O. 14 8 2 4 37:19 26
5. Jeseník n. O. 14 7 2 5 60:28 23
6. Bartošovice 14 7 0 7 49:40 21
7. Bravantice 13 5 1 7 44:27 16
8. Hl. Životice 14 2 2 10 8:84 8
9. Bernartice n. O. 13 2 1 10 19:84 7
10. Pustějov 14 1 1 12 23:98 4

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

13. kolo: Hájek a synové Jakubčovice – Tísek 3:2, Nový Jičín B – Bílovec 2:1, Studénka – Frenštát pod Radhoštěm 4:1, Fulnek – Nový Jičín 2:4, Odry – Kopřivnice 0:9

1. Nový Jičín 12 12 0 0 91:9 36
2. Kopřivnice 13 11 0 2 95:9 33
3. Fulnek 13 9 0 4 101:26 27
4. Odry 13 9 0 4 61:36 27
5. Nový Jičín B 13 8 0 5 52:22 24
6. Studénka 13 6 1 6 27:34 19
7. Bílovec 13 3 0 10 17:87 9
8. Frenštát p. R. 12 2 2 8 26:66 8
9. Tísek 13 1 1 11 21:88 4
10. Jakubčovice 13 1 0 12 11:125 3

Okresní soutěž, skupina A

11. kolo: Kopřivnice B – Kateřinice 1:8, Štramberk – Vlčovice-Mniší 5:1, Tichá – Mořkov 10:0

1. Štramberk 10 9 1 0 64:9 28
2. Tichá 10 8 1 1 63:14 25
3. Kateřinice 10 5 1 4 38:32 16
4. Veřovice 9 4 0 5 31:22 12
5. Lichnov 9 4 0 5 13:23 12
6. Mořkov 10 3 3 4 19:33 12
7. Vlč.-Mniší 10 2 2 6 29:44 8
8. Kopřivnice B 10 0 0 10 7:87 0

Okresní soutěž, skupina B

11. kolo: Pustějov – Bartošovice 0:4, Rybí – Kujavy 2:0, Libhošť – Vel. Albrechtice 2:2, Suchdol nad Odrou – Jeseník nad Odrou 4:0

1. Bartošovice 10 9 0 1 57:7 27
2. Suchdol n. O. 10 9 0 1 51:2 27
3. Rybí 9 7 0 2 20:13 21
4. Pustějov 9 4 1 4 18:22 13
5. Kujavy 10 4 0 6 23:30 12
6. V. Albrechtice 10 1 3 6 10:41 6
7. Jeseník n. O. 10 1 1 8 12:50 4
8. Libhošť 10 0 3 7 9:35 3

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

9. kolo: Frenštát pod Radhoštěm – Nový Jičín nehráno

13. kolo: Hájek a synové Jakubčovice – Tísek 4:0, Nový Jičín B – Bílovec 2:0, Studénka – Frenštát pod Radhoštěm 1:4, Fulnek – Nový Jičín 1:3, Odry – Kopřivnice 0:8

1. Kopřivnice 13 12 0 1 84:9 36
2. Nový Jičín 12 9 0 3 66:15 27
3. Studénka 13 7 2 4 48:22 23
4. Bílovec 13 7 2 4 44:35 23
5. Fulnek 13 5 4 4 56:31 19
6. Odry 13 4 3 6 25:46 15
7. Frenštát p. R. 12 3 5 4 25:46 14
8. Jakubčovice 13 3 3 7 25:49 12
9. Nový Jičín B 13 3 1 9 15:36 10
10. Tísek 13 1 0 12 2:101 3

Autor: Jan Kešelák

19.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Druholigové hokejisty Nového Jičína (v bílém) a Kopřivnice čeká odveta v úterý 22. srpna.

Start přípravy: Hokejisté Kopřivnice otočili duel v Novém Jičíně

Fotbalisté Petřvaldu na Moravě (v bílém) zahájili nový ročník dělbou bodů.

I. B třída, sk. B: Petřvald na Moravě na úvod remizoval

Souhrn I. B třídy, sk. D: První kolo ve znamení gólových hodů

Novojičínsko - Roli favorita potvrdil hned na úvod Fulnek, který roznesl Vlčovice 7:0. Kopřivnice pak doma podlehla v divokém zápase nováčkovi z Hukvald 2:5.  

Bílovečtí mají první bod a nyní cestují na hřiště nováčka

V premiérovém domácím utkání v nové sezoně krajského přeboru nakonec remizovali s Českým Těšínem 1:1. Fotbalisté Bílovce si tak připsali první bod a nyní je čeká sobotní utkání na půdě nováčka ze Staré Bělé.

Frenštát nadělil Slavii kanára

Beskyd doma vyprášil Orlovou 6:0 a potvrdil tak zdařilý vstup do sezony, na který by rád navázali i v sobotu, kdy cestuje do Českého Těšína.  

Užili si dovolenou i festivaly. Teď už krajští lídři vyhlížejí volby

/ANKETA, KANDIDÁTKY PRO VOLBY 2017/ Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 20. a 21. října, do včerejška ale musely strany podat své kandidátky. Kdo jsou lídři v Moravskoslezském kraji a jak v létě nabírali síly do předvolebních soubojů?  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení